Xiaomi Redmi Note 5A Pro: попередній огляд —

Xiaomi Redmi Note 5A
За зовнішнім виглядом Redmi Note 5A і Redmi Note 5A Pro між собою дуже схожі. Зрештою, це майже одне і те ж пристрій. Але є одна деталь, яка відрізняє їх. І це сканер відбитків пальців на спинці смартфона.

За технічними характеристиками Pro версія вже трохи цікавіше, ніж звичайно. Тут вже більш потужний процесор, потужна графіка, більше флеш-пам’яті і оперативної пам’яті. І також, нібито, кращі камери. По крайней мере, вони кращі в теорії. Також в комплект до фронтальної камері йде спалах. Хоча наскільки вона там потрібна — невідомо, але все ж варто розуміти, що вихід нового девайса призводить до зменшення ціни смартфона за рахунок збільшення конкуренції, а це не може не радувати нас як покупців. У той же час не варто сподівається, що даний смартфон зможе обігнати Iphone або Samsung по продуктивності, але в ціні він точно їх обжене. Зрештою це все що можна поки сказати про це смартфоні.

Redmi Note 5A Pro: висновок

У Redmi Note 5A Pro зовнішній вигляд вийшов непоганий. Фактично ідентичний своєю слабкою моделі. За характеристиками ця модель також вийшла дивною, хоча і цікавою. На відміну від простої версії, в якій особливістю є металевий корпус і підтримка двох сімок разом з карткою зовнішньої пам’яті, Pro-модель має той же і навіть більше. А найбільша перевага, це сенсор відбитків пальців і фронтальна камера аж на 16 Мп разом зі спалахом.

Зараз в Китаї за Redmi Note 5A Pro просять $ 135. За ці гроші можна вже купити собі кращі моделі від тієї ж самої компанії Xiaomi, але вже з меншою кількістю пам’яті. В цьому випадку Note 5A Pro буде вже трохи у виграші. Тому, поки якось важко судити, чи є ця модель вдалою і взагалі варто її купувати.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector