Критерії вибору Wifi роутера (точки доступу). Що необхідно знати перед покупкою? —

роутер
В сучасних умовах швидкий і бездротовий доступ до мережі вже не є розкішшю, а необхідністю. Якщо раніше в одному місці у нас розташовувався комп’ютер, рідше ноутбук, то зараз до інтернету необхідно підключити смартфон (як правило декілька), планшет, ноутбук, телевізор і так далі …. З цієї причини кращий варіант це підібрати хорошу точку доступу WIFI. Можна купити швидкісний, дорогий або недорогий бездротової роутер і бути впевненим, що кожен девайс в будинку отримає доступ до мережі. А також ви зможете управляти деякими гаджетами за допомогою свого комп’ютера (смартфона, ноутбука). Залишилася справа за малим, розібратися, чому дані точки доступу відрізняються, і приступити до вибору на сторінці — http://www.technotrade.com.ua/catalog-654.

Почати необхідно з необхідних для Вас завдань, які даний роутер буде виконувати, якщо це банальна роздача Wifi по невеликій квартирі, то можливо Вам підійде практично будь-який сучасний роутер. Хто має середні характеристики, як по потужності, радіусу дії, аж до того, що в ньому буде вбудована і єдина антена. Також варто відзначити, якщо раніше доводилося звертати увагу на протокол, то зараз все нові роутери працюють в будь-якому діапазоні з 802.11b / g / n. Але зустрічається і протокол IEEE 802.11a / c, який теоретично здатний підтримувати швидкість — до 1.3 Гб / с. Головне, щоб куплена Вами точка доступу була з запасом вище за швидкістю ніж пропускна здатність вхідного каналу.

Наступний момент, який варто розуміти, що чим більше антен, тим швидше і стабільніше буде працювати роутер. Найдешевші моделі мають як правило одну антену. Але такі девайси на даний момент вже вважаються морально застарілими. Хоча все залежить від ціни і якості Вашого інтернету, тому як якщо швидкість інтернету у вас в будинку, офісі не перевищує 50 мегабіт в секунду, то як ми говорили раніше не має значення яка в ньому антена. І якщо враховувати, що вартість даних роутерів невелика і їх завжди можна з вигодою перепродати на відміну від тих же морально застарілих ADSL-модемів.

На швидкісні показники також впливає і робоча частота. Більшість моделей функціонують на частоті 2.4 ГГц. Зараз же в продажу можна знайти Wifi роутери працюють як на частоті 2.4, так і 5 гігагерц. Якщо не вдаватися в подробиці, то з робочої частоти слід розуміти, що канал на 5 ГГц набагато вище, відповідно вище швидкість, стабільність з’єднання. Особливо це помітно в багатоквартирних будинках, коли в кожній квартирі стоїть роутер на 2.4 ГГц, і кожний наступний заважає попереднього. З роутером на 5 ГГц цього не настане ще досить довго.

Після підбору основних параметром можна задуматися про додаткові, таких як наявність USB інтерфейсу, організації роумінгу між декількома роутерами, робота при негативних температурах (якщо збираєтеся проводити встановлення на вулиці) і так далі ….

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector