Навіщо потрібні програми для бізнесу? Приклади!

мобільні додатки
Поява смартфонів і можливості швидкого і легкого виходу в інтернет, призвело до збільшення числа підприємств, що інвестують в маркетинг смартфонів. Є цілий ряд різних способів, які дозволять вам заробити на цій тенденції, в тому числі створення додатків, sms розсилки або розсилки в різних месенджерах, мобільний веб-маркетинг.

І ті, хто вже зараз створили додаток для відстеження замовлення на вашому сайті, або додатки в якому можна задати питання продавцю в будь-який час доби будуть вириватися серед загальної маси підприємців. Хоча варто розуміти, коли і які кошти необхідно вкладати, для цього, звичайно ж, буде краще звернутися в компанію, яка займається інтернет-маркетингом тривалий час і має досвід в оптимізації витрат. Тому не обов’язково створювати додаток з першого дня роботи сайту, тому як воно просто буде нікому не цікаво, але підключити окремий месенджер для Вашого магазину потрібно обов’язково.

Чому маркетингу стали приділяти таку увагу?

Справа в тому, що на даний момент середньостатистичний користувач інтернет магазину має в своєму арсеналі не тільки вихід в мережу, але й досвід покупок в інших магазинах. Знає що дороге це не означає якісне, але також і навпаки. Тому клієнт з точки зору магазину в епоху розвитку інформаційних технологій, як вимираючий вид і кожному потрібно надати особисту інформацію. А при правильному підході цей клієнт може залишитися і купувати у вас товари на протязі не одного року. Особливо це стосується тих магазинок який надають продаж різних витратних матеріалів, таких як запчастини, додаткові аксесуари і так далі.

Рада для магазинів автозапчастин та витратних матеріалів

Для того щоб не бути голослівним і пояснити, що таке маркетинг додатків наведемо приклад на базі магазину автозапчастин або магазину який займається продажем витратних матеріалів. Це можуть бути магазини канцелярський товарів, художників, будівельний матеріалів і так далі.

Отже. У вас є магазин Ви (ваша компанія) созадет додаток для андроїд і Ios, яке в подальшому пропонуєте кожного клієнта. Далі покупець викачує додаток вводить там свої дані автомобіля, принтера, копіра … А додаток генерує приблизну дату яка нагадає цій людині, що необхідно замінити ту чи іншу деталь яку ви можете купити ….

Ну а далі, коло замикається …

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector