Як до смартфону підключити флешку

Бувають такі ситуації, коли потрібно змонтувати звичайну USB-флешку на своєму портативному гаджеті. Можливо, причиною є відсутність micro SD або потрібна відкрити якісь документи, а комп’ютера поруч немає. Але чи можна до смартфону підключити флешку? Так, в наш час є можливість синхронізувати USB-пристрої і Андроїд-девайси. До того ж, це може бути необов’язково накопичувач, таким чином можна під’єднати до смартфону клавіатуру, мишку і, взагалі, будь-який пристрій. Загалом, як до смартфону підключити флешку або інший пристрій, описано в цій статті.

Способи підключення USB до смартфону

Варіанти підключення USB-пристрою

Як вже було написано вище, підключення флешки до смартфону можливо, щоб це зробити, знадобиться додатковий кабель. А якщо девайс досить старий, також доведеться отримати права суперкористувача або, іншими словами, рут-права і зробити підключення. Як підключити флешку до телефону, описано далі.

OTG-кабель — єдиний спосіб підключення

Оскільки, жодна компанія поки не випустила Андроїд з великим USB-входом, під’єднання подібних речей можливо тільки зі спеціальним перехідником, а саме кабелем OTG. Коштує така дрібниця не так дорого, від 150 до 300 рублів, купити перехідник можна в Сіті або в простих салонах зв’язку. На одній стороні у нього miniUSB, а на другий звичайний, великий роз’єм. Цей перехідник підійде не на кожен девайс. Гаджет має дістати підтримку OTG і на ньому повинен знаходитися мініпорт. Якщо девайс несумісний з OTG, з цим вже нічого не поробиш.

ВАЖЛИВО. Щоб дізнатися, чи підтримується смартфоном OTG, можна подивитися це в документах або зайти на сайт виробника.

Але як підключити до телефону флешку через перехідник, якщо на ньому відсутня мініпорт? Це можливо! Для цього знадобиться спеціальний перехідник для OTG. Буде багато проводів і все це буде займати багато простору! Зате завдання виконане, так як флешку USB підключити до телефону все ж вдалося.

Також читайте:  Що робити, якщо на клавіатуру ноутбука потрапила рідина? Несправності в залежності від типу рідини. -

Підключення без рутірованія

Без отримання прав суперкористувача можна під’єднати накопичувач тільки на нових пристроях. На старих апаратах для під’єднання флешки потрібно обов’язкове отримання рут-прав. Отже, як підключити флешку до нового Андроїд-гаджету:

 1. Приєднати до девайсу OTG-кабель;Під' /></li>
<li>До нього під’єднати знімний носій;</li>
<li>З’явиться повідомлення «for transferring photos and media», що інформують, що з накопичувача можна здійснювати передачу даних;</li>
<li>Клікнути «Explore», і відкриється вікно файлів;</li>
<li>Тепер можна керувати файлами, що зберігаються на флешки. Можна вільно відкривати, якщо це документ, то він відобразиться у відповідній програмі, встановленої на апараті. Якщо відео, то система запропонує відтворити його плеєрами, які на ньому є.</li>
<li>Щоб безпечно відключити знімний накопичувач, слід натиснути на «Eject».</li>
</ol>
<p>Також існує спосіб збереження інформації з гаджета на знімний носій. Щоб це зробити, знайдіть на ньому настройки і відкрийте «StorageUSB». Натиснути на внутрішній накопичувач, де можна буде перемістити з нього дані на пристрій.</p>
<p>Щоб скористатися додатковими параметрами, у вікні, де проглядаються файли, що зберігаються на носії, потрібно клікнути по меню. Там знайти опцію «Settings», там же можна і відформатувати носій, натиснувши на «Format». Ось так дуже легко змонтувати знімний носій на новий гаджет. Для старих апаратів рекомендується встановити програму StickMount і отримати рут, так як підключити флешку без цього не вдасться, всі подробиці описані в підрозділі, представленому далі.</p>
<p><iframe width=

  Підключення з рутірованіем

  Девайси із застарілою Android: на них miniUSB є, OTG підтримується, але все одно відмовляються підключати пристрій. Але як USB-флешку підключити до смартфону, який має подібний конфуз. Для початку слід встановити додаток StickMount, отримати рут і в разі відсутності менеджера скачати ES FileExplorer. Дальше действовать по інструкції, представленої нижче:

  • Як і робилося в попередньому випадку, під’єднати OTG до девайсу і підключити носій;
  • Програма StickMount сповістить про те, що до гаджету приєднано. Тепер потрібно натиснути на кнопку ОК і відкриється вікно накопичувача.
  Також читайте:  Як заправити картридж для принтера HP LaserJet Pro MFP M125ra

  Запуск підключення в StickMount

  На телефоні обов’язково повинно бути отримано рут-права, без них нічого зробити не вийде. [/ Important]

  • В обох спливаючих вікнах потрібно натиснути «ТАК», внаслідок цього активується «Usebydefault» і тепер всі пристрої будуть включатися автоматичний;
  • Після цього програма проінформує, що пристрій змонтовано.

  ВАЖЛИВО. Шлях до накопичувача: / sdcard / USBStorage.

  • Тепер потрібно знайти в менеджері «USB Storge» і відкрити його. В цьому вікні будуть томи, якими розподілені файли на пристрої;
  • Можна відкривати будь-каталог і робити з ними все, що потрібно.

  Після окоченения роботи з носієм потрібно натиснути на іконку StickMount. Знімний носій демонтувати і його можна безпечно відключати. Також завдяки цій іконки, можна визначати наявність будь-яких флешок. Тепер стало зрозуміло, як підключити флешку USB до смартфону, який має стару версію Андроїд.

  Форматірованіе- це важливо

  Перед тим як синхронізувати з накопичувачем, бажано його відформатувати в форматі FAT32, так як цей формат найбільш сумісний з Андроїд-пристроями. Також деякі гаджети можуть підтримувати exFAT. Формат NTFS не підтримує жодним Андроїд-пристроєм, тому їм користуватися не варто.

  Якщо не проводити форматування перед тим, як підключити флешку до девайсу, нічого страшного не станеться. Але тоді доведеться форматувати накопичувач на Андроїд, що зітре все з носія. Тому правильно буде зробити так: підключити накопичувач до комп’ютера, провести форматування в системі FAT32, зберегти потрібні файли, і тільки після цього підчіплювати до гаджету.

  висновок

  Завдяки цій статті, стало ясно, як підключити до телефону або смартфону флешку через перехідник OTG. Хоч це і незручно в плані перенесення, так як дроти займають багато місця, зате можна заощадити простір внутрішньої пам’яті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector