Як до смартфону підключити флешку

Бувають такі ситуації, коли потрібно змонтувати звичайну USB-флешку на своєму портативному гаджеті. Можливо, причиною є відсутність micro SD або потрібна відкрити якісь документи, а комп’ютера поруч немає. Але чи можна до смартфону підключити флешку? Так, в наш час є можливість синхронізувати USB-пристрої і Андроїд-девайси. До того ж, це може бути необов’язково накопичувач, таким чином можна під’єднати до смартфону клавіатуру, мишку і, взагалі, будь-який пристрій. Загалом, як до смартфону підключити флешку або інший пристрій, описано в цій статті.

Способи підключення USB до смартфону

Варіанти підключення USB-пристрою

Як вже було написано вище, підключення флешки до смартфону можливо, щоб це зробити, знадобиться додатковий кабель. А якщо девайс досить старий, також доведеться отримати права суперкористувача або, іншими словами, рут-права і зробити підключення. Як підключити флешку до телефону, описано далі.

OTG-кабель — єдиний спосіб підключення

Оскільки, жодна компанія поки не випустила Андроїд з великим USB-входом, під’єднання подібних речей можливо тільки зі спеціальним перехідником, а саме кабелем OTG. Коштує така дрібниця не так дорого, від 150 до 300 рублів, купити перехідник можна в Сіті або в простих салонах зв’язку. На одній стороні у нього miniUSB, а на другий звичайний, великий роз’єм. Цей перехідник підійде не на кожен девайс. Гаджет має дістати підтримку OTG і на ньому повинен знаходитися мініпорт. Якщо девайс несумісний з OTG, з цим вже нічого не поробиш.

ВАЖЛИВО. Щоб дізнатися, чи підтримується смартфоном OTG, можна подивитися це в документах або зайти на сайт виробника.

Але як підключити до телефону флешку через перехідник, якщо на ньому відсутня мініпорт? Це можливо! Для цього знадобиться спеціальний перехідник для OTG. Буде багато проводів і все це буде займати багато простору! Зате завдання виконане, так як флешку USB підключити до телефону все ж вдалося.

Підключення без рутірованія

Без отримання прав суперкористувача можна під’єднати накопичувач тільки на нових пристроях. На старих апаратах для під’єднання флешки потрібно обов’язкове отримання рут-прав. Отже, як підключити флешку до нового Андроїд-гаджету:

  1. Приєднати до девайсу OTG-кабель;
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector