Кращий жорсткий диск для PS3

Технічно, вам знадобиться жорсткий диск або SSD для ноутбука, форм-фактор 2.5. Не більше 9,5 мм завтовшки! Важливо тому, що частина дисків товщі і він просто не влізе на місце. У далекому нині 2006 році накопичувачі в 60-120 GB були цілком адекватні потребам гравців. З тих пір вийшло безліч ігор, фільми стали скачиваться, ніж купуватися на компакт-дисках. Крім того, фізичний знос є у будь-якої механічної речі. Сенсу ужиматься в маленький простір сьогодні немає.

Вибір HDD для PS3

Що необхідно знати, вибираючи жорсткий диск для «Соньки».

Почнемо з головного. Що ж ми хочемо від приставки? Хакери можуть використовувати пристрій як звичайний комп’ютер, як сервер в інтернеті і навіть з’єднати кілька приставок разом, зробивши з них високопродуктивний кластер. Однак, досягнувши такого високого вміння, ви навряд чи потребуєте наших радах. Варіантів для звичайної людини тільки два: ігри та мультимедійний центр.

Мультимедійний центр вимагає лише одного: побільше місця. Важко знайти сучасний вінчестер, якому не вистачить швидкодії для перегляду фільмів і музики. Брати швидкодіючий жорсткий диск або тим більше SSD сенсу немає.

Ігри ведуть нас двома шляхами:

  1. Невеликий набір улюблених ігор, з яких треба вичавити максимум. SSD наше все. Найшвидший на ринку, завантаження ігор буде блискавичною. Як і завантаження локацій. Оборотні боку: дорого, мало місця і, в разі дешевого пристрою, недовговічний. Втім, якщо ви маєте великий бюджет, то нічого з цього для вас не проблема.
  2. Багато ігор, багато фільмів. Вибір стає складним. Жорсткий диск повинен вміщати багато і одночасно працювати спритно. Варто звернути увагу на гібридні диски типу SSHD. Оскільки PlayStation фізично може використовувати лише один відсік для накопичувача — це стане найбільш вигідним компромісом між ціною і продуктивністю. Принцип такого приладу в тому, що внутрішній SSD працює як кеш звичайного HDD. Тобто найбільш часто використовувані файли потраплять саме на SSD-частина.

Диск від Toshiba

Жорсткі диски випускає три фірми: Seagate, Western Digital, Toshiba. Зрідка трапляється HGST. Особливої ​​різниці між ними немає. Технологія вперлася в свою стелю, і прогрес став можливий тільки в плані ущільнення пластин. Ємність росте, швидкодія мало відрізняється від моделей минулих років. Давайте перейдемо до вибору.

мультимедійний центр

Чистий мультимедіацентр, як писалося вище, вимагає просто багато місця. Ємність диска в районі 1 TB, частота обертання шпинделя 5400. Варто вінчестер в районі 3500 рублів (~ 59 $) на момент написання статті.

Приклад HDD 1 TB

Вполовину менше ємний варто на 1000 рублів менше і програє своєму побратимові по вигідності покупки. Якщо ви хоч коли-небудь граєте, то вам краще подивитися ігрові варіанти. Тільки в найстаріші, невибагливі гри комфортно грати. Перейдемо до наступного розділу.

ігри

Компроміс. SSHD — диск з вбудованим SSD-кешем. Кеш невеликий, 8 GB. Однак в цей кеш потраплять найбільш використовувані частини прошивки і основних ігор. Це означає, що система почне злітати не гірше повноцінного SSD. Зрідка трапляються SSHD з великим кешем, але тут доведеться пошукати. Ціна рішення 1 TB близько 4800 р. Всього на 1300 рублів дорожче, ніж скромний варіант, але набагато краще. Думаю, що компромісний варіант влаштує більшість власників PlayStation.

Приклад SSHD на 1 TB

Розглянемо варіант вичавити максимум швидкодії. Тут немає місця компромісам. Літати має все. Часто використовується, викачано з інтернету тільки що, через рік повернулися до залишеної грі. Неважливо! Орки повинні грабувати каравани, меч блищати, а дівчата посміхатися лише від думки сидить в затишному кріслі!

ВАЖЛИВО. Типовий SSD використовується в комп’ютері на пару з HDD. На нього записується ОС, найвимогливіші програми, а часто змінювані дані дбайливий господар кладе на жорсткий диск. У PS3, на жаль, є тільки одне місце під накопичувач.

Отже, малий накопичувач для невеликої кількості ігор або великий за високу ціну. Мінімально розумний обсяг починається від 120 GB (3500-4000 р.) І закінчується на 240 GB (5500-6000). Терабайтний варто 18000-20000 рублів.

Слід врахувати, що SSD не любить частої перезапису. Хоча і можна знайти надійні, серверні моделі — ціна на них воістину захмарна. Тому або міняйте гри рідше, або прийміть факт, що залізо вам доведеться оновлювати частіше.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector