Як включити спалах при дзвінку на айФоні

Багато сьогодні мріють про айФоні. Пристрої, які випускає Apple, відрізняються ідеальною якістю, швидкодією і багатофункціональністю. iPhone став сьогодні не просто засобом зв’язку, а й елементом достатку, такий телефон надає статус свого власника.

Активація спалаху при дзвінку

Користувачі включають спалах, щоб показати оригінальність iPhone

Прилад має масу опцій, однією з таких є спалах. Як її включити, щоб телефон блимав при дзвінку? Розберемося детальніше!

можливості

Якщо говорити про LED-спалах, то вона з’явилася вперше в айФоні 4. Ті, кому пощастило користуватися більш старими моделями, могли за окрему плату отримати iFlash — додаткову спалах, яка працювала при підключенні до спеціального роз’єму.

Підключення iFlash до телефону

У моделях iPhone 4, 4s, 5, 6 світлодіод встановлений ззаду пристрою. Головною функцією нововведення є включення додаткового освітлення для створення якісних відео- і фотоматеріалів. Крім того, спалах можна включити, коли телефон дзвонить або використовувати її в якості ліхтаря.

Використання спалаху для освітлення

Щоб активувати ліхтар, досить натиснути на клавішу Home, вибрати «Пункт управління», після чого знайти в лівому нижньому кутку кнопку з піктограмою ліхтаря.

Вуаля! Спалах працює як звичайний ліхтар. Вимкнути її можна вождів якийсь час, поки екран не заблокується самостійно (в настройках час блокування можна міняти). Ще один спосіб відключити підсвічування — виконати маніпуляції в зворотному включенню порядку.

Відключення ліхтаря на девайсе

Спалах на дзвінку

Хочете, щоб Айфон блимав при дзвінку? Зробити це дуже просто. Офіційно таку опцію називають LED-спалахом для попередження. Власник гаджета при включеній функції може побачити мерехтіння світла при вхідному дзвінку, тому звук грає другорядну роль. Налаштувати таку можливість можна в три простих кроки:

  • виберіть пункт «Основні» в настройках пристрою;
  • знайдіть параметр «Універсальний доступ»;
  • активуйте опцію «LED-спалах».

Налаштування роботи спалаху при вхідному дзвінку

Тепер, коли спрацює будильник або задзвонить телефон, вас сповістить не тільки улюблена мелодія, але і мерехтливе світло навколо гаджета. Як бачимо, щоб Айфон блимав при дзвінку, необхідно витратити лічені секунди. Цікаво, що пульсація світла пропаде, якщо розблокувати девайс. У розробників все відмінно з «юзабіліті» — немає необхідності додатково витрачати енергію батареї.

Сподіваємося, ця опція спростить вам життя, а використання Айфона стане ще приємніше. Бажаємо успіхів!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector