Що робити, якщо автомагнітола не читає флешку

Більшість автомобілістів прагнуть підвищити рівень комфорту в своєму улюбленому транспортному засобі. Щоб не нудьгувати в дорозі, їхати не тільки з вітерцем, а в супроводі оригінальної музики, в передню панель впроваджують автомагнітоли нового покоління, готові зчитувати музику з флешки. Це дуже зручно, оскільки музичну добірку можна робити на власний розсуд, а також змінювати її необмежену кількість разів. Крім цього, флешки більш стійкі, тому здатні прослужити достатній період часу в порівнянні з оптичними дисками.

Помилка читання флешки автомагнитолой

Щоб усунути проблему читання флешки автомагнитолой, необхідно дізнатися причини виникнення помилки.

На жаль, автомобілістам іноді доводиться засмучуватися, коли вони виявляють, що автомагнітола не читає флешку, що робити в такій ситуації вони не знають, тому починають шерстити простори інтернету, намагаючись знайти вихід з ситуації, що склалася. Якщо з вами теж трапився такий казус, ви виявили, що магнітола перестала читати флешку, а відмовитися від її використання ви не бажаєте, тоді ознайомтеся з рекомендаціями, як усунути хвилюючі вас проблеми.

Причини виникнення та шляхи вирішення цієї проблеми

Якщо ви виявили, що не бачить флешку автомагнітола, яку ви придбали зовсім недавно, слід запідозрити технічний брак. Звичайно, в цьому випадку доведеться звернутися в магазин або сервісний центр, щоб вони провели гарантійний ремонт. Однак щоб не потрапити в халепу, спочатку важливо переконатися, що, дійсно, не тільки вашу флешку не читає магнітола, а й інші знімні накопичувачі в тому числі. Запозичте другу флешку у своїх знайомих, якщо у вас такої немає, вставте її в вашу магнітолу і спробуйте відтворити музичні файли.

ПОРАДА. Якщо музика, записана на іншому знімному носії, буде прекрасно відображатися, значить, проблема не в магнітолі, а у вашій флешці.

У цьому випадку повернення магнітоли або передача її на гарантійний ремонт не розглядаються. Вам доведеться вникнути, чому в магнітолі не працює флешка. Причин багато, за якими магнітола не бачить флешку, що робити в цих ситуаціях, можна розібратися навіть самостійно, вивчивши рекомендації досвідчених користувачів.

Основні причини

Якщо ваша магнітола використовується вами тривалий період часу, на неї вже не поширюються гарантійні зобов’язання, тоді можна спочатку самостійно провести діагностику автомагнітоли, щоб встановити причину збою. Зокрема, слід звернути увагу на роз’єми магнітоли, на їх цілісність. Досить часто роз’єми піддаються механічним пошкодженням, тому згодом вони не здатні забезпечити контакт зі знімним носієм.

Точно також можуть бути порушені контакти, але тільки всередині пристрою. Звичайно, виявити відірвані проводки неможливо, якщо не розібрати магнітолу. В якості причини може виступати згоріла мікросхема. На жаль, визначити це візуально неможливо, для цього потрібні спеціальні пристрої. Якщо не тільки флешку не бачить ваша магнітола, а й оптичні диски, а також не працює радіо, значить, проблема серйозна і зовсім ніяк не пов’язана зі знімним накопичувачем.

Перевірка працездатності

Рекомендується перевірити кнопки управління програє пристрою. Часто вони також перестають функціонувати належним чином. На жаль, не кожен користувач, навіть виявивши причину, по якій не відтворюються музичні файли, здатний самостійно усунути проблему. Конструкції автомагнітол сучасного покоління дивно складні, тому багато власників пристроїв за краще довірити виконання ремонтних робіт майстрам сервісного центру.

Форматування знімного накопичувача

Якщо після того як ви вставили в магнітолу флешку, вона визначилася, але жоден музичний файл не відтворюється, можна зробити деякі дії самостійно, не вдаючись до допомоги фахівців. Більшість автомобілістів, які вже стикалися з проблемою, коли не грає флешка в автомагнітоли, однозначно підтвердять, що причиною є її неправильний формат.

Щоб усунути таку проблему, необхідно всього лише піддати ваш знімний накопичувач форматування. Для цього підключіть накопичувач до USB-роз’єму комп’ютера, клікніть по з’явився значку знімного диска правою клавішею мишки, виберіть рядок «Форматувати».

як форматувати

На екрані з’явиться вікно, в якому буде запропоновано вибрати певні параметри форматування. Ось тут відмовтеся від поспішності, візьміть інструкцію до магнітоли, ознайомтеся з рекомендаціями виробника. У них буде вказано, в якому форматі магнітола буде готова зчитувати, відтворювати файли з флешки. Якщо форматування за допомогою Windows не дало ніякого результату, можна скачати спеціальні утиліти, що дозволяють провести форматування низького рівня, але після цього все одно рекомендується провести повторне форматування знову за допомогою Windows.

Також набуваючи знімні накопичувачі, більшість сучасних користувачів, орієнтуються на власні побажання, прагнучи придбати накопичувач з великим об’ємом карти пам’яті. На жаль, деякі магнітоли просто не здатні визначати певний тип знімних накопичувачів, а також ті варіанти, які супроводжуються великим об’ємом пам’яті.

Якщо у вас в наявності є тільки «потужна» флешка, знайдіть їй -достойную заміну з відповідними параметрами для використання в магнітолі. У більшості випадків підходящим варіантом вважається накопичувач об’ємом 2 Гб, супроводжуваний форматом FAT або FAT16.

Налаштування для форматування

прошивка магнітоли

Будь-які цифрові пристрої виробник оснащує програмним забезпеченням, орієнтованим на управління апаратними засобами. Якщо прошивка застаріває або виходить з ладу, дійсно, музика може переставати відтворюватися. Зрозуміти, що проблема може полягати саме в прошивці, можна, якщо радіо відмінно функціонує, а при підключенні флешки або оптичного диска звук вперто не відтворюється.

У цьому випадку корисно ознайомитися з інструкцією виробника, в якій можна знайти рекомендації щодо частоти оновлення прошивки. Нову прошивку краще завантажувати з сайту виробника або з іншого довіреного джерела. На жаль, часто під виглядом прошивки викачуються вірусні програми. Щоб уникнути додаткових проблем і ще більшого лиха, не слід довіряти сумнівним сайтам.

Знімний носій спочатку потрібно піддати форматування, після цього записати на нього файл прошивки. Далі цю флешку необхідно вставити в автомагнітолу і продовжити виконувати маніпуляції, описані в інструкції до цієї магнітоли. На жаль, єдиного «ліки», плану дій немає, доводиться виконувати дії, що відрізняються в залежності від моделі магнітоли. Після того як процес прошивки буде завершений, магнітолу обов’язково потрібно вимкнути, а потім відразу включити, виконавши таким способом перезавантаження, завдяки якій нова прошивка вступити в силу.

Отже, якщо трапилося, що ваша магнітола перестала бачити знімний накопичувач, не потрібно даремно надмірно хвилюватися, впадати у відчай, краще виконати запропоновані дії, перевірити результат. Тільки після марних спроб самостійно усунути проблему, можна вдатися до послуг, що надаються сервісними майстернями. У більшості випадків проблема буде вирішена. Вкрай рідко фахівці, діагностуючи знімний накопичувач, видають невтішний прогноз, орієнтуючи на те, що автомагнітола не підлягає ремонту. У всіх інших випадках вдається знову повернути успішну працездатність пристрою, забезпечуючи якісне звуковідтворення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector