Кращі програми-кейлоггери для Android

«Стеження» в будь-якому її прояві завжди викликає безліч спірних питань і негативу, особливо від осіб, які і стали об’єктами даного, по суті, незаконного інтересу третіх осіб. На жаль, сучасні реалії і важка, а часом і зовсім небезпечна обстановка іноді змушує йти на крайні заходи і стає таким «кіношним агентом спец. служб », і відслідковувати пересування, особисту переписку, історію запитів, будь-якого людини. Безумовно, сама по собі стеження багато в чому аморальна, але іноді на подібні заходи людей штовхає не бажання отримати чужі особисті і персональні дані, а й фактична необхідність і бажання убезпечити своїх близьких. Більшою мірою це відноситься до підростаючого покоління і їх батькам, які шукають будь-яку можливість для відстеження і контролю життєдіяльності свого чада. Ставитися до цього можна по-різному, але необхідно дійсно розрізняти остаточні наміри «шпигунів» нажити на компрометуючих даних і від бажання батьків захистити свою дитину. Беручи до уваги той факт, що більша частина сучасного життя проходить в інформаційному просторі, варто відзначити, що об’єктами «незаконного інтересу» стають мобільні пристрої і персональні (або робочі) комп’ютери. І саме про функціональні інструментах, які дозволяють реалізувати вищезазначені мотиви, і піде мова в цій статті.

Кращі програми-кейлоггери для Android

Рейтинг кращих програм-кейлоггери для Android.

Загальні поняття і законність

Отже, почати варто з того, що будь-які спроби втручання в приватну особисте життя будь-якої особи, навіть якщо ця особа неповнолітня, по суті, визнаються незаконними. Навіть в російській судовій практиці є справи, в яких неповнолітній позивач звернувся з заявою на своїх батьків зі звинуваченням їх у втручанні в його особисте життя і перегляд його особистих смс-повідомлень. Повертаючись до питання законності, слід зазначити, що в Кримінальному Кодексі РФ є виділена стаття під номером 138, яка встановлює відповідальність за порушення таємниці листування, телефонних переговорів, поштових, телеграфних або інших повідомлень, при цьому максимальний термін покарання — це позбавлення волі на строк до 4 -х років. Про порушення конституційного права по неприпустимість втручання в приватне життя говорить і стаття 137 КК РФ. Беручи до уваги положення і Кримінального Кодексу, і Конституції РФ, необхідно тверезо оцінювати можливі наслідки щодо застосування програмного забезпечення, яке буде приводитися далі, і розуміти, що навіть за їх некомерційне розповсюдження може наступити кримінальна відповідальність (Стаття 138.1 КК РФ).

Чи законна даний контроль на робочому місці

Безліч громадян, що працюють в офісах і мають справу з пристроями (комп’ютерами, мобільними телефонами), які надаються йому роботодавцем виключно для виконання його трудових обов’язків, стикаються з тим, що кожне робоче пристрій оснащується певними видами програмного забезпечення, що відстежують вхідний і вихідний інтернет-трафік , а також «конспектують» всі дії, які виконуються користувачем на комп’ютері або телефоні. На перший погляд, з огляду на вищенаведені положення Кримінального Кодексу, подібний контроль роботодавця незаконний, але це тільки на перший погляд. Необхідно розуміти, що закон в цих статтях охороняє приватну / особисте життя кожного громадянина і не більше того. Тобто, видаючи працівникові своє особисте майно, роботодавець має право контролювати порядок його застосування, так як видається воно не тільки для забезпечення встановленої трудової діяльності, а й для того, щоб не допустити витік будь-яких корпоративних даних.

І чисто з людської точки зору, працівник, який одержує заробітну плату, а й при цьому замість своїх трудових обов’язків грає на «чужому» (корпоративному) комп’ютері в відеоігри, контролюється по цілком зрозумілих мотивів. Тому, якщо роботодавець письмово повідомив при прийомі на посаду (або згодом до моменту введення даного контролю), що всі робочі пристрої не можуть використовуватися в особистих цілях і для контролю за цим оснащені спеціальним софтом, то подібна ситуація не порушує чинне законодавство. І більш того — якщо громадянин порушить дане зобов’язання і системному адміністратору або особисто роботодавцю стануть відомі будь-які персональні дані, то ніякої відповідальності вони не нестимуть, а сам «недбайливий працівник» може бути притягнутий до службової відповідальності (наприклад, штраф, позбавлення премії , звільнення), відповідно до внутрішніх локально-нормативними актами.

Топ-3 програм-кілоггерів

Залишаючи складне питання законності, слід перейти до основної теми цієї статті — це кращі програми-кейлоггери для пристроїв на операційній системі Android. Для того щоб почати будь-які пошуки даного специфічного програмного забезпечення, необхідно визначити спектр можливостей, які планується реалізовувати на мобільному пристрої «жертви». Практично завжди користувачі кейлогерів планують перехоплювати такі види персональних даних:

 • відправлені і отримані смс-повідомлення;
 • всі вводи текстової інформації в повідомленнях, в пошукових запитах браузерів, нотатках, журналах і т. п .;
 • запис голосових повідомлень і запис телефонних переговорів;
 • визначення місцезнаходження пристрою;
 • отримання фотографій і відеофайлів, зроблених камерою телефону або отриманих за допомогою месенджерів, соціальних мереж і т. д.

По суті, це штатний набір функціоналу, який планує використовувати дані «шпигуни», що і буде прийматися за основу. Але, зі зрозумілих причин, це ПЗ повинно працювати таким чином, щоб сам користувач / власник телефону або планшета не зміг виявити «прослушку» і надалі нейтралізувати її. Тому будь-який кейлоггер повинен:

 • максимально швидко встановлюватися з найменшим видатним втручанням в роботу операційної системи, в тому числі, по можливості, робити це віддалено;
 • працювати максимально непомітно. Тобто воно повинно бути максимально непомітним, працювати без повідомлень, не створювати будь-яких сторонніх ярликів і т. П.

Крім того, великим плюсом є простота його використання, наприклад, одержувані звіти повинні бути прості і зрозумілі.

«Spyzie»

Відразу варто відзначити, що, з огляду на всі можливі проблеми з законом, розробники даного ПЗ за свої послуги встановлюють певний цінник, який в середньому починається від 1000 рублів. Безкоштовні аналоги, в основному, — це лише вірусне ПО, яке в односторонньому порядку вкраде особисті дані. Тому використовувати їх не рекомендується. Мабуть, це один з найпопулярніших, але в той же час доступних варіантів, які працюють на сучасних версіях операційної системи Android. До його ключових особливостей слід так само віднести:

 • повна непомітність для цільового користувача;
 • не вимагається отримання root-прав;
 • управління за допомогою веб-панелі зі зручним і зрозумілим інтерфейсом;
 • відстеження в «WhatsApp», «Facebook», «Snapchat», «Instagram», «WeChat», «Skype», «Viber» і багатьох інших;
 • відстеження місцезнаходження в режимі реального часу;
 • збереження скріншотів активного екрану в режимі реального часу;
 • отримання журналу викликів (вхідних і вихідних) з наданням інформації про абонента і тривалості розмови;
 • прослуховування дзвінків і віддалена активація мікрофона для прослуховування оточуючих звуків;
 • збереження пошукових запитів браузерів.

Ще раз варто повторити, що веб-панель управління має приємне і зрозуміле оформлення, що забезпечує найбільш спрощене його використання. Середня вартість «Spyzie» становить 29.99 доларів, що цілком прийнятна ціна за пропонований функціонал.

Spyzie

«MSPY»

Це ще один лідер даного сегменту від досить відомого розробника, який має приблизно таку ж вартість (для звичайної версії) і аналогічним набором можливостей. Також, як і вищеописаний варіант «MSPY», підтримує сучасні версії операційної системи і постійно оновлюється і підтримується самим розробником. Повертаючись до функціональної частини, можна відзначити, що будь-яких істотних відмінностей між ним і «Spyzie» немає, за винятком того, що в «MSPY» можна дистанційно активувати мікрофон для запису навколишніх звуків. В якості основного плюса, який виділяється всіма активними користувачами, виступає простота його використання, що досягається і за рахунок зрозумілого інтерфейсу, і наявністю докладного керівництва користувача, і цілодобової технічної підтримки.

«MSPY»

«FlexiSPY»

«FlexiSPY» тривалий час монополізував практично весь призначений для користувача інтерес, за рахунок того, що випущений він був ще на початку 21 століття і в той і наступний період якісь здорові аналоги просто були відсутні. Зараз же число активних користувачів істотно знизилося, так як його вартість починається більш ніж з 60-ть доларів за базовий пакет, а за Extreme-версію доведеться щомісяця розлучатися зі 199 доларами. Функціонал же великий і в деякій мірі унікальний:

 • набір основних можливостей по перехопленню вхідної та вихідної кореспонденції, записи телефонних переговорів і оточуючих звуків в режимі реального часу;
 • доступ до камери;
 • російськомовна підтримка, але не російськомовний інтерфейс;
 • перегляд шпалер і ще понад 100 різних важливих і в якійсь мірі непотрібних функцій.

Підводячи певний підсумок, можна відзначити, що «FlexiSPY» більшою мірою підійде для широкого застосування в рамках регулювання робочого процесу, а не для разового використання, хоча б грунтуючись на його вартості.

«FlexiSPY»

висновок

Отже, на закінчення варто ще раз торкнутися ключового питання — це законність застосування наведеного програмного забезпечення. Слід розуміти, що, по суті, навіть проста купівля цих шпигунів вже може серйозно вплинути на ваші стосунки з законодавством, так як ці дії можуть бути розцінені як готування до вчинення злочину. Тому тільки обопільна згода може в якійсь мірі гарантувати, що замість прослуховування чужих дзвінків ви не опинитеся в місцях не таких віддалених.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector