Кращі програми для Mac OS

Були часи, коли користувачеві, який перейшов на Mac OS, уявлялося важким знайти потрібний софт навіть для звичайної сфери діяльності. Однак тепер не є проблемою встановити аналогічні Windows популярні програми на своє електронний пристрій. Їх кількість постійно збільшується. Деякі програми практично незамінні, дуже корисні і повинні бути у кожного користувача. Для тих, хто недавно придбав свій Mac, буде корисно розглянути кращі програми для Mac OS.

MacBook

Багато хто задається питанням які програми на свій MacBook

Офісні програми Office для Mac

Існують безкоштовні офісні додатки для Mac OS, що цілком підходять для вирішення нескладних повсякденних завдань. Однак для повноцінної роботи з електронними документами, таблицями, презентаціями та базами даних розроблені платні програми. Придбання пакета Office для Mac OSіз двох або більше багатозадачних додатків дозволить заощадити.

Кращими платними додатками вважають:

 • iWork

Це продукт компанії Apple. У пакет входять текстовий редактор Pages, програма для роботи з таблицями Numbers і програма для створення презентацій Keynote. Для скачування доступна безкоштовна пробна версія.

iWork

iWork

 • Microsoft Office для Mac

Компанія Microsoft створила спеціально для Mac OS пакет Microsoft Office. У нього входять текстовий редактор Word, програма для роботи з електронними таблицями Excel і програма для презентацій PowerPoint. Інтерфейс софта схожий на аналог для Windows. Для ознайомлення з пакетом можна скачати безкоштовну пробну версію.

Microsoft Office

Microsoft Office

Кращі безкоштовні програмні продукти:

 • OpenOffice

Це безкоштовний аналог Office від Microsoft, який також включає текстовий редактор, програму для роботи з таблицями, систему управління базами даних і векторний редактор.

OpenOffice

OpenOffice

 • TextEdit

Це зручна безкоштовна вбудована програма для роботи з текстами.

Інтернет-браузери

Пропонується великий вибір додатків для інтернет-серфінгу. Це добре відомі для Windows браузери: Google Chrome, Opera, Firefox, Яндекс і Safari, який є браузером за замовчуванням для Mac. Але є і браузери, призначені тільки для роботи на Mac OS, наприклад, Camino.

Google Chrome багато хто вважає кращим з браузерів за те, що він має найлегший і зручний інтерфейс, швидкий запуск і завантаження веб-сторінок.

Звук і відео

Серед універсальних медіаплеєрів кращими визнані:

 • VLC Media Player — версія безкоштовного програвача мультимедійних файлів для Mac OS. З його допомогою можна дивитися відео під час завантаження. Плеєр підтримує велику кількість форматів аудіо- і відеофайлів, має функції трансляції потокового відео, перегляду і запису;
 • Як медіа-програвача відмінно підійде вбудований в Mac OS безкоштовний iTunes. Програма дозволяє прослуховувати музику і аудіокниги, дивитися фільми і багато іншого. Для відтворення музики є платне додаток з колекції iTunes- Ecoute, а також безкоштовний програвач-браузер Songbird з підтримкою безлічі плагінів.

iTunes

iTunes

Дизайн, фото і графіка

Безперечним лідером дизайну, верстки та поліграфії на Mac-платформі є платний пакет Adobe Creative Suite, в який входять Photoshop, Illustrator, InDesign, Acrobat.

 • Для створення і редагування зображень Photoshop Mac OS — це найкраща програма, що дозволяє виконувати RAW-обробку і ретуш фотографій, дизайн графіки і логотипів. Професіоналам Adobe Photoshop дозволяє створювати і редагувати 3D-елементи, багатошарові зображення і зображення з розширеним динамічним діапазоном, в результаті отримуючи високоякісний поліграфічний матеріал;
 • Однак не варто купувати Photoshop тільки для перегляду фотографій, так як для цього краще підійдуть інші програми. Для простих операцій з зображеннями компанією Apple розроблено вбудований додаток iPhoto;
 • Безкоштовний Google Picasa має всі необхідні інструменти для первинної обробки фото і зображень, а також для створення та організації фотоколекції;
 • Для роботи з растровими зображеннями створений безкоштовний графічний редактор GIMP, а також недорогий Pixelmator, який виглядає як дуже спрощена версія Photoshop і має багато з його функцій.

архіватори

 • Mac-платформа має вбудований додаток — архіватор Archive Utility, але він підтримує зовсім небагато форматів;
 • Кращим з популярних архіваторів для Mac OS вважається платний пакет StuffIt Deluxe, який працює з 30 форматами;
 • Безкоштовний архіватор Unarchiver невеликий і простий у використанні. Він підтримує безліч різних кодувань і розпізнає такі поширені формати, як Zip, Rar, 7-zip, Tar, Gzip і Bzip2. Архіватор також читає образи дисків ISO і BIN;
 • WinZip теж в числі популярних платних архиваторов як для Windows, так і для Mac. З його допомогою легко створювати і доповнювати архіви, витягувати файли з архівів різних форматів.

Софт під Mac OS не обмежується перерахованими додатками, але представлений великою різноманітністю програмних продуктів. У їх числі всілякі корисні утиліти, такі як віддалений помічник TeamViewer, драйвер файлової системи Paragon NTFS driver і багато іншого. Тому серед них обов’язково можна знайти відповідний для себе софт.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector