Коли не варто купувати новий смартфон? Як змінити існуючий до невпізнання? —


Ще кілька років тому виробники техніки та програмного забезпечення змушували нас міняти всілякі гаджети на нові тому як старі не підтримували, будь-яких додаткових функцій. Крім цього виробники програмного забезпечення перестали звертати увагу на кількість споживаної пам’яті їх додатком. Саме з цих причин доводилося купувати новий смартфон, новий ноутбук, новий комп’ютер. Але зараз смартфон 2018 року фактично нічим не відрізняється від смартфона 2017 року, хіба що ще великим екраном, який буде ще швидше розряджати АКБ. Зараз можна знайти ноутбук 2011 до прикладу ASUS U56 на якому можна з легкістю працювати і по сей день. А це означає, що міняти гаджети кожен день не має сенсу, але як же хочеться щось оновити і при цьому не витрачати на це гроші. І вихід є!

Як «змінити» смартфон не купуючи нового?

Для того щоб змінити звичний для нашого погляду смартфон не обов’язково його продавати або викидати в смітник, а замість оному купувати новий. Можна вдатися до невеликої і недорогий модифікації свого девайса.

1. змінити чохол

Перше, що варто зробити це ось тут купити чохол і в обов’язковому порядку іншого кольору, форми і матеріалу по відношенню до попереднього. Таким чином, ви зміните вже звичні тактильні відчуття на нові і трохи обдуріть свою підсвідомість. Крім цього зараз можна замовити чохол з будь-яким принтом, що зробить ваш смартфон ще більш унікальним.

2. Замініть захисне скло

Більшість користувачів вважає, що захисне скло необхідно міняти лише в тому випадку, коли на ньому з’явилися тріщини і відколи. Але на склі з кожним днем ​​з’являється все більше і більше мікротріщин, які заломлюють світло під різними кутами і якщо ви не міняли скло протягом одного і більше років, то ви не бачите ті кольори, які передає екран. І звичайно ж по-новому захисному склу будь свайпи дають нові відчуття.

3. Змініть тему оформлення або лаунчер в цілому.

Почати можна з малого і це замінити шпалери, змінити тему і поміняти положення вікон, додати інші віджети на основний робочий стіл. Для більш просунутих користувачів можна спробувати замінити лаунчер, але для цього може знадобиться root права. Ну і наостанок можна взагалі поставити кастомний прошивку, що повністю змінить внутрішній світ вашого смартфона.

Після пройдений маніпуляцій ви дійсно можете підловити на думці, що у вас абсолютно новий смартфон. Особливо якщо всі маніпуляції були проведені в один день.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector