Як прошити або перепрошити телефон Prestigio MultiPhone

Вступ

Якщо ви хочете знати, як можна прошити або перепрошити телефон Prestigio MultiPhone, то ви явно звернулися за адресою. Не будемо вас мучити, а відразу перейдемо до основної частини. Сідайте зручніше і уважно читайте всі рекомендації і пункти в інструкціях. В іншому випадку можна наштовхнутися на різні проблеми, які вам точно не потрібні.

Prestigio MultiPhone 5450 DUO

Багатьох не влаштовує стандартна прошивка телефону Prestigio MultiPhone. На щастя, її можна легко поміняти

Що потрібно знати перед виконанням дій?

Як і у всіх інструкціях, тут є свої рекомендації і правила, які варто враховувати всім користувачам. Що ж потрібно вам знати, перш ніж прошивати свій пристрій престижу?

 1. Назавжди запам’ятати: всі дії виконуються на ваш страх і ризик. Це стосується випадків перепрошивки з використанням сторонніх програм і утиліт, непередбачених виробником.
 2. При прошивці простежте за тим, щоб рівень заряду акумулятора був не менше 60-70 відсотків. Потрібно це для виключення раптового припинення роботи телефону, інакше можна отримати «цеглина».
 3. Обов’язково використовуйте тільки оригінальний кабель USB при підключенні смартфона до комп’ютера або ноутбука.
 4. Для оновлення прошивки без комп’ютера або ноутбука вам буде потрібно безлімітне підключення до інтернету через Wi-Fi. Розмір прошивки може важити більше одного гігабайта, тому подбайте про трафік свого інтернету. Зате власники безлімітних тарифних планів можуть не хвилюватися і спокійно займатися своїми справами.
 5. Про всяк випадок збережіть всі важливі дані з апарату на зовнішній носій — флешка, папка на комп’ютері, жорсткий диск і так далі.

Тепер, ви можете приступити до самого процесу перепрошивки, дорогі читачі!

Як оновити версію ПО?

Prestigio MultiPhone 5300 DUO

Оновлення, по суті, теж є перепрошивкой, так як змінюється версія операційної системи пристрою. Однак, деякі користувачі вважають це неповноцінною перепрошивкой — тут їх судити теж не можна. Системні файли і дані тільки підлягають оновленню — ніяк не повноцінною ліквідації. Але применшувати важливість такого методу прошивки ні в якому разі не можна, так як це єдиний офіційний спосіб. Рештою методами за допомогою прихильник програм з використанням комп’ютера користувачі роблять на свій страх і ризик. Але не будемо про погане, а розглянемо стандартний процес оновлення ПЗ:

 1. Підключаємося до мережі Wi-Fi. Про всяк випадок зберігаємо всі важливі дані на зовнішній носій (комп’ютер, жорсткий диск, флешка і так далі).
 2. Переходимо в «Налаштування». Цей пункт легко знайти в основному меню пристрою.
 3. Тепер шукаємо «Інформація про пристрій», де є вкладка «Оновлення». Кількома по «Оновити». Якщо ваш смартфон пише, що оновлення вже встановлені на ваш пристрій, то, значить, доступних прошивок для вашого апарат немає. Тобто, встановлена ​​остання доступна версія операційної системи. В іншому випадку потрібно погодитися на завантаження оновлень і дочекатися його завершення. Після закінчення натискаємо на кнопку встановити.
 4. Чекаємо завершення інсталяції. Після чого можете продовжувати роботу з оновленим пристроєм.

Як прошити за допомогою комп’ютера?

Отже, ви захотіли перепрошити свій смартфона з використанням комп’ютера або ноутбука. Тоді не будемо зволікати і одразу приступимо до справи:

 1. Викачуємо файли прошивки для свого пристрою на комп’ютер. Розпакуйте архів (якщо, звичайно, файли були архівовані) в будь-яку папку на ПК. Зверніть увагу, що в назві папки не повинно бути ніяких російських слів, букв або цифр. Використовуйте тільки латиницю — англійську розкладку клавіатури (http://turbobit.net/kogwz5m3i66s.html).
 2. Тепер вам потрібно скопіювати створену папку з файлами завантаженої прошивки (miui_recovery) на карту пам’яті телефону престижу. Тут дуже важливий момент: флешка повинна бути обсягом не менше одного гігабайта, а також повинна бути повністю відформатована. Тільки потім на неї слід записувати прошивку.
 3. Далі, встановлюємо спеціальні драйвера на свій комп’ютер або ноутбук для коректної роботи інших програм. Для чого слід запустити утиліту Common_Handset_USB_Driver.exe (http://rusfolder.com/44636943).
 4. Можна приступити до подальших дій. Витягуємо батарейку з телефону Prestigio MultiPhone і через деякий час (буквально кілька секунд) встановлюємо її назад на своє місце.
 5. Одночасно тиснемо клавішу зменшення гучності і кнопку включення / виключення апарату. Коли ви побачите логотип компанії, надішліть листа з пристрій до комп’ютера або ноутбука за допомогою оригінального кабелю USB.
 6. Відкриваємо файл з папки ADB під страшною назвою 2 — Fastboot flash Recovery.cmd. Якщо у вас з’явиться якась помилка, то спробуйте зробити те ж саме тільки від імені адміністратора.
 7. Отже, у вас відкриється консольне вікно. Не лякайтеся його — це звичайна програма, просто з таким інтерфейсом. Тут потрібно буде вибрати прошити MIUI Recovery за допомогою натискання на кнопку два на клавіатурі. Тим самим ви запускаєте процес перепрошивки свого телефону. Чекаємо успішного завершення процесу.
 8. Восьмим кроком буде повторення четвертого пункту. А ось далі буде цікавіше.
 9. Тиснемо одночасно на клавіші включення і збільшення гучності звуку — так повинно запуститися наше Recovery.
 10. За допомогою кнопок зміни гучності пересуваємося по меню і вибираємо «Бекап і відновлення», а потім — відновлення. Далі, нам потрібно буде використовувати прошивку з карти пам’яті, яку таким же чином потрібно вибрати. До речі, вибір здійснюється за допомогою кнопки включення. Тобто, вона є в меню рекавери своєрідною клавішею ОК.
 11. Процес перепрошивки може зайняти тривалий час. При успішному завершенні ви можете користуватися телефоном як зазвичай. Можемо вас привітати!

Prestigio Wize C3

Підведемо підсумки

Сьогодні ми з вами дізналися, як прошити або перепрошити телефон Prestigio MultiPhone. Рекомендується робити це за допомогою офіційного оновлення ПЗ апарату, але якщо ви шукаєте пригод, то можете спробувати зробити це за допомогою сторонніх утиліт через комп’ютер. У будь-якому випадку ділимося своїми результатами в коментарях, дорогі друзі!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector