Кнопковий телефон з WhatsApp: на яких старих гаджетах він працює

Для більшості кнопковий телефон асоціюється із застарілим мобільним пристроєм, яким користувалися десятиліття назад. Хоч це і не зовсім вірне тлумачення, однак багато хто цікавиться, чи є якийсь кнопковий телефон з WhatsApp, і якщо так, то як встановити на нього цю програму. У цій статті буде розказано як раз про це.

Чи можна сьогодні знайти кнопковий телефон з Whatsapp?

Сучасний користувач мобільного телефону вже пристосувався до використання сенсорного екрану, так що кнопкові пристрої з’являться пережитком часів. Є думка, що їх уже навіть не випускають за непотрібністю, проте це не так. До сих пір існують компанії, у яких в пріоритеті, якщо можна так висловитися, ретро-дизайн. При цьому такі пристрої практично ні в чому не поступаються своїм сенсорним побратимам. А на думку деяких фахівців, так і зовсім незабаром ринок смартфонів захлесне хвиля кнопкових телефонів, адже, як багато хто знає, нове — це добре забуте старе.

Ілюстрація на тему Кнопковий телефон з WhatsApp: на яких старих гаджетах він працює

Хоч ера моделей старого зразка вже і завершилася, деякі люди все одно продовжують ними користуватися на постійній основі. У деяких вони навіть досить продуктивні, тому з’являється резонне питання, чи є кнопковий телефон з WhatsApp, або він розроблений виключно під сенсорний екран.

Які телефони підтримують Whatsapp

Для відповіді на питання, чи можна встановлювати Ватсап на кнопковий телефон, не обов’язково перераховувати модельний ряд, який підтримує цю функцію, достатньо тільки описати системні вимоги, що пред’являються месенджером. Саме це зараз і буде зроблено, але про всяк випадок, зараз буде представлений перелік популярних кнопкових смартфонів з підтримкою WhatsApp:

  • LG GX300 Black;
  • Nokia Asha 300 Red;
  • Sonim XP6;
  • Samsung Duos Lite E2152 Ceramic White;
  • RugGear RG310;
  • Fly MC175 Khaki.

Ілюстрація на тему Кнопковий телефон з WhatsApp: на яких старих гаджетах він працює

Звичайно, це не повний їх перелік, і цілком можливо, що у вас є кнопковий телефон з підтримкою WhatsApp, якого немає в списку. Ну а зараз буде розказано в загальному, на які пристрої можна зробити установку популярного месенджера.

Пристрої на Android

Природно, якщо говорити про смартфони, то для інсталяції Ватсап на ньому повинна стояти популярна операційна система. А Android — найпопулярніша. Відповідно, якщо ви власник кнопкового телефону зі встановленою на неї цієї мобільної ОС, то з великою часткою ймовірності месенджер на нього також можна інсталювати. Найжорсткішим обмежувачем буде лише версія — вона повинна бути не нижче 2.1 KitKat. Само собою, на смартфоні має також вистачати внутрішньої пам’яті для установки файлів, однак навряд чи це стане перешкодою, адже WhatsApp важить зовсім небагато.

Пристрої на IOS

Розробники WhatsApp підготували також версію і для не менш популярною iOS, яка встановлена ​​за замовчуванням на всіх смартфонах від компанії Apple. Тут по більшій мірі теж все впирається в версію операційної системи, вона повинна бути не нижче 4.3, однак, зважаючи на політику компанії, це не стане проблемою, адже iOS постійно оновлюється навіть на старих пристроях.

Говорячи про iOS, варто розуміти, що про кнопочному iPhone не може бути й мови, тому навіть не сподівайтеся відшукати такий зразок телефону. Але, незважаючи на це, WhatsApp працює на сенсорі чудово, що, швидше за все, заслуга інженерів «яблучної» компанії, які встановили в пристрій високоякісний тачскрін.

Ілюстрація на тему Кнопковий телефон з WhatsApp: на яких старих гаджетах він працює

З роботою додатка WhatsApp на iOS є нюанс: на смартфонах, тобто iPhone, програма сумісна і працює чудово, а ось на планшетах, званих iPad, немає відповідної версії. Але це ведеться мова про офіційні версіях програми, завжди можна зробити завантаження з подальшою установкою версії WhatsApp для iPhone.

Зверніть увагу, що всі відзначають погану роботу месенджера на розблокованих iOS-пристроях. А так як пристрій «нелегальне», то і технічна підтримка з великою часткою ймовірності відмовиться допомагати у вирішенні проблем, що виникли.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector