Китайські GPS трекер. Що це і чи можна їх використовувати? —


Китайські маяки — це не спеціальні маяки для автомобілів, які можуть кілька років працювати на повному автоматі. Ноунейм прилади — це універсальні пристрої, і виробники рекомендують їх для виявлення автомобілів, або мотоциклів, або людей, не акцентуючи свою увагу на скритності.

Взагалі, дані трекери судячи з їх наповненню, можна називати LBS-трекера. Результат не дивує, всі вони коштували 10 доларів.

LBS — це прилад, за яким визначаються координати, але не по супутниках, а за сигналами веж стільникового зв’язку. По суті, стільникові телефони, але без всяких екранів і клавіатури.

Якщо акцентувати питання на тому, чи можна використовувати китайські трекери як маяків, то відповідь буде даватися з великою натяжкою — так, але тільки в певних випадках.

Всі трекери працюють за принципом 1 відповідь — 1 прийом. Ніякого сну або тривоги. Трекери з акумулятора або без власної батареї потрібно живити від бортової мережі автомобіля, що робить практично неможливим приховати їх від сторонніх очей.

Тобто, навіть наявність акумулятора в трекері не дає рішуче ніякого плюса — все три приладу наочні, і найприйнятнішим стане версія без акумулятора. Сховати її зможе навіть новачок — обшивку розривати не буде потрібно, потрібно лише засунути прилад в «презерватив» і покласти його між акумулятором і крилом капота. Підживлюємо пристрій безпосередньо від нього ж і готово!

Якщо ж говорити про точність приладів, то відстань, на яке трекер може «промахнутися» становить від кількох сотень метрів до кількох кілометрів, що збільшує ймовірність невдачі при знаходженні автомобіля.

Ссылка на основную публикацию