Китайські GPS трекер. Що це і чи можна їх використовувати? —


Китайські маяки — це не спеціальні маяки для автомобілів, які можуть кілька років працювати на повному автоматі. Ноунейм прилади — це універсальні пристрої, і виробники рекомендують їх для виявлення автомобілів, або мотоциклів, або людей, не акцентуючи свою увагу на скритності.

Взагалі, дані трекери судячи з їх наповненню, можна називати LBS-трекера. Результат не дивує, всі вони коштували 10 доларів.

LBS — це прилад, за яким визначаються координати, але не по супутниках, а за сигналами веж стільникового зв’язку. По суті, стільникові телефони, але без всяких екранів і клавіатури.

Якщо акцентувати питання на тому, чи можна використовувати китайські трекери як маяків, то відповідь буде даватися з великою натяжкою — так, але тільки в певних випадках.

Всі трекери працюють за принципом 1 відповідь — 1 прийом. Ніякого сну або тривоги. Трекери з акумулятора або без власної батареї потрібно живити від бортової мережі автомобіля, що робить практично неможливим приховати їх від сторонніх очей.

Тобто, навіть наявність акумулятора в трекері не дає рішуче ніякого плюса — все три приладу наочні, і найприйнятнішим стане версія без акумулятора. Сховати її зможе навіть новачок — обшивку розривати не буде потрібно, потрібно лише засунути прилад в «презерватив» і покласти його між акумулятором і крилом капота. Підживлюємо пристрій безпосередньо від нього ж і готово!

Якщо ж говорити про точність приладів, то відстань, на яке трекер може «промахнутися» становить від кількох сотень метрів до кількох кілометрів, що збільшує ймовірність невдачі при знаходженні автомобіля.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector