Який порт для вхідних з’єднань використовує Skype і як його змінити

різнобарвні кабелі

Skype — сучасна програма, за допомогою якої користувачі здійснюють голосові виклики і дзвінки по відеозв’язку родичам і друзям без обмежень у часі і відстані між ними. Поширеною проблемою використання програми є помилка при з’єднанні з сервером. Як і в інших подібних програмах в Skype існують свої порти, які можуть бути недоступними через блокування адміністратором або роботи антивірусної програми. Давайте розглянемо питання які використовувати порти для забезпечення повноцінного зв’язку в Skype.

Який порт використовує Skype для вхідних з’єднань

Для забезпечення нормальної роботи програми Skype потрібно правильно її встановити і налаштувати. Користувачеві важливо знати, який порт використовує додаток. Порт для вхідних з’єднань є елементом програми, який забезпечує передачу текстових повідомлень, аудіо та відео дзвінків користувачів в мережі. При установці програми на пристрої в автоматичному режимі вибирається порт з набором чисел 1024. При неможливе використанні даного номера можна скористатися портом з номером 80 і 443. Ці комбінації цифр використовуються для розпізнавання програми з якої буде оброблятися необхідна інформація. Останні номери портів можуть використовуватися іншими подібними сервісами. В разі неправильного встановлення з’єднання написати повідомлення або зателефонувати співрозмовникові неможливо.

Чому порт може бути недоступний і як його відкрити

Основною причиною блокування з’єднання з програмою є налаштування операційної системи пристрою. Щоб змінити ситуацію потрібно вручну внести зміни потрібних параметрів. Для цього необхідно провести такі дії:

  1. У нижньому лівому кутку екрана знайдіть Пуск потім Панель управління.
  2. Далі натисніть на розділ Система та безпека.
  3. Виберіть підпункт Додаткові параметри.
  4. У вікні Дії натисніть Створити правило.
  5. За допомогою галочки відзначте Для порту.
  6. Вкажіть протокол TCP.
  7. У вкладці Певні напишіть номер порту.
  8. У вікні, виберіть Дозволити підключення.
  9. Придумайте назву правилу та збережіть.

Коли автоматично обраний порт недоступний, користувачеві знадобиться вручну ввести альтернативний номер. Для цього впишіть в рядку порту новий номер. Потім натисніть Зберегти та перезапустіть програму Skype. Зверніть увагу на те, що біля тексту Для додаткових вхідних з’єднань слід використовувати порти 80 і 443 повинна стояти галочка. Завдяки цим діям при виникненні тимчасового збою в роботі головного порту додаток Skype буде працювати безперебійно. Цей параметр налаштувань автоматично стає активним. У ситуаціях заняття порту 80 і 443 іншими додатками виникає конфлікт між Skype і іншими програмами. Згодом чого функції програми перестають працювати. Для повноцінної роботи програми буде потрібно прибрати галочку біля напису Для додаткових вхідних з’єднань слід використовувати порти 80 і 443 або направити інші програми на новий порт використовуючи додаткові ресурси.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector