Який iPhone вийде в 2017 році

Технології не стоять на місці, і компанії-лідери щомісяця пропонують користувачеві щось нове. Не стала виключенням і компанія Apple. Хоча нові пристрої від гіганта з Купертіно з’являються рідше, ніж флагмани і «середнячки» від компанії Самсунг, вибір на користь девайса з яблуком для багатьох незаперечний. Про те, який Айфон вибрати в 2017 році, і піде мова.

Випуск Айфона 8

Чи чекати випуск iPhone 8 у 2017 році?

Чого чекати від гіганта?

Нова техніка Apple відома своїм дизайном та якістю. Кожен, хто торкається до витонченого і тонкому корпусу нового iPhone, залишається вражений. Ще б пак, адже сучасні матеріали корпусу і дизайн не залишають смартфонам середнього класу ні шансу. Тому на питання про те, якою буде новий Айфон в 2017 році, можна дати майже однозначну відповідь — він виявиться черговим витвором мистецтва.

Новий iPhone 2017 (поки назвемо його так, для простоти), може виявитися несподіванкою. Чому? Всі нові девайси мобільного гіганта несуть спірні і суперечливі деталі. В одному не виявилося роз’єму для навушників. В іншому не влаштовувала «закрита» операційна система. Ювілейний Айфон 2017 напевно не буде позбавлений подібних вишукувань. Apple легко може дозволити собі капризи. Але трон компанії з кращими маркетологами світу вже не так стійкий.

зразок моделі

Хто може конкурувати з Apple?

Поки суперечки про те, коли вийде новий телефон від Еппл, не вщухають, можна звернути свій погляд на продукти конкурентів. Китайські і корейські компанії так і норовлять відібрати пальму першості у американської корпорації, захопивши тим самим солідну частку ринку. Серед однозначних конкурентів можна відзначити:

  • Samsung, про який говорилося раніше.
  • LG. Хоча компанія радує флагманами менше, ніж в минулому.
  • Motorola, яка повернулася на ринок з метою знову завоювати його.
  • І цілу плеяду китайських і європейських компаній з не меншим потенціалом.

Найближче майбутнє для ринку мобільних телефонів буде проведено в битвах між ключовими гравцями, до яких неодмінно підключаться новачки. А зараз — який же Айфон можна буде вибрати в 2017 році.

В очікуванні вересня 2017

Любителі портативної техніки, що стежать за новинами, вже здогадуються, чи буде восьмий Айфон в 2017 році. І якщо так, то коли? За доброю традицією, на вересень припадає основна частина презентацій від Apple. Зараз можна з упевненістю сказати, що в надрах компанії кується новий флагман.

Можна сказати, що новий Айфон SE став сюрпризом. Наступники Стіва Джобса звернули увагу на більш бюджетну нішу, створивши телефон-ремейк. Яким буде наступний — здогадуватися довго не доведеться. У кожному пристрої купертіновци розвивають ідеї, актуальні для ринку. Що можна сказати зараз?

порівняння моделей

Характеристики

Літо напевно покаже, чого чекати від технологій в наступному, 2018 році. У цей період готуються всі нововведення. Однак багато про що в начинці ювілейних для Apple апаратів можна судити вже зараз:

  1. Екран. Super AMOLED матриця з високою роздільною здатністю порадує любителів яскравих фарб.
  2. Процесор A11 якщо не стане шедевром швидкості, то напевно потіснить всюдисущий Snapdragon.
  3. Ви зможете розраховувати мінімум на 3 Гб оперативної пам’яті. Погодьтеся, ставити менше в топовий смартфон зараз — нонсенс. Дата виходу нового айфона 2017 рік, напевно покаже, скільки пам’яті буде у флагмани нового покоління.
  4. iOS 11 виявиться красивою, ще більш зручною і простою.
  5. А сканер очей і обличчя доповнить багату картину буйства технологій.

iOS 11

На що ще розраховувати?

Останній на сьогодні, iPhone SE, не став винятком з хорошого для Apple правила — якість повинна залишатися незмінно високим. Його реліз спостерігали, затримавши подих, багато. Більш ранні новинки і моделі майбутнього — «корпорація зла» збереже своє обличчя перед споживачем, в цьому можна бути впевненим на 100%.

Яким буде iPhone 8 2017 рік покаже напевно.

А якщо ви ще не визначилися для себе, яким буде iPhone 8 2017 року, зверніть свою увагу на постійних шанувальників марки Apple. Вони регулярно оновлюють свої пристрої — не тільки для того, щоб залишатися «в колії», а й щоб бути впевненими в надійності і якості своїх цифрових супутників. Дата виходу нового iPhone — 2017 рік. І він обіцяє бути дуже щедрим на технічні новинки.

приклад новинки

Рік готує сюрпризи

Все-таки, коли вийде новий Айфон в 2017 році? Відповідь на це питання майже однозначний — це трапиться у вересні. Якщо немає — в будь-якому випадку прем’єра не змусить себе довго чекати. Залишається тільки сподіватися, що цінова доступність нового яблучного флагмана буде краще, ніж раніше. Вибирати ювілейний, восьмий Айфон можна буде за обсягом пам’яті, за кольором, а може — і за іншими параметрами. Як би там не було, яким буде iPhone 8 2017 модельного року, знають лише інженери і дизайнери компанії-виробника.

Навіть зараз в лінійці компанії Apple є з чого вибрати! Тому підбирайте новий девайс з яблучком і аксесуари до нього, обмінюючись думками в коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector