Який iPhone вибрати в 2017 році

2016 рік ознаменувався виходом великого числа нових мобільних пристроїв. Порадувала новинками і компанія Apple. Її гучні прем’єри розбурхують розуми шанувальників мобільності вже не перший сезон. Поєднання незмінної якості та інновацій в привабливих корпусах — ось що приваблює в ряди шанувальників яблучних телефонів все більше людей. Тому для багатьох залишається актуальним питання про те, який Айфон вибрати, в 2017 році він по-справжньому турбує уми. Масла у вогонь додає обіцянку компанії Apple зробити чергову революцію в мобільній техніці.

Вибір моделі iPhone

Яку модель iPhone вибрати в 2017 році?

Ми постараємося згадати, які моделі телефонів від Apple вийшли раніше. Серед них є моделі, ще не встигли втратити своєї актуальності на ринку, тому коротко розглянемо кожну з них. А ближче до кінця розповімо, який новий iPhone вибрати в 2017 році. Якщо брати до уваги тільки новинки, Айфон 2017 року може виявитися навіть менш вигідним на їх фоні. Особливо з точки зору ціни — а цей фактор особливо важливий для тих, хто тільки планує вибирати техніку з яблуком на задній панелі.

iPhone 5S (refurbished)

Під терміном «refurbished» або просто «ref», іншими словами «як новий», ховається дуже цікава група пристроїв. Це відновлена ​​електроніка. Новий телефон відрізняється від відновленого лише тим, що його внутрішні компоненти не були у використанні. Як правило, телефони з позначкою «ref» доходять до споживача після заміни корпусу і, можливо, інших частин. Цим пояснюється їх невисока вартість, до 50% нижче, ніж на оригінальні пристрої. Купувати новий iPhone 2017 року може здатися не так раціонально, коли ринок буквально затоплений такими апаратами. Характерно, що багато виробників погналися за компанією Apple, практикуючи таку ж модель випуску девайсів.

IPhone 5S був випущений в 2013 році, але з тих пір не втратив актуальності до кінця. Його люблять шанувальники Еппл за мінімальні габарити, красивий дизайн і непогану продуктивність. Побудований на 64-бітному процесорі, 5S задав стандарт розвитку смартфонів на багато років вперед. Також тут є гідна камера з роздільною здатністю 8 Мп, сканер відбитків пальців і підтримка 4G. Спірним моментом виступає невисокий максимальний обсяг пам’яті.

iPhone 5S (refurbished)

Однак новий Айфон SE 2017 року поступово затьмарює 5S. Ще б пак, адже він є прямою заміною цього апарату. Дизайн залишився практично незмінним. А ось з ціною Apple традиційно трохи погарячкували — чекати спаду цін на новий Айфон до рівня 5S доведеться ще якийсь час. Втім, тепер отримати параметри iPhone 6S можна в полюбився багатьом, більш компактному корпусі.

IPhone 6 і 6S

Ці телефони вийшли в 2016 році, відразу ж змістивши попереднього флагмана. Реліз нових моделей надовго задав тон для наслідувачів і конкурентів. Практично всі компанії на ринку взяли деякі деталі від цих класичних апаратів нового покоління.

 1. Серйозно збільшилися діагоналі екранів моделей.
 2. Змінився дизайн — він став більш округлим.
 3. З’явилися дисплеї Retina c більш високою роздільною здатністю.
 4. Процесор став швидше і економічніше.

iphone 6

Ці та деякі інші деталі дають помітну перевагу перед 5S. Ще один можливий відповідь на питання, якою буде новий Айфон в 2017 році саме у вас — це «шістка». Правда, на тлі вартості більш ранніх моделей він вже не буде виглядати так вигідно.

iPhone 7 і iPhone 8

Презентація iPhone 7 не викликала свого часу такого відгуку, як це було з більш ранніми моделями. Дата виходу нового зараз Айфона була зовсім недавно — у вересні 2016 року. Недарма на слайдах показували версію телефону саме в чорному кольорі — швидше за все, саме так виробник хотів підкреслити відмінності від старих моделей. Ювілейний Айфон 2017 роки (восьмий) може також не сильно відрізнятися від попереднього. Але «сімка» зараз — останній з телефонів Apple. Серед її основних особливостей:

 1. Відсутність роз’єму для навушників.
 2. Більш швидкий і економічний процесор (A10).
 3. Захист від води.
 4. Force Touch.
 5. Покращені камери.

iPhone 7

Але тільки коли вийде новий Айфон в 2017 році, ми зможемо оцінити роботу, виконану Apple за останній час. Як стало відомо нещодавно, компанія Apple планує перейти на трирічний цикл оновлення дизайну телефонів. Вибирати новий телефон буде простіше, а ціни напевно впадуть.

Але чи буде Айфон восьмий в 2017 році, відомо майже напевно — навряд чи компанія порушить добру традицію радувати шанувальників раз на рік. Ось що можна сказати зараз:

 1. Швидше за все, екран iPhone 8 буде виконаний по OLED-технології. Такі дисплеї більш гнучкі і витрачають менше енергії. Компанія з Купертіно вже застосовувала їх у своїх розумних годиннику. Технології інших мобільних пристроїв можуть багато розповісти про те, яким буде iPhone 8 2017 року.
 2. Не виключено, що дисплеї нових смартфонів буде випускати компанія Samsung. Вона отримала від Еппл солідну суму на поставку нових екранів. Який Айфон вийде в 2017 році — буде залежати не тільки від самої компанії-виробника.
 3. Швидше за все, новий iPhone 8 отримає оновлений процесор A11 — ще швидше і ще економічніше. Але дата виходу нового айфона 2017 рік, може внести свої реалії. Те ж стосується і оновленої операційної системи.

iPhone 8

На закінчення

Ми розглянули основні відмінності смартфонів марки iPhone, розібралися, чому краще вибрати ту чи іншу модель. Дата виходу нового айфона «2017» вже не за горами. Тому настає час визначити — чи потрібен вам новий смартфон? Якщо так, то саме час почати збирати на флагманський пристрій. Або ж купити один з відмінних флагманів минулих років прямо зараз.

Хочете обговорити техніку Apple з нашими користувачами? Залишайте свої коментарі під статтею. А також читайте про інші новинки зі світу мобільної техніки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector