Як виправити помилку Play Market «Ім’я користувача недоступне»

Google аккаунт незамінний для смартфона на базі операційної системи Android. Без нього неможливий доступ в Плей Маркет, Ютуб і інші сервіси від Google. У деяких не дуже досвідчених користувачів нерідко з’являються проблеми з реєстрацією цього аккаунта. Проблем може бути безліч, і для кожної потрібен індивідуальний підхід. Сьогодні ми розберемося, як виправити помилку Play Market «Ім’я користувача недоступне».

Що робити?

відображення помилки

Приклад виведення помилки «Ім’я користувача недоступне»

Причин виникнення проблеми може бути безліч, і недосвідчений користувач навряд чи зможе діагностувати кожну, тому розберемо найчастіші проблеми і розглянемо універсальні способи їх вирішення.

Коротке або вже зайняте ім’я

При реєстрації облікового запису Google вам буде необхідно завести пошту gmail, на цьому етапі деякі люди просто не розуміють, що потрібно вказати унікальну адресу пошти, який буде довше 6 символів. Деякі вводять занадто короткі адреси, деякі вводять вже зайняті адреси. Рішення проблеми? Вводимо адресу довше шести знаків, якщо Плей Маркет пише: «Ім’я користувача недоступне» (обліковий запис Google) — це означає, що така адреса вже використовується, пробуємо іншу адресу, більш складний, або користуємося підказкою системи. Виглядає вона як напис: «Натисніть, щоб побачити». Якщо клікнути на неї, то з’явиться список вільних адрес, які пропонує вам система, їх можна використовувати, просто клікнувши по потрібному. Якщо підказки просто немає, то читаємо наступний пункт.

Немає підказки з вільними адресами

У разі якщо підказки немає, нам допоможе програма Lucky Patcher. Завантажити її можна на сторонньому сайті прямо зі смартфона. Якщо такої можливості немає, то завантажуйте програму на комп’ютер, а потім переміщайте її на накопичувач смартфона. Суть методу полягає в установці призначеного для користувача патча Play Market, який повинен усунути проблему.

Програма Lucky Patcher

Зовнішній вигляд програми Lucky Patcher

Запускаємо встановлену програму і знаходимо в списку додатків Play Market. У контекстному меню знаходимо пункт «Меню патчів» і Тапа на нього. Далі — призначений для користувача патч. Викачуємо найперший патч, перезавантажуємо смартфон і спостерігаємо зміни. Якщо не допомогло, то саме час розглянути універсальні способи.

універсальні способи

Якщо не вдається зрозуміти в чому проблема, то і певне рішення знайти складно, тому ми просто спробуємо всі запропоновані способи, поки один з них нам не допоможе.

 • Якщо не пускає на старий аккаунт, пробуємо створити новий.
 • Заходимо в настройки додатків, виділяємо всі продукти від Google і зупиняємо додатки, видаляємо дані і поновлення, очищаємо кеш.
 • Прибираємо синхронізацію акаунтів в налаштуваннях акаунтів.
  • Знімаємо всі галочки.
  • Перезавантажуємо пристрій.
  • Повертаємо галочки на місце.
 • Оновлюємо прошивку до актуальної версії або встановлюємо призначену для користувача збірку. Дуже бажано зробити бекап перед початком перепрошивки.
 • Пробуємо жорстку перезавантаження (Hard Reset). Перед тим, як приступити до жорсткої перезавантаженні, обов’язково збережіть всі потрібні файли на зовнішньому носії або створіть резервні копії всіх файлів.
 • Отримуємо root права. Заходимо в папку etc і шукаємо файл hosts, видаляємо весь вміст, окрім першого рядка з «localhost». Для отримання прав користуємося спеціалізованими програмами, в інтернеті їх хоч греблю гати.

Повний шлях до файлу hosts на Android

Розташування файлу hosts в системі Android

висновок

Визначити захворювання «пацієнта», що не тримаючи його в руках — справа не найпростіше. У будь-якому випадку, якщо ви вирішили боротися з проблемою, то пробуйте всі запропоновані способи, але з побоюванням і обережністю. Серйозні втручання в систему або її заміна вимагають деяких знань. Найкраще перестрахуватися і зробити резервну копію всіх необхідних даних і самої системи, тоді вам не доведеться боятися, що ви що-небудь зламаєте. У більшості випадків люди просто вибирають неправильний логін, тому навряд чи вам знадобляться серйозні маніпуляції. У будь-якому випадку будьте уважні, щоб не довелося нести апарат у сервісний центр до фахівців, які в наш час і за елементарні поломки беруть втридорога.

Якщо у вас з’явилися питання, і ви не знайшли відповідь в статті — задайте їх у коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector