Як зрозуміти що заблокували аккаунт в Вайбере?

Вайбер — програма для швидкого обміну повідомленнями, для спілкування між друзями і знайомими на основі контактів з телефону. Але будь-яке спілкування починається і закінчується.

Якщо співрозмовник з якоїсь причини не бажає більше спілкуватися, він може закрити контакт для спілкування. Як зрозуміти що вас заблокували в Вайбере?

Як дізнатися, що тебе заблокували в Вайбере, чи можливо це?

Більшість користувачів вважають, що ніяким чином не можна дізнатися або виявити той момент, коли його заблокували в цій системі спілкування. Про те, що ваш співрозмовник заблокував номер, з якого ви здійснювали вихід в програму, з якого здійснювали обмін звуковими повідомленнями.

заблокували VIber
заблокували VIber

Дійсно, на перший погляд це здається нездійсненним, адже ніяких повідомлень для того, щоб дізнатися, хто і навіщо вас забанив, не передбачено. Що ж робити, як бути? Як дізнатися цю приховану інформацію? Як домогтися того, щоб точно знати, що номер хтось до вашого превеликий жаль заблокував?

Що робити якщо заблокували в Viber
Що робити якщо заблокували в Viber

Незважаючи на бачення повної нездійсненності цього складного завдання, нічого неможливо тут немає, хоча це не 100% — ний спосіб, так як дізнатися цю інформацію безпосередньо ніколи не вийде, поки співрозмовник не розблокує контакт назад. Але за непрямими, не прямим даними все ж можна спробувати обчислити цю інформацію.

Функція заблокувати контакт
Функція заблокувати контакт

Як дізнатися, що тебе заблокували в Viber?

Як зрозуміти що тебе заблокували в Viber
Як зрозуміти що тебе заблокували в Viber

Більшість користувачів програми і мобільного зв’язку не знають про приховані можливості, які відкриваються перед ними при використанні Вайбера, тому в цій статті ви заповните свій пробіл у знаннях, якщо такий є.

Отже, ви припускаєте, що якийсь контакт (один з ваших друзів або знайомих, з яким спілкувалися раніше активно в представленій програмі — в Вайбере — чомусь не виходить на зв’язок, є підозри, що чимось образили цієї людини і він міг за це заблокувати контакт?
Як же це дізнатися? Для цього є кілька непрямих способів:

  1. 1 спосіб. Для того, щоб дізнатися, хто натиснув на кнопку «заблокувати», можете запитати про це у свого кривдника. Справа в тому, що забанений користувач (тобто ви) може зробити (створити) чат в програмі Вайбер, куди додасть всі потрібні контакти. Спробуйте в цьому чаті запитати, що сталося і чому ви опинилися в такій безглуздій ситуації.
  2.  2 спосіб. Запам’ятайте: коли хто-небудь додає користувача в чорний список, тобто блокує контакт і спілкування, ви ніколи більше не побачите цей контакт, цю людину в режимі «онлайн». Тому другий спосіб полягає в тому, щоб уважно поспостерігати під час користування програмою, з’являється чи коли-небудь ця людина в прямому ефірі, чи є статус «онлайн» або кожен раз, коли дивитеся на значок, який вказує на статус цікавить абонента, незмінно бачите один і той же статус? Якщо так — можливо, вас внесли в чорний список.
  3. 3 спосіб. Як зрозуміти що тебе заблокували в Viber? Спробуйте відправити звичайне повідомлення абоненту, найкраще таке, на яке йому б захотілося відповісти. Якщо відправляєте інформацію тій людині, яка заблокував контакт, нічого незвичайного не зможете помітити. Якщо повідомлення дійде до потрібного, що цікавить адресата, а він відповість, це означає, все нормально — ви не заблоковані.

Перед вами — все, доступні для застосування засобу, побічно вказують, як зрозуміти що тебе заблокували в Viber. Якщо у вас є достатньо часу або ви проводите всі дні безперервно, сидячи в програмі Вайбер, то без праці через деякий час вийде визначити, чи потрапили ви в чийсь чорний список чи ні.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector