Як зробити скріншот на айФоні

Знімок (захоплення) екрана або скріншот — це стандартна функція операційної системи iOS, доступна на всіх без винятку айфон. Ви натискаєте певну комбінацію клавіш, і все, що відбувається на екрані миттєво перетворюється в картинку у вашій фотогалереї. Варто зауважити, що захоплення екрану працює при всіх станах телефону (навіть в режимі зйомки або дзвінка), крім виключеного і сплячого режиму. Ця функція є однією з надзвичайно цікавих і найважливіших можливостей смартфона, що працює на базі iOS.

Телефон в руці

Вибираємо потрібне зображення і миттєво отримуємо screenshot, натиснувши пару кнопок

Для чого може знадобитися скриншот?

Скрін (скріншот) на айФоні може знадобитися буквально для всього. Відобразити системну помилку, щоб потім відправити повідомлення в службу підтримки, зберегти цікавий момент з гри або відео, зняти те, що відбувається на під час відеодзвінка, зберегти листування з друзями або іншу веб-сторінку — все це можна зробити за допомогою скрін. На жаль, не всі власники продукції Apple знають, що таке скріншот і як його зробити.

Як зробити скрін?

Телефон в руках

Якщо ви є власником iPhone, то дотримуйтесь інструкції:

  • виберіть те, що хочете запам’ятати і пам’ятайте, що зробити скрін можна тільки з усього екрану цілком, а виділити якусь конкретну область не можна (для цього є спеціальні утиліти);
  • приготуйтеся одночасно натиснути дві кнопки: HOME (кругла кнопка посередині, внизу лицьовій частині Айфона) і кнопку включення / виключення (знаходиться на верхньому торці);
  • натисніть на кнопки і відразу ж відпустіть.

Важливо, щоб натискання на кнопки вироблялося одночасно, інакше знімок не виконається. Не тримайте кнопки — їх слід відразу ж відпустити, інакше система люб’язно запропонує вам відключити харчування замість того, щоб зробити скрін. Якщо ви правильно виконали всі кроки, то Айфон видасть звук клацали камери, а дисплей на мить освітить білим світлом. Якщо такого не сталося, то спробуйте ще раз ще раз.

Де знайти збережене зображення?

Скріншоти за замовчуванням зберігаються в фотогалереї. Виберіть головне меню і зайдіть в галерею зображень. Збережений вами знімок екрана буде знаходитися в самому кінці списку. Скріни зберігаються в форматі .png.

стандартна галерея

висновок

Отже, ви навчилися робити скріншот, тобто зберігати зображення того, що в даний момент відбувається на телефоні. Подібним чином знімок екрана можна отримати не тільки з Айфона, але також і з більшості інших пристроїв, що працюють на операційній системі iOS, наприклад, на iPod Touch, iPad і iPad mini.

Якщо вам потрібно відправити зображення не всього дисплея, а тільки який-небудь його частини, то скористайтеся редактором зображень. Підійде практично будь-який, включаючи вбудований.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector