Як зробити подвійний екран на Самсунг

Перші смартфони називалися кишеньковими ПК. І це не випадково, адже мобільні пристрої прагнуть стати повноцінними комп’ютерами. І, здається, їм це вдається. Сьогодні багато моделей смартфонів вміють працювати відразу з декількома додатками. А також відкривати кілька вікон, точно так же, як Windows. З цієї статті ви дізнаєтеся, яким чином зробити подвійний екран на мобільному телефоні Самсунг.

Спосіб розділити екран на дві частини на Samsung Note 9

У пристроях Самсунг з Android 7 і вище є можливість розділяти екран на 2 частини. І працювати відразу з двома додатками на одному екрані. Це дуже зручно, наприклад, коли потрібно ввести код з SMS в додатку або браузері. Або швидко перенести текст з редактора в вікно для перегляду сторінок Інтернету.

розділений екран
Розділений екран в Samsung

У смартфоні Samsung Note 9 зробити це можна в такий спосіб:

 1. На головному екрані натисніть на ліву кнопку (одна з трьох кнопок внизу);
  Натисніть на кнопку меню
  Натисніть на кнопку меню зліва
 2. На екрані з’явиться список додатків. Необхідно натиснути на мініатюру додатки в верху вікна;
  Натисніть на мініатюру програми
  Натисніть на мініатюру програми вгорі окн
 3. Виберіть з контекстного меню «Запуск в режимі розділеного екрану»;
 4. Після цього додаток поміститься в вікні вгорі. Щоб відкрити нижче друге — виберіть його зі списку завдань;
  Два додатки відкриті на одному екрані
  Два додатки відкриті на одному екрані Самсунг
 5. Якщо його немає в списку, запустіть і відкрийте у другій частині.

Тепер ви зможете користуватися повноцінно обома відкритими додатками на Самсунг. Але потрібно пам’ятати про деякі моменти.

Що потрібно знати: Пояснення:
У відкритих вікнах підтримується технологія Drag Drop.Це перетягування елементів вручну.
Деякі програми не можуть бути відкритими на 2 екрану.Наприклад, при відкритті Instagram або Telegram пункту для відкриття програми в многооконном режимі не буде.
Потрібно запам’ятати алгоритм виходу з програми.Якщо ви хочете закрити один з додатків з многооконного режиму, знову натисніть ліву кнопку внизу екран (меню). І приберіть додаток. Таким же чином можна змінити додаток на інше.

Це може бути корисним: як перенести контакти з Айфона на Самсунг.

Яким чином відкрити програму у вікні на Самсунг

Деякі пристрої з флагманських моделей Samsung дозволяють відкривати повноцінні вікна, як в комп’ютерних операційних системах. Таким чином ми можемо їх переміщати по мобільному робочого столу практично в будь-яке місце. Хоча його не так вже й багато. У вікні програми є ті ж кнопки, що і на комп’ютерному вікні: «Закрити», «На весь екран», «Згорнути».

Кнопки відкритого вікна
Кнопки відкритого вікна в Samsung

І при цьому віконний режим в Самсунг досить просто викликати. Але колись потрібно виконати деякі настройки.

Для цього:

 1. Відкрийте меню або налаштування пристрою;
  Виберіть кнопку
  Виберіть кнопку «Налаштування» в головному меню
 2. Натисніть «Додаткові функції»;
  Додаткові функції
  Натисніть на «Додаткові функції» в налаштуваннях
 3. Далі необхідно вибрати «Кілька вікон»;
 4. І активувати функцію «Відновити після розгортання».
  Відновити після розгортання
  Активуйте режим «Відновити після розгортання»

Тепер необхідно відкрити будь-який додаток, яке потрібно звернути на Самсунг. І зробіть свайп від верхнього лівого або правого кута в центр екрану. Додаток згорнеться в невелике вікно з кнопками для управління. А натиснувши кнопку «Додому» або «Home», ви зможете додати друге, третє додаток. Між вікнами можна передавати картинки текст. Для цього виберіть картинку або скопіюйте текст і перенесіть його в нове вікно, утримуючи обраний елемент.

Це цікаво: Гугл камера на Самсунг.

Чи можна включити подвійний екран, якщо немає цієї функції в Samsung?

Деякі моделі Самсунг не підтримують функцію створення подвійного екрану. В такому випадку вам допоможуть сторонні додатки, які можна завантажити з Play Market. Дуже добре справляється з цим завданням «Ярлик Split Screen». У дев’ятій версії Android розробники прибрали ярлик Oreo, який дозволяв розділити скрін телефону на 2 частини. Але в додатку це виправлено.

У ньому також є кілька способів активувати режим з поділом екрана:

 • При натисканні на кнопку «Повідомлення»;
 • При тривалому натисканні на кнопку «Огляд»;
 • При натисканні на «Спеціальні можливості»;
 • Утримуванням «Головна» і ін.
  Розділити вікно кнопкою
  Розділити вікно кнопкою «Назад» в Samsung

Все це значно спрощує активацію подвійного екрану в Samsung. За замовчуванням ви можете активувати поділ інтерфейсу кнопкою «Назад». У деяких мобільних пристроях відсутня ця кнопка. У цьому випадку вибирайте будь-яку іншу, яка вам підходить, щоб відкрити 2 робочих простору.

Читайте також: як налаштувати камеру на Самсунг.

Функція багатозадачності в Самсунг

Вихід нових версій Android, а також моделей Samsung супроводжується функціональними змінами. Нам знову доводиться шукати звичні функції в нових місцях. Багатозадачність в більшості версій мобільної ОС викликається утримуванням кнопки меню. При цьому з’являється список всіх запущених програм в вашому смартфоні на екрані. З цієї області ви можете закрити їх або перейти до додатка, з яким хочете попрацювати в даний момент.

запущені програми
Запущені програми в Samsung

В останніх моделях Самсунг є безліч нових корисних функцій. Наприклад, зйомка жестом. А також дотиком до сенсорного екрану. Багато з нас купують мобільні пристрої, в тому числі, в якості фото- або відеокамери. Так от не всі можуть знати про те, що перейти в режим фотокамери можна, показавши пристрою розкриту долоню. Або взагалі скомандувати смартфону «Зняти» або «Знімаю». А якщо потрібно почати записувати на зовнішню камеру, скомандуйте «Запис відео».

Голосових команд для того, щоб зробити подвійний екран на мобільному телефоні Самсунг, поки немає. Але швидше за все інженери вже працюють над новими фішками для нас. І не виключено, що з’явиться і така команда.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector