Айфон не включається і не реагує на зарядку

Прийнято вважати, що продукція компанії Apple відрізняється від інших брендів якістю. Але яким би воно не було, а смартфони і планшети також рано чи пізно виходять з ладу. У цій статті ми поговоримо про те, що робити, якщо не включається ваш Айфон і ніяк не реагує на зарядку. Ви дізнаєтеся кілька способів знову змусити мобільний пристрій справно працювати.

Що робити, якщо iPhone не реагує на зарядку

Випадки поломки смартфона від Apple бувають різні. Якщо ваш пристрій не приймає зарядку — це може означати, що несправне зарядний пристрій.

Несправне зарядний пристрій
Несправне зарядний пристрій iPhone

Особливо часто ламаються або працюють нестабільно не «рідні» пристрою Айфона, які були куплені після покупки смартфона. Якщо немає можливості перевірити смартфон іншої такої ж зарядкою, потрібно відправитися в найближчий сервіс. Там вам повинні допомогти з визначенням причини. Зазвичай, діагностика коштує не дорого. Але ви точно будете знати, що сталося з вашим мобільним телефоном.

Айфон може не відразу відображати індикатор зарядного пристрою. Спробуйте підключити його до телефону і залишити на пару годин. У мобільних пристроїв Apple є мало відомий режим збереження. Якщо ви дуже рідко його перезавантажували під час роботи раніше, він може автоматично активуватися. Щоб вийти з цього режиму, спробуйте натиснути кнопку Home (додому) і Power (увімкнення).

Спробуйте включити пристрій
Спробуйте включити пристрій iPhone

Утримуйте їх до 15 секунд. Після цього на екрані ви побачите логотип виробника. Це означає, що вам вдалося вийти з режиму збереження.

Логотип пристрої
Логотип пристрої Apple

Якщо ця рекомендація не допомогла усунути проблему реагування на зарядку, зверніть увагу на провід зарядного пристрою.

Провід зарядного пристрою
Провід зарядного пристрою iPhone

Можливо з ним побавився ваш домашній вихованець. І тепер провід від зарядки вимагає заміни. Можливо і сам блок зарядки перегорів в результаті електричних стрибків у мережі. Цей варіант не можна виключати. Провід зарядного пристрою насправді досить крихкий. Його внутрішню структуру можна порушити, навіть наступивши на нього взуттям з жорсткою підошвою.

Напис на оригінальному зарядному пристрої
Напис на оригінальному зарядному пристрої iPhone

Оригінальна зарядний пристрій позначено написом: Made for iPhone.

Це може бути корисно: як зберегти відео з Інстаграма на телефону iPhone.

Якщо ваш Айфон ніяк не включається

Часто у користувачів iPhone мобільний пристрій просто не включається. Не реагує на натискання кнопки включення. Причин цьому також може бути багато. Починати огляд і пошук поломки потрібно з зарядного пристрою. Бо якщо Айфон не реагує на довге натискання кнопки живлення, можливо його акумулятор повністю розряджений. Ще один частий випадок, коли пристрій довгий час перебувало на морозі. І раптом відключилося саме по собі. Це відбувається з тієї причини, що речовина, на якому заснований акумулятор, не переносить морози.

Як тільки ви надайте будинку, по можливості постарайтеся вийняти акумулятор з смартфона. І покласти його і пристрій в тепле сухе місце. Після того, як Iphone разом з акумулятором нагріється, зберіть пристрій і підключіть до зарядного пристрою. У такому стані його потрібно залишити на пару годин.

Спробуйте також різні варіанти включення смартфона:

Спосіб: Особливості:
Три рази натисніть кнопку «Home» і один раз кнопку «Power».Ці дві кнопки потрібно затиснути разом і утримувати кілька секунд.
Натисніть кнопку «Power» і зменшення гучності на корпусі смартфона.Утримуйте їх не менше 15 секунд.

Одна з цих комбінацій повинна змусити ваш смартфон включиться. При цьому на його екрані ви побачите світиться яблуко — логотип Apple. Після чого система завантажиться і ви зможете продовжити користуватися пристроєм. Якщо Айфон все одно не включається і не реагує на зарядку, спробуйте використовувати наступну інструкцію.

Читайте також: цей аксесуар, ймовірно, не підтримується пише в iPhone.

Чи не відображається індикатор заряду на iPhone

Проблеми з зарядкою на айФоні часто з’являються раптово. Якийсь час ви користувалися смартфоном і зарядним пристроєм без будь-яких натяків на неполадки. Але в один прекрасний день смартфон перестав відображати індикатор отримання заряду акумулятора у верхній панелі екрана.

Чи не відображається індикатор заряду
Чи не відображається індикатор заряду на iPhone

Немає необхідності відразу ж відправлятися в сервісний центр. Ми можемо і самі перевірити деякі несправності, які часто є причиною того, що смартфон відмовляється приймати підзарядку.

Порядок дій:

 1. Зараз вам потрібне хороше освітлення. Відмінно підійде настільна лампа;
 2. Візьміть в руки iPhone і поверніть до світла гніздо для входу штекера акумулятора;
  огляньте роз'єм
  Огляньте роз’єм для підключення зарядки
 3. Це хоч і важкодоступне місце, але тут часто збирається різного роду сміття і сміття. Він може потрапляти з кишень одягу, з запорошених приміщень, вулиць і т.д. Особливо, якщо ви давно не проводили «прибирання» в своєму мобільному пристрої. У цьому жолобі ви точно знайдете частки, які перекривають доступ до з’єднання контактів;
  Бруд в роз'ємі для зарядки
  Бруд в роз’ємі для зарядки
 4. Візьміть зубочистку або інший тонкий і вузький предмет, яким можна дістатися до поглиблення, щоб його почистити.
  використовуйте зубочистку
  Використовуйте зубочистку, щоб очистити роз’єм
 5. Працюйте акуратно, не порушуючи внутрішніх контактів;
  Візьміть зубочистку
  Візьміть зубочистку, щоб прочистити роз’єм для зарядки
 6. Щоб зібрати все, навіть дрібні частинки пилу, на кінчик зубочистки або тонкого предмета можна нанести невеликий клубок вати. Можна також її зволожити, щоб дрібний пил прилипала до неї.

Якщо смартфон у вас вперше не став приймати зарядку, то причина може критися в програмній оболонці. Яка, до речі сказати, теж іноді виходить з ладу. Якщо Айфон неправильно використовувати. Спробуйте зробити звичайну перезавантаження свого мобільного. Можливо це одиничний випадок. Також знайте, що в майбутньому не слід застосовувати не оригінальні зарядні пристрої на своєму iPhone.

Це цікаво: не вдалося активувати Touch ID на цьому iPhone 5S і 6 що робити.

Що робити, якщо смартфон включається, але зависає

У айФоні також іноді трапляється, що додатки зависають. І не реагують на стандартні кнопки управління. У такому випадку потрібно натиснути на кнопку Home 2 рази. Після чого свайпом знизу-вгору прибираємо додатки з запущених. Цим способом можна вимкнути будь-який додаток у вашому пристрої.

Якщо таке часто повторюється при включенні телефону:

 1. Необхідно натиснути і утримувати «Power», а також кнопку регулювання гучності;
 2. На екрані повинна з’явиться кнопка «Включити»;
 3. Виберіть кнопку, щоб увімкнути пристрої;
 4. Потім натисніть бічну кнопку і утримуйте її, підключивши смартфон до комп’ютера.

Якщо ці способи не допомогли включити ваш Айфон і виправити помилки, можливо вам необхідно звернутися в сервіс. Проблема може критися у внутрішній проблем із виробом. У таких випадках проблемою є перегоріли порт для підключення зарядного пристрою. Якщо мобільний телефон ще на гарантії, необхідно звертатися в фірмовий центр підтримки Apple. Є ймовірність, що телефон виправлять безкоштовно. Якщо під корпусом пристрою не будуть знайдені сліди кави або чаю.

Іноді при перезавантаженні смартфона на екрані горить логотип Apple, але він не включається. Навіть якщо підключити його до комп’ютера з iTunes, пристрій не подає жодних ознак. А екран в цьому час може бути одноколірним. Цілком можливо, що в цьому винні поновлення, які регулярно завантажуються. Якщо ви не знаєте, що з цим робити, зверніться до Центру обслуговування компанії. Або попросіть більш досвідчених в цьому питанні знайомих. Якщо ваш Айфон ніяк не включається і зовсім не реагує на зарядку, зверніться в магазин, в якому ви купували даний пристрій. З собою у вас повинні бути всі документи, які ви отримали від продавця.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector