Чому блютуз навушники не підключаються до телефону

Bluetooth навушники дуже популярні з-за можливості використовувати пристрій без проводів. Звичайні дротяні навушники приносять багато клопоту. Вони вічно переплутуються у нас в кишені. Після чого замість того, щоб насолоджуватися музикою з смартфона, ми наполегливо розбираємо весь цей клубок. Але і бездротовий пристрій іноді може виводити нас з себе. У цій статті ви дізнаєтеся, чому блютуз навушники іноді не підключаються до вашого мобільного телефону.

Чому телефон не бачить Bluetooth навушники

При підключенні навушників до смартфону або іншого пристрою за блютуз ви можете зіткнутися з тим, що воно не може підключитися. І хоча технологія Bluetooth є універсальною, все ж часто так трапляється, що користувачі не можуть налаштувати пристрій правильно. Причин для цього декілька. В першу чергу — це рівень заряду акумулятора. Так як бездротові навушники працюють автономно, у них є власний акумулятор. Якщо він буде розряджений, підключення може не відбутися.

Навушники блютуз
Безпровідні навушники

Незважаючи на те, що процес підключення навушників в переважній більшості випадків досить простий, можуть бути пропущені якісь важливі деталі. Без належного заряду може бути також мобільний пристрій. А ще часто трапляється, що бездротові навушники вже були пов’язані з іншими пристроями. І пристрій не бачитиме їх, так як відсутній радіозв’язок. У пристроях можуть бути включені різні режими, які перешкоджають підключенню.

Читайте також: Неможливо відтворити перевірки звук — Рішення.

Спосіб правильно підключити пристрій по блютуз

Щоб в подальшому не виникало зайвих питань про те, як синхронізувати навушники по Bluetooth правильно, давайте розглянемо цей процес.

Навушники
Два блютуз навушника

Більшість моделей підключаються до смартфонів за однією схемою:

 1. На корпусі навушників є кнопка активації. А також індикатор, який сповіщає нас про статус пристрою;
  Кнопка для активації
  Кнопка для активації навушників
 2. Зазвичай для того, щоб включити навушник, потрібно натиснути на єдину кнопку і утримувати доти, поки індикатор не подасть сигнал. Є навушники, які сповіщають про це голосовим повідомленням або звуком. Необхідно включити обидва Bluetooth пристрою таким чином;
  індикатор
  Індикатор на блютуз навушнику
 3. Процес підключення до пристрою навушників може трохи відрізнятися. Якщо пристрій не з Китаю, ви можете знайти спосіб їх підключення в інструкції;
 4. Тепер включите технологію блютуз на смартфоні.
  активуйте підключення
  Активуйте підключення на смартфоні

  Назва пристрою повинно відображатися в головному вікні налаштувань технології.

  Назва пристрою
  Назва пристрою в списку підключених

  Щоб на нього перейти в пристроях Android, утримуйте активації Bluetooth в меню швидкого доступу (опустивши шторку).

  Утримуйте індикатор блютуз
  Утримуйте індикатор блютуз в меню швидкого доступу

Коли ви підключите навушники або гарнітуру, спробуйте включити на смартфоні радіо або музику, щоб перевірити, чи вийшло у вас це зробити.

Це може бути корисним: Онлайн перевірка мікрофона на навушниках.

Що робити, якщо навушники не підключаються до телефону

Тепер давайте вирішувати проблему в тому випадку, якщо за інструкцією вище не вдалося створити сполучення між блютуз навушниками і мобільним пристроєм. При створенні такого непростого гаджета, як блютуз девайси, перед розробниками ПЗ коштує чимало завдань.

підключення блютуз
Підключення блютуз навушників до смартфону

Наприклад, організувати роботу навушників так, щоб можна було їх перепідключити до іншого пристрою. Так як підключаючись вперше до одного телефону, вони автоматично не стануть підключатися до іншого. Яке з’явилося в радіусі дії Bluetooth.

Якщо ви використовуєте блютуз на декількох мобільних пристроях (наприклад, телефоні та планшеті), навушники потрібно перепідключити. Для того, щоб знову змусити їх шукати пристрій в радіусі дії, спробуйте затримати кнопку включення. Утримуйте її до тих пір, поки індикатор не почне швидко блимати, два-три рази в секунду.

Це буде означати, що навушники почали пошук нового пристрою для підключення. Щоб сполучати з потрібним, в цьому пристрої потрібно вибрати модель гарнітури. А також натиснути на кнопку «Підключити», «Connect» і т. Д.

Виправляємо проблеми при підключенні Bluetooth навушників

При підключенні навушників за технологією блютуз до вашого мобільного телефону, можуть виникати й інші проблеми. Ви можете строго слідувати інструкції, перепідключатися і сполучати пристрої. Але в результаті у вікні пристроїв, що підключаються по Bluetooth як і раніше нічого не з’являється. Скластися така ситуація може через історію підключення у вашому мобільному пристрої. Якщо ви раніше підключалися по Bluetooth з іншими пристроями або інші пристрої підключали до телефону — всі вони будуть відображатися в історії.

Іноді цей список є причиною проблем. Може допомогти в цьому менеджер підключень — Bluetooth Pair.

Менеджери для блютуз
Менеджери для блютуз в Play Market

Або подібний менеджер для блютуз. Їх завдання — посилювати сигнал радіозв’язку вбудованої технології, а також більш швидко знаходити найближчим пристрій. Знайти та завантажити його можна в Play Market Google або App Store. У занедбаному додатку всі пристрої будуть підписані. Якщо це навушники — в дужках ви побачите це.

Список підключених пристроїв
Список підключених пристроїв в менеджері

Список пристроїв створюється за принципом убування. Пристрої, які ближче всього до смартфону будуть у верхній частині списку. Спробуйте користуватися цією програмою, якщо у вас не виходить підключити навушники до телефону. Якщо додаток Bluetooth Pair не є для вас підходящим інструментом, його інтерфейс надто хитромудрий, спробуйте використовувати інші в маркеті.

Рекомендуємо до прочитання: Як прибрати шум в мікрофоні.

Прості способи синхронізації з телефоном

Тепер перейдемо до більш простим, можливо, навіть банальним рекомендацій підключити блютуз гарнітуру до мобільного пристрою. Не залежно від вашого віку «спілкування» з цифровими пристроями рекомендується ознайомитися з ними. І ще раз все перевірити. Наприклад, переконайтеся, що технологія Bluetooth активна на обох підключених пристроїв. Але перш поставте на підзарядку навушники і смартфон, щоб відразу відсікти можливі проблеми з рівнем заряду.

Дочекайтеся моменту, коли пристрої повністю будуть зарядженими. Після чого спробуйте знову підключити навушники до телефону. При активації сполучення на навушниках, переконайтеся, що вони реагують на ваші дії. Індикатор повинен почати блимати в той момент, коли ви утримуєте кнопку харчування. Якщо навушники ви намагаєтеся підключити до ноутбука — відключіть режим енергозбереження. Який може блокувати спільні пристрої при роботі без підключеного кабелю живлення.

Порядок дій:

 1. Потрібно відкрити панель управління. Натисніть разом клавіші WIN + R і впишіть слово «Control». Натисніть кнопку «Ок» для продовження;
 2. Потім вгорі праворуч виберіть «Дрібні значки». Це потрібно, щоб швидко знайти пункт «Електроживлення»;
  дрібні значки
  Виберіть дрібні значки
 3. Далі виберіть пункт «Висока продуктивність». А ще нижче натисніть посилання «Додаткові параметри»;
  Вибір розширених можливостей
  Вибір розширених можливостей електроживлення
 4. У новому вікні знайдіть пункт з «Bluetooth» та натисніть знак плюса біля нього;
 5. Переконайтеся, що в ньому встановлено значення «Дозволено»;
 6. Далі закрийте вікно і збережіть зміни.

Зараз спробуйте підключити навушники до ноутбука. Переконайтеся, що рівень його заряду також високий. Або підключіть ноутбук до мережі і спробуйте підключити блютуз гарнітуру в такому стані.

Навушники все одно не підключаються до мобільного пристрою

Якщо ви до цих пір не змогли підключити блютуз навушники до свого мобільного телефону, спробуйте перезавантажити обидва пристрої. Іноді цей спосіб може допомогти вирішити проблему. Можливо ви намагаєтеся синхронізувати пристрої на великій відстані. Перевірте з’єднання з іншими девайсами, щоб перевірити, чи працюють вони окремо.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector