Як перезавантажити телефон — ТОП-5 способів

Телефон може зависнути в самий невідповідний момент. Нам потрібно зробити важливий дзвінок, відкрити програму або завершити ігровий рівень, і тут наш гаджет починає глючити, і, врешті-решт, зависає. Ніякі маніпуляції не допомагають, і єдиним залишилися рішенням є перезавантаження девайса. При цьому стандартний спосіб може не працювати, а інших варіантів користувач може і не знати. Що ж робити? Нижче ми детально розберемо це питання. І пояснимо, яким чином перезавантажити телефон на ОС Андроїд і Айфон. А також які способи нам в цьому допоможуть.

Перезавантаження телефону Андроїд за допомогою кнопки «Power»

Кнопка живлення є практично на всіх телефонах, що працюють на основі ОС Android. Для перезавантаження телефону необхідно буде затиснути цю кнопку на кілька секунд, і вибрати опцію «Перезавантаження» (Reboot / Restart).

перезавантажте телефон
Перезавантажте телефон стандартним шляхом

Якщо ваш девайс завис і не відповідає на натискання, перезавантажити пристрій на Андроїд допоможе вилучення батареї. Дійте обережно, щоб не пошкодити акумулятор. Після вилучення останньої почекайте хвилину, вставте його назад, і включіть пристрій.

Вилучіть батарею з вашого телефону
На час вилучіть батарею з вашого телефону

Якщо звичайна перезавантаження не допомагає, ви можете використовувати апаратне перезавантаження вашого девайса. Вона досягається натисканням комбінації кнопок, що прямо залежать від марки вашого телефону.

Виробник: Інструкція:
«Samsung»Затисніть на 10-20 секунд кнопки «Power» (харчування) і «Гучність вверх».
«LG»Затисніть одночасно кнопки «Power» і «Гучність вниз» і відпустіть їх, коли побачите, що з’явився логотип LG.
«Sony» Спочатку натисніть на кнопку «Power», а потім на кнопку «Гучність вверх» кілька разів, і ваш девайс перезавантажиться.
«Google Nexus»Натисніть одночасно на кнопки «Power» і «Гучність вниз», і ваш пристрій буде перезавантажений.
«HTC»Одночасно натисніть і відіжміть кнопки «Power» і «Гучність вверх», і ваш девайс увімкнеться знову.
«Huawei» (Honor)Натисніть одночасно кнопки «Power» і «Гучність вверх», і ви перезавантажте ваш телефон.

Програмне скидання налаштувань на телефоні Android

У функціонал більшості телефонів є функція скидання налаштувань до заводських. При цьому всі файли користувача в пам’яті будуть видалені.

Для виконання даної перезавантаження перейдіть в налаштування вашого телефону. Виберіть відповідний розділ, де є опція скидання налаштувань (наприклад, «Резервне відновлення»), і натисніть на кнопку «Скидання даних».

Скидання даних Андроїд
Скиньте даних на вашому Андроїд

Використання сторонніх додатків щоб перезавантажити смартфон

Якщо виникає необхідність обійтися без кнопки виключення смартфона (вона вийшла з ладу), то нам можуть допомогти спеціальні сторонні додатки, встановлені на нашому девайсе. На Плей Маркет ви можете легко знайти потрібну програму, наприклад, спробуйте «Power Button to Volume Button» (дозволяє використовувати кнопку гучності для відключення телефону) або «Quick Reboot» (для роботи цього додатка знадобиться рут). Досить встановити такий додаток, запустити його, після чого тапнуть на відповідну кнопку для перезавантаження пристрою.

Power Button to Volume Button програма
Використовуйте програми рівня «Power Button to Volume Button» для перезавантаження вашого телефону

Перезавантаження мобільного пристрою в безпечному режимі

Безпечний режим на вашому телефоні дозволяє уникнути впливу шкідливих додатків і зробити систему більш стабільною. Спробуйте запустити телефон в безпечному режимі для чого спочатку вимкніть його. Потім натисніть на кнопку «Харчування», і коли з’явиться меню затисніть кнопку відключення живлення ( «Power off») на кілька секунд. Вам буде запропоновано увійти в безпечний режим ( «Safe mode»). Натисніть на «Так» (Yes), і ви увійдете в безпечний режим вашого пристрою.

Телефон в безпечному режимі
Перезапустіть телефон в безпечному режимі

Способи входу в безпечний режим для кожної моделі телефону можуть відрізнятися. Пошукайте свій варіант на сайті виробника або відповідних ресурсах.

Режим відновлення на Андроїд

Якщо випробувані вище методи не допомогли, хороший спосіб відновлення вашого гаджета до стабільного стан є використання режиму відновлення ( «Recovery mode»). Нам знадобиться ПК, на який буде необхідно встановити програму «Tenorshare ReiBoot for Android».

Потім виконайте наступне:

 1. Встановіть та запустіть зазначену програму;
  Tenorshare ReiBoot for Android
  Встановіть програму «Tenorshare ReiBoot for Android»
 2. Переконайтеся, що в налаштуваннях вашого телефону включена опція налагодження по USB (можна знайти в розділі налаштувань «Параметри розробників»);
 3. Підключіть ваш телефон до ПК через шнур ЮСБ, а потім в запущеній програмі виберіть опцію «One-Click to Enter Recovery Mode»;
  Tenorshare ReiBoot for Android програма
  Виберіть опцію «One-Click to Enter Recovery Mode»
 4. Ваше пристрій перезавантажиться в режимі відновлення. У його опціях виберіть «Reboot system now». Перезавантаження буде здійснена автоматично.

Це корисно знати: що таке «reboot system now» на ОС Андроїд.

Апаратна функція «Reset» як спосіб перезапуску телефону

На деяких телефонах є невелика дірочка (поглиблення) з намальованою поруч з нею буквою «R». Якщо натиснути на дане поглиблення тупим кінцем голки і потримати так пару секунд, то телефон перезавантажиться.

Чи не переплутайте дане поглиблення з поглибленням мікрофона. Поруч з нашим поглибленням обов’язково повинна бути буква «R». Якщо букви немає, то в такому отворі знаходиться мікрофон, який ви можете зіпсувати подібним натисканням.

Підключення телефону до зарядного пристрою

У деяких випадках девайс може бути повністю розряджений, не включатися і не реагувати на натискання. Підключіть його до зарядного пристрою, почекайте хвилин 10, а потім спробуйте включити ваш девайс.

Стандартні способи перезавантаження Айфона

Кожна з моделей айфона вимагає своєї комбінації клавіш для виконання стандартної перезавантаження гаджета.

Зокрема:

 • Айфон X, XS, XR — швидко натисніть і відпустіть кнопку «Гучність вверх», потім натисніть і відпустіть кнопку «Гучність вниз». Потім натисніть і утримуйте кнопку включення до появи логотипу Епл;
  Клавіші перезавантаження Айфон-Х
  Клавіші перезавантаження моделей телефонів Айфон-Х
 • Айфон 8 — затисніть кнопки харчування і гучність вгору до появи логотипу Епл;
  айфон 8
  Послідовність натискання клавіш Айфон 8
 • Айфон 7 — затисніть кнопки харчування і гучність вниз до появи логотипу Епл;
  Алгоритм перезавантаження для Айфон 7
  Алгоритм перезавантаження для моделей Айфон 7
 • Айфон 6 і 6s — затисніть кнопку харчування і кнопку додому до появи логотипу Епл;
  затисніть
  Затисніть «Харчування» і «Додому» на Айфон 6
 • Більш ранні моделі Айфон — утримуйте верхню кнопку а також кнопку «Додому» до появи логотипу Епл.
  додому
  Затисніть верхню кнопку і кнопку «Додому»

Використовуйте функцію «Assistive touch» для Iphone

У вашому айфоне є зручна функція «Assistive touch» (допоміжне натискання), яка допоможе нам перезавантажити девайс. Перейдіть по шляху:

«Налаштування» — «Основні» — «Універсальний доступ» — «Assistive Touch».

Активуємо функцію «Assistive Touch» за допомогою повзунка.

Assistive Touch
Увімкніть «Assistive Touch»

На екрані вашого айфона з’явиться напівпрозора кнопка. Далі тиснемо «Меню верхнього рівня», проводимо свайп від низу до верху, і вибираємо в списку опцій в самому низу «Перезавантажити» Тепер тиснемо на кнопку меню у вигляді кружечка, і там буде знаходитися наша опція «Перезавантажити». Підтверджуємо перезавантаження натисканням на неї.

Повністю розрядіть ваш телефон

Якщо телефон зависає у включеному стані, і не відповідає на натискання, варто дочекатися повної розрядки його батареї. Потім підключіть телефон із зарядним пристроєм, і через хвилин 10 спробуйте його включити. Він може включиться без будь-яких проблем.

Це стане в нагоді: що робити якщо айфон Неможливо зарядити телефон, але показує, що заряджається.

висновок

Вище ми розібрали, яким чином перезавантажити мобільний телефон на ОС Андроїд і Айфон. А також які способи і програмні інструменти нам в цьому допоможуть. Відповідно до операційною системою і специфікою вашого пристрою, виберіть відповідні способи, і використовуйте їх для швидкого перезавантаження вашого девайса.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector