Як зняти пароль з флешки або карти пам’яті

Багато власників телефонів встановлюють захисні паролі на свої флешки, щоб, в разі чого, їх секретні дані ніхто не зміг прочитати, а тим більше скопіювати. Іноді така затія тягне за собою безліч проблем, особливо якщо пароль при цьому не записується на інший носій або в крайньому випадку на папір. У цій статті ми розберемося, як зняти пароль з флешки або карти пам’яті.

Як видалити пароль з флешки

Існує кілька способів видалення пароля з флешки або карти пам’яті.

ВАЖЛИВО. Перед початком маніпуляцій визначитеся, чи потрібні вам дані на флешці чи ні. Якщо вміст необхідно, то доведеться попітніти, в зворотному випадку проблема вирішується, як правило, низькорівневим форматуванням.

Для яких телефонів підійде інструкція?

У більшості випадків проблеми з паролями спостерігаються в телефонах від Nokia під операційною системою Symbian. Всі тести проводилися якраз на такому пристрої, для інших марок і моделей алгоритм також може підійти, але в самому загальному випадку використовують, все-таки, форматування.

Як відформатувати карту пам’яті?

Форматування видалить всі дані на вашій флешці, майте на увазі. Тут у нас два варіанти — використовувати операційну систему нашого пристрою або форматувати за допомогою комп’ютера. Не у всіх телефонах є ця функція, але і з комп’ютером можуть з’явитися проблеми — в деяких випадках карта пам’яті банально може не відобразитися. Розглянемо на прикладі Symbian, як розблокувати флешку за допомогою форматування, якщо забув пароль.

  1. Беремо наш апарат і заходимо в «Додатки / Офіс / Менеджер файлів / Карта пам’яті / Функції / Функції карти пам’яті / Форматування». Від версії до версії шлях може бути злегка змінений, але сенс не змінюється. Просто користуємося стандартними функціями операційки. форматування
  2. Як прибрати пароль з флешки через комп’ютер? Беремо картрідер, вставляємо туди нашу MicroSD, в свою чергу, картрідер підключаємо до комп’ютера. Як перехідника можна використовувати будь-який пристрій, той же 3G модем, якщо у нього є відповідний адаптер. Якщо карта визначилася в провіднику — добре, пробуємо відформатувати флешку засобами Windows, якщо не допомагає, то краще скачати спеціалізовану програму для низькорівневого форматування. З програмами нічого особливого робити не потрібно, в найзагальнішому випадку досить додати пристрій на обробку і запустити форматування. Форматування через Windows

Що робити, якщо дані потрібні?

Отже, пароль нам потрібно саме зняти або відновити. Це не завжди може вийти, але спробувати все-таки варто. Ми розглянемо два способи, в обох нам потрібно знайти файл mmcstore. Цей файл прихований, тому у вашому файловому менеджері повинна стояти настройка відображення прихованих файлів і папок, просто так ви його не знайдете. Стандартний файловий менеджер, як правило, таких налаштувань не має, тому варто завантажити будь-який інший, X-plore, наприклад.

  1. Йдемо по шляху C: \ sys \ data і перейменовуємо наш файл в mmcstore.txt, таким чином він стає текстовим. Відкриваємо його і серед великої кількості знаків «%?!: # №» шукаємо цифри, вони і будуть складати наш пароль. Приклад: «% :: 2:? !!!!! 5№№6? 5 ?!». Пароль: «2565».
  2. Цей метод можна застосовувати тільки до зламаної системі, що на Symbian не рідкість. Якщо ви не знаєте, зламана вона чи ні, то просто спробуйте, якщо все в порядку, то накладок не буде. Прямуємо тим самим шляхом, але не перейменовуємо файл, а викликаємо контекстне меню і вибираємо пункт «Перегляд в HEX». З’явиться рядок з символами, останні символи без точок і будуть означати ваш пароль. Швидше за все, потрібне місце починатися після знака питання.

висновок

Отже, ми розібралися, як зняти пароль з карти пам’яті MicroSD. Процес «злому» полягає в звичайному форматуванні або ж читанні спеціального файлу, де зберігається конфігурація символів. Це найпростіші і дієві способи при такій проблемі, але підійти вони можуть не всім моделям телефонів, це треба мати на увазі.

Якщо у вас з’явилися питання — задайте їх у коментарях!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector