Як знайти папку «Робочий стіл» в операційній системі Windows

У Windows починаючи з 95, закінчуючи 10 незмінно присутній робочий стіл. Десктоп, як його ще називають, займає чи не головне місце в системі. Це простір, який бачить користувач, включаючи ПК. На ньому розташовуються ярлики більшості встановлюються програм, і саме він нещадно засмічується різними файлами і каталогами під час діяльності.

При цьому робочий стіл при всіх метаморфози, які ведуть нас від первісних систем до Windows 10, не зазнав ніяких істотних змін за 20 з гаком років. Хоча вони, безперечно, були, але в цілому — тільки косметичні. Сутність же десктопа не зміна — це до сих пір центральне для користувача місце на комп’ютері, за фактом представляє собою лише одну з директорій всієї операційної системи. Про це багато хто не знає і коли стикаються, не можуть знайти «папку» головного екрану.

Як знайти папку Робочий стіл

Якщо вам знадобився каталог з вмістом робочого столу — ми підкажемо, де його розшукати

Як знайти папку в директорії

Як уже сказано вище, робочий стіл — звичайна папка, яка має досить велику кількість інших папок і файлів, правда, більш затребуваних користувачем, ніж інші. Шукати цей каталог в різних операционках майже однаково просто.

Щоб знайти десктоп в Windows XP, Vista і 7, відмінно послужить ярлик «My computer», він знаходиться прямо на головному екрані.

  1. Відкриваємо «Мій комп’ютер».
  2. Заходимо в системний диск (за замовчуванням це диск «C»).
  3. Знаходимо там «Users» або «Користувачі».
Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector