Як знайти MacBook, якщо його вкрали

MacBook — це портативний пристрій від Apple з сімейства ноутбуків, яке відрізняється високою надійністю, практичністю, відмінними технічними характеристиками і гідної ціновою політикою серед подібних товарів. Характеристики та якості макбуков роблять його бажаної мішенню серед шахраїв. На жаль, на сьогодні крадіжки портативних пристроїв не є рідкістю.

Завдяки продуманості і практичності розробників компанії Apple, вся техніка від виробника має спеціальні функції, при підключенні яких задача знайти пристрій, якщо його вкрали або втратили, для власника вирішується набагато простіше, ніж пошук аналогічних товарів від інших виробників подібної продукції. Розповімо, яким чином можна повернути викрадений Макбук, як діяти відразу ж після придбання пристрою, щоб максимально його убезпечити від злодіїв, і що робити, якщо товар вкрали.

Знайти Макбук, якщо його вкрали

Лептоп від Apple загублений? Не впадайте у відчай, є спосіб повернути його

Функція «Знайти Мак» і її налаштування

Якщо ви стали щасливим володарем MacBook від Apple, в першу чергу необхідно вивчити всі важливі характеристики і властивості пристрою, а головне, подбати про його безпеку. Для цього необхідно потурбуватися про підключення функції «Знайти Мак», яка з заводу за замовчуванням неактивна. З цією метою потрібно зайти в налаштування купленого ноутбука, вибрати опцію iCloud і активувати або просто поставити галочку навпроти запису «Знайти Мак».

Після активації функції, якщо товар вкрали або власник його втратив, шанси знайти і повернути апарат збільшуються в кілька разів. Для пошуку ноутбука досить буде зайти через будь-який комп’ютер на сайт iCloud.com. Сайт зможе показати розташування апарату, якщо пристрій включено і має доступ до інтернету, або останнім його місце розташування, коли його відключили.

За допомогою функції «Знайти Мак» можна не тільки подивитися його розташування на карті, виробники додатково дозволяють його дистанційно заблокувати, включити звуковий сигнал, що значно збільшує шанси знайти ноутбук. А також функція дозволяє стерти всі дані, наявні на макбуков, якщо інформація, що зберігається на ньому, значно дорожче самого пристрою.

Розглянемо далі, як правильно діяти, якщо MacBook вкрали.

Find My Mac

За допомогою Find My Mac ви зможете встановити останнім місцезнаходження вашого пристрою в мережі. І не тільки

Що робити, якщо MacBook вкрали

Паніка — це завжди поганий помічник в неприємних ситуаціях. Перш за все, треба припинити нервувати і панікувати, приступити до раціональних дій з пошуку макбуков.

Відразу ж по можливості зайдіть на сайт iCloud.com з будь-якого доступного вам ПК. У вікні, виберіть «Пристрої» і знайдіть в списку належить вам MacBook. На що відкрилася карті буде світитися зелений гурток, який сигналізує про розташування вашого пристрою. Якщо він сірого кольору, значить, ноутбук зараз виключений і це його останнє місце перебування, коли він був в мережі.

Після цього заблокуйте свій агрегат. Для цього у відкритому вікні необхідно ввести чотиризначний код, який буде захищати ноутбук від несанкціонованого входу зловмисників в систему. А також система дозволяє відправити повідомлення, яке буде висвітлюватися при спробах активізації роботи апарату. Можна написати повідомлення з проханням повернути портативний пристрій, адресою або телефоном його власника.

Екран заблокованого Macbook

Головне — не забудьте вказати свої контактні дані

Паралельно можна підключити в цих же налаштуваннях звуковий сигнал на ноутбуці. Він може допомогти знайти апарат, якщо він загубився будинку або на роботі.

Крайнім заходом є стирання всіх даних, наявних на ноутбуці. Цей захід використовується власником в тих випадках, якщо інформація, що зберігається на апараті значно дорожче самого товару. Варто відзначити, що після видалення відновити дані на макбуков буде неможливо.

Навіть якщо на момент установки налаштувань з пошуку агрегат не перебуває у мережі, вони будуть реалізовані системою, як тільки MacBook підключиться до інтернету, при першій же спробі зловмисника його включити.

Якщо на карті ноутбук світиться зеленим кольором, знаходиться в мережі, не поспішайте самостійно затримувати злочинця і відбирати належить вам MacBook — це може бути дуже небезпечно. Зверніться по допомогу до правоохоронних органів, які допоможуть вам повернути викрадене майно.

Положення Макбук на мапі

Якщо ярлик зелений — значить, пристрій ще в мережі

Як розблокувати MacBook

Якщо удача вам посміхнулася і, завдяки встановленій функції і злагодженій роботі правоохоронців, вам вдалося повернути ноутбук по гарячих слідах, то далі залишається тільки розблокувати апарат і можна використовувати його в колишньому режимі. Для цього потрібно ввести встановлений вами пароль.

Іноді трапляються ситуації, коли встановлений в паніці пароль власник не може згадати. У таких випадках потрібно звернутися з пристроєм і документами на нього в спеціальний Центр підтримки клієнтів Apple, де фахівці допоможуть розблокувати MacBook.

Підведемо підсумки

Дорогі пристрої від Apple дуже часто є предметом крадіжки, тому виробники створили функцію, при підключенні якої його володарем зростають шанси швидкого пошуку ноутбука, якщо його вкрали або власник його втратив. Кожен з власників сподівається на свою удачу і на те, що він ніколи не стане жертвою шахраїв, однак не рекомендується легковажити доступними і надійними засобами безпеки для вашого ноутбука, наданими споживачу самим виробником.

Встановлюйте відразу ж після придбання товару від Apple функції захисту — це гарантія безпеки для вашого апарату, а також вашого захисту від фінансових втрат.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector