Як зламали переписку і прослухали дзвінки Viber за допомогою програми міф чи правда?

Сьогодні мільйони користувачів по всьому світу використовують Viber для спілкування між собою, обміну файлами або текстовими повідомленнями. Додаток використовує тільки інтернет з’єднання і зовсім не витрачає гроші користувача мобільного зв’язку. Також Viber дозволяє здійснювати дзвінки на стаціонарні і мобільні телефони за дуже вигідними тарифами.

Як зламати Viber
Багатьом користувачам дуже цікаво, як зламати Viber

Це одне з найкращих додатків в своїй ніші, яке дозволяє зробити зв’язок між людьми ще більш комфортною і простий. Як ви думаєте, можна прослуховувати чужі розмови Viber? Або прочитати чуже листування Viber за допомогою програми злому?

Простота навігації і чудовий інтерфейс буде легко освоєний навіть новачками, як і установка і реєстрації аккаунта Viber. Якщо ви хочете зламати чужий Viber, то вам буде необхідний шпигунський модуль для програми Viber.

Як зламати Viber
Хакерами був написаний спеціальний шпигунський модуль, що дозволяє зламати Viber

Щоб злом Viber вийшов, на телефоні, на який буде встановлений цей шпигунський модуль, повинні бути розблоковані права Root-користувача. Про це, як і про встановлення цього програмного модуля на телефон, де зламується Viber, вам доведеться подбати самостійно.

Яким чином ви будете це перевіряти і робити — вже ваше завдання. Якщо ви хочете зламати чужий Viber, вам доведеться дуже сильно постаратися і ви працювати стратегію своєї діяльності.

Для захисту програми від злому потрібно завантажити Viber на Android (бажано останню версію).

Якщо ви все зробите правильно, ви отримаєте доступ не тільки до поточної, а й до попередньої листуванні. Людина, в телефоні якого встановлено шпигунський модуль для злому Viber, ніколи його не знайде.

Як зламати Viber
Щоб не допустити установки шпигунського софта, нікому не давайте свій телефон

Ви ж зможете в он-лайн режимі стежити на всій його листуванням, читати СМС повідомлення та режимі діалогів і бачити прийняті і пропущені дзвінки. Однак вам варто пам’ятати, що втручатися в чуже особисте життя недобре і щоб робити це, у вас повинні бути дуже вагомі причини.

До того ж, прослухати чужі дзвінки Viber — це взагалі нездійсненне завдання, навіть для професійних хакерів.

Як зламати Viber
Варто кілька разів подумати, перш ніж зламувати чужий Viber
Як зламати Viber
Після злому ви отримаєте доступ до всіх даних

Зламати Viber в реальності неможливо

Цей метод злому Viber листування і дзвінків часто зустрічається в мережі Інтернет, але це тільки слова. У реальному житті просто так зламати програму Viber неможливо, тому ви можете не переживати про безпеку і конфіденційності вашої особистої інформації.

Оскільки вторгнення в особисте життя несе кримінальну відповідальність порушника. Якщо хтось і пише на форумах про те, що він зламав Вайбер, це неправда.

Як зламати Viber
Розробники програми Viber продовжують працювати над рівнем безпеки

Зловмисники можуть отримати доступ, наприклад, до вашого телефону, відкривати файли на флешці або в пам’яті телефону, але програми, яка зламала б Viber і надсилала вам всю історію повідомлень і здійснені дзвінки, в реальності не існує.

Але все ж, для забезпечення мінімальної безпеки, встановіть на свій смартфон антивірус. Після цього ви можете не турбуватися про злом і крадіжку вашої особистої переписки.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector