Як зберегти важливу переписку в Viber?

Програма для безкоштовного спілкування через інтернет під назвою Viber дозволяє не тільки здійснювати дзвінки, але листуватися в чаті. Якщо багато програм і соціальні мережі зберігають історію переписки на віддалених серверах, то розглянутий месенджер не проводить копіювання інформації.

Саме тому одним з актуальних питань можна назвати те, як зберегти листування в Viber.

Як не втратити переписку Viber
Як не втратити переписку Viber

Вбудована функція збереження

Мессенджер має досить велику кількість різних функцій. Термін зберігання історій листування також був продуманий. Якщо потрібно провести переустановлення програми на телефоні або планшеті слід також подбати і про резервне копіювання всієї інформації.

Для цього була створена спеціальна функція. Провести процедуру копіювання листування можна наступним чином:

налаштування
налаштування
Виклики і повідомлення
Виклики і повідомлення
Журнал повідомлень VIber
Журнал повідомлень VIber

 1. Запускаємо використовуваним додатком Viber. Варто відзначити, що вся інформація зберігається саме в додатку за допомогою спеціального файлу.
 2. Вибираємо меню загальних параметрів, яке знаходиться на головному екрані.
 3. знаходимо вкладку «Виклик і повідомлення».
 4. Знаходимо функцію відправки історії листування на електронну пошту.

Після вибору необхідної функції додаток почне перетворювати інформацію і зберігати її в певному вирішенні. Після того як процес буде завершений з’явиться вікно, в якому потрібно буде вибрати додаток для відправки інформації.

Backup Text for Viber
Backup Text for Viber

Якщо потрібно зберегти листування в пам’яті пристрою також можна вибрати відповідну функцію. Будьте уважні при введенні адреси електронної пошти, так як допущена помилка призведе до непоправних наслідків.

Інші способи збереження інформації

Крім стандартної функції можна також використовувати і сторонні додатки, які мають більшу кількість функцій. Спеціально для розглянутого месенджера була створена програма, яка отримала назву Backup Text for Viber.

Ця програма можна встановити їх Google Play. На сторінці додатка можна вивчити за все його особливості, прочитати відгуки і переглянути скріншоти. До основних особливостей даного додатка можна віднести:

Завантажити Backup Text for Viber
Завантажити Backup Text for Viber

 • Можливість збереження і експорт різних смайликів в формат HTML. Можливість передачі смайликів мають не всі програми, які проводять збереження листування.
 • Збереження історії листування та пересилання її на пошту. Вказати для пересилки можна будь-яку електронну адресу. При його введенні потрібно бути акуратним.
 • На відміну від стандартної функції в даному випадку можна провести фільтрацію діалогів для того, щоб зберегти тільки потрібну інформацію. Подібна функція — основна перевага стороннього додатка. Тепер не потрібно шукати необхідну інформацію в усій історії листувань.
 • Є вбудований фільтр по даті. Наявність додаткового фільтра також дозволяє проводити швидкий пошук необхідної інформації.
 • Додаток проводить експорт даних в формат ТХТ. Цей файл відкривається багатьма програмами.
 • Є функція експорту інформації в формат EXCEL. Файл подібного формату влаштований так, що всю інформацію можна зручно розділити на різні колонки за певними ознаками.
 • Кодування проходить в UTF-8. Ця особливість визначає те, що отриманий файл можна відкрити на всіх сучасних комп’ютерах.

Програма не займає багато вільного місця і проста у використанні. Її установка займає кілька хвилин. При розгляді питання того, як зберегти листування в Вайбере, відзначимо, що використання двох вищевказаних способів дозволяє захистити дані від втрати. Для того щоб захистити інформацію її копіювання потрібно проводити періодично.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector