Як зберегти фото з Вайбера на телефон

Багато людей обмінюються фотографіями і відео зі своїми друзями і колегами, текстовими повідомленнями і здійснюють дзвінки. При цьому потрібно розуміти те, що питання, як зберегти фото з Вайбера на телефон залишається на порядку денному. Уважно вивчаючи дане питання, до уваги рекомендується приймати численні нюанси використання програми.

Тільки, якщо ви будете мати гідними знаннями, використання Viber зуміє відкрити перед вами всі свої особливості і гідності. Отже, на що ж необхідно розраховувати?

Як зберегти фото з Viber
Як зберегти фото з Viber

Як зберігати файли мультимедіа, які відправляються через Viber?

Насправді існують різноманітні способи для цього, причому в кожному випадку гарантуються швидкість і легкість скоєних дій. Найголовніше — це розуміти, в якому напрямку краще всього діяти саме вам.

  • Автоматичне збереження в галерею. В цьому випадку є можливість зберігати фотографії і відео в галерею. До того ж збереження відбуватиметься в автоматичному режимі. Для цього потрібно всього лише раз пройти за наступною схемою: Ще — «Налаштування — Зберегти в галерею».
  • При бажанні ви можете зберігати прості текстові файли вручну. Такий підхід дозволить уважно контролювати використання обсягу пам’яті пристрою. Ви повинні вибрати фотографію або відеоролик, вибрати піктограму надсилання та натиснути на «Зберегти в галереї».
  • Починаючи з версії 5.6 Viber, процес збереження контенту вручну істотно спрощений. Тепер ви можете вибрати фотографію або відео, а потім — натиснути на кнопку Зберегти.

Як зберегти фото з Viber — одна частина, як відправити — друга частина

Фото в месенджері
Фото в месенджері

Тепер настав час для того, щоб зрозуміти, як необхідно відправляти фотографії і відеоролики своїм співрозмовникам. Насправді такий варіант радує своєю легкістю, тому ви можете успішно навчитися справлятися з цим завданням.

Перш за все, потрібно перейти до діалогу з цікавлять людиною. Після цього потрібно натиснути на значок у вигляді плюса, який розташовується в нижній частині діалогу. Відразу після цього з’явиться меню, в якому ви зможете побачити дві колонки, які є відповідальними за відправлені фотографії.
Тепер ви можете натиснути на «Зробити фото» і перейти до камери.

Завантажити нову версію VIber 
Після того, як ви зробите потрібний знімок, фотографія буде відправлена ​​співрозмовнику. При бажанні ви можете відправити фотографію, яка була зроблена давно. У цій ситуації потрібно скористатися галереєю. Як ви можете переконатися: процес радує своєю простотою.

Контакти
Контакти
фотографії
фотографії
Надіслати
Надіслати

Інші важливі питання щодо використання програми

Перш за все, якщо програма не здатна відкривати фотографію з чату, потрібно провести перевірку з’єднання з інтернетом. У більшості випадків поганий інтернет не дозволяє провести завантаження. Бажаючи повторно подивитися не завантажену фотографію, ви повинні знайти потрібне повідомлення в історії повідомлень, після чого — натиснути на нього раз.

Знімок відкриється в повному розмірі. За такою схемою можна побачити фотографію, встановлену в профілі. Серед переваг потрібно відзначити швидку відправку картинок по Viber, так як людина не повинна давати підтвердження при отриманні.

Отже, ще раз зупинимося на особливостях скачування, адже вам потрібно це проробляти на практиці. Ви повинні натиснути на фотографію в чаті і трохи потримати на ньому, після чого вибрати пункт «Зберегти». Тепер ви можете зрозуміти, як зберегти фото з Вайбера на телефон, якщо присутня необхідність обміну подібним видом контенту зі своїми знайомими.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector