Як завантажити на Айфон гру або додаток більше 150 МБ

Далеко не секрет, що з розвитком технологій і впровадженням інновацій багато ліміти і обмеження набувають штучний характер, що не відповідає віянням свого часу. Незважаючи на свій декларативний футуризм і постійне прагнення до інновацій, компанія «Apple» має в своєму телефоні один елемент, який викликає регулярну і систематичну критику безлічі користувачів. Мова йде про обмеження на скачку програм з App Store, яке здорово дратує власників яблучних смартфонів і планшетів. У нашому матеріалі ми розберемо, яким чином можна скачати на Айфон будь-яку гру або додаток розміром більше 150 МБ.

Причини обмеження в 150 МБ на айФоні

Як відомо, існує нині обмеження Apple відноситься тільки до мобільного інтернету. При підключенні до Wi-Fi це обмеження магічним чином зникає, і користувач може завантажувати будь-які додатки без будь-яких проблем.

Основною причиною введення даного обмеження вважається нестабільна якість мобільного зв’язку, внаслідок якої завантаження програми збивалася, і все починалося спочатку. Цей фактор сильно засмучувала власників яблучних смартфонів. І в 2008 році компанія «Епл» ввела обмеження на закачування через мобільний зв’язок додатків більше 10 мегабайт. З ростом якості і швидкості мобільного Інтернету ця цифра також зростала (50-100-150 мегабайт). І на поточний 2019 є прикрою архаїкою, псує задоволення від роботи з мобільним інтернетом на вашому «яблуці».

Також причиною проблеми називають високі тарифи на мобільний зв’язок в 2000-х роках. Нині цей фактор давно канув у небуття, і розглядатися як серйозна причина обмеження на скачку ігри та програми розміром не більше 150 мегабайт в Еп Стор вже не може.

Обмеження 150 МБ

Обмеження в 150 мегабайт при завантаженні файлів з Еп Стор

Як же обійти таке обмеження? Розглянемо трохи нижче.

Детальніше: Як скасувати підписку в айфоне на платну програму.

Як завантажити гру або додаток великого розміру в AppStore

Якщо ви зіткнулися з обмеженням в 150 мегабайт при завантаженні об’ємних додатків на ваш Iphone, тоді існує один дієвий алгоритм, що дозволяє обійти вказане обмеження.

Він складається приблизно в наступному:

 1. Переконайтеся, що у вас включений мобільний інтернет, а не Wi-Fi;
 2. Знайдіть додаток в «App Store», яке має розмір більше 150 мегабайт. Більшість популярних ігор з красивою графікою зазвичай перевищують цю межу. Почніть закачування знайденого додатки;
 3. З’явиться повідомлення про те, що розмір завантаженого об’єкта перевищує 150 МБ і рекомендація підключитися через Wi-Fi. Тиснемо на «Ок», після чого програма переходить в режим очікування;
 4. Перейдіть в налаштування вашого телефону;
 5. Тут знайдіть і тапніте на розділ «Основні»
 6. Далі виберіть «Дата і час»;

  Дата і час айфон настройки

  Виберіть розділ «Дата і час» в розділі налаштувань

 7. В даному розділі деактивувавши пункт «Автоматично», переводячи повзунок в ліве положення;
 8. Тепер нижче необхідно встановити дату, вибравши будь-яке майбутнє число. Наприклад, встановіть дату на число в тиждень вперед (час не має значення);

  Майбутня дата Айфон настройки

  Встановіть будь-яку майбутню дату (час не має значення)

 9. Поверніться на робочий стіл, і тапніте на іконку Еп Стор (як ми пам’ятаємо, завантаження там перебувала в режимі очікування);
 10. Завантаження має розпочатися, а сам додаток встановиться без будь-яких проблем;
 11. Після установки зазначеного додатка поверніться в налаштування дати і часу. Відновіть актуальну дату, пересунувши повзунок на «Автоматично».

Таким чином, ви зможете встановити будь-який додаток на iPhone більше 150 мегабайт, а потім повернути актуальну на даний момент дату. Інші способи вирішити дану проблему на даний момент відсутні.

Це цікаво: Як скачати музику з ВК на айфон.

висновок

У нашій статті ми розібрали, яким чином можна скачати на ваш Айфон будь-яку гру або додаток розміром більше 150 МБ. А також який неформальний спосіб дозволяє обійти існуюче лімітне обмеження від компанії Apple. Використовуйте цей інструмент для обходу існуючої блокування.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector