Як заряджати джойстик PS3

З появою і розвитком комп’ютерної технології стрімко почала свій підйом і електронна ігрова індустрія, починаючи від самого простого Тетриса (Tetris) і закінчуючи сучасними ігровими приставками. На сьогоднішній день існують величезні корпорації електронної ігрової індустрії, однією з таких є корпорація Sony.

Як зарядити контролер

При правильній зарядці геймпад від Sony PlayStation 3 прослужить довго.

11 листопада 2006 року компанія Sony випустила консоль Sony PlayStation 3 сьомого покоління, і особливістю приставки були її ігрові контролери. Джойстики PS3, на відміну від своїх попередників, не мали прямого підключення до приставки (шнура, який підключався до ігрової станції), він працював на з’єднанні Bluetooth і, власне, мав вбудований елемент живлення.

Стандартний спосіб зарядки контролера PS3

Стандартний спосіб зарядки для контролера від PS3 безпосередньо відбувається підключенням до самої консолі. При покупці приставки в комплекті разом з геймпадом йде спеціальний кабель для заряджання. Кабель має стандартний USB-роз’єм, який підключається до ігрової станції. Для зарядки гаджетів сама станція обов’язково повинна бути в робочому режимі.

Для підзарядки декількох гаджетів використовуйте спеціальний PS3 USB Hub. Він скоротить вам час зарядки і забезпечить економію електроенергії. Пристрої заряджаються приблизно 2-3 години, після чого контролер живе щодо 12 годин безперервної роботи.

Зарядка контролера без приставки

А також існують способи заряджання геймпада, не використовуючи самої консолі. Розберемо можливості зарядки через USB-порт з інших джерел. Параметри заряджання контролера приблизно такі: V ~ 5, mA ~ 500. Напруга USB-порту будь-якої станції (комп’ютера, ноутбука, телевізора і інших) не перевищує п’яти вольт, тому є можливість правильної зарядки джойстика від основної електроніки з умовою наявності USB-порту.

Зарядна USB станція

Так як у приладів різний вихід сили струму USB-порту, то швидкість зарядки може трохи відрізнятися від рідного способу. Якщо геймпад Неможливо зарядити телефон від конкретного пристрою, спробуйте підключити до інших приладів, якщо він не хоче заряджатися, значить, проблема в контролері і є привід показати його фахівцеві. А також бувають винятки, коли джойстик відмовляється заряджатися від певного пристрою.

Зарядка джойстика від розетки

У багатьох часто виникає питання, чи можна заряджати периферію від розетки за допомогою «чужого» зарядного пристрою? Звичайно можна! Але є невеликі вимоги до адаптерам зарядки. Одним з основних вимог є напруга на виході зарядного пристрою і допустима напруга периферійного приладу. Не можна допускати подачі живлення з вольтажем вище, ніж вказано на батареї гаджета, в нашому випадку — не вище п’яти вольт (5 V). Якщо проігнорувати цю вимогу, гаджет може просто згоріти.

Адаптер для мережевої зарядки

Що до сили струму? Не настільки важливо, якщо сила на виході зарядки завеликий (як згадано вище — 500 mA), контролер, навпаки, може прискорити процес заряджання. Навіть якщо сила струму слабкіше, ніж потрібно — контролер буде заряджатися, але повільніше і буде трохи грітися адаптер.

ПОРАДА. Не варто заряджати пристрої безпосередньо, якщо джерело живлення має непостійне напруга (скачки), наприклад, від переносних генераторів.

Неможливо зарядити телефон джойстик?

Якщо у вас виникли проблеми з зарядкою джойстиків PlayStation 3, не турбуйтеся і не панікуйте, спробуйте все вище перераховані варіанти і ні в якому разі не розбирайте геймпад самостійно. Перевірте працездатність контролера з консоллю (підключіть і протестуйте джойстик безпосередньо через кабель). Якщо результат перевірки негативний, варто весь комплект відправити на діагностику в сервісний центр.

Не забувайте ділитися вашим досвідом в цій справі. Заряджайте ваші девайси і насолоджуйтеся приємним проведенням часу.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector