Як зареєструватися і створити обліковий запис в ДІСКОРДІЯ (Discord)

ДІСКОРДІЯ на різних пристроях

Сучасний рівень технологій дозволяє спілкуватися за допомогою соціальних мереж і месенджерів. Користувачі здатні вести переписку безпосередньо з дому з самими далекими куточками планети. Крім цього, месенджери забезпечують обмін файлами, документами, відео та фото, надають безкоштовні дзвінки і відеоконференції.

Discord є яскравим представником цього класу програмного забезпечення. На відміну від більшості месенджерів, він дозволяє здійснювати стрім і транслювати музику в каналі спілкування. Цей додаток має високі рейтинги завантажень і користується попитом в ігровій індустрії, серед блогерів, стримерів і бізнес компаній. Воно значно прискорює і спрощує процес комунікації. У даній статті описана реєстрація в ДІСКОРДІЯ — як встановити та зареєструвати новий обліковий запис в сервісі.

Як зареєструватися в Discord

Для початку потрібно встановити програму на ваш пристрій. Дистрибутив ви можете завантажити російською мовою з офіційного сайту сервісу.

Discord є для ПК, є версія для Андроїд, також є додаток для IOS. Навіть власники Linux можуть користуватися цією програмою — окреме спасибі розробникам за це.

Якщо у вас виникають будь-які проблеми при використанні ДІСКОРДІЯ як окремого додатка — спробуйте онлайн версію.

Налаштування ДІСКОРДІЯ

Як і будь-яка інша програма при вході в систему Discord запропонує пройти авторизацію. Для цього потрібно мати спеціальний аккаунт. Для створення нового авторизованого користувача буде потрібно:

  1. Завантажити додаток з офіційного джерела або на сторонніх сайтах в мережевий павутині. Але будьте обережні, завантажуючи контент з підозрілих ресурсів, це загрожує зараженням вашого пристрою вірусними програмами.
  2. Встановити утиліту. Після запуску інсталятора і вкажіть кореневої каталог, в якому будуть розташовуватися всі системні файли програми. Процес установки не викликає особливих труднощів і не займе значної кількості часу.
  3. Сервіс запросить вас вказати адресу електронної поштової скриньки.
  4. Вкажіть свої персональні дані, ім’я користувача.
  5. Придумайте секретний пароль і підтвердіть його.

Якщо у вас виникають проблеми при установці, у нас є стаття-рішення цих проблем. А якщо у вас не виходить зайти на сервер (проблема з підключенням) — ця стаття вирішить вашу проблему.

Крім офіційного клієнта ДІСКОРДІЯ є вдосконалена сторонніми розробниками версія — Better Discord. Вона буде цікава вам, якщо ви шукаєте шляхи кастомізації цього месенджера.

Які можуть виникнути проблеми

В ході реєстрації основні проблеми можуть виникнути при введенні персональних даних. Користувач вводить нікнейм, а він уже зайнятий іншим клієнтом. Проявіть фантазію і придумайте унікальне ім’я. У разі, якщо на вашу електронну почту не надійшов лист для підтвердження реєстрації, перевірте введені дані, можливо, ви зробили опечатку при вказівці поштової скриньки.

Крім перерахованих проблем, реєстрація в ДІСКОРДІЯ і настройка облікового запису не викликає особливих складнощів і проводиться миттєво, за пару кліків миші. Російську мову можна вибрати в процесі установки. Встановлюйте, реєструйтеся і насолоджуйтеся універсальним сервісом. Крім того, сервіс звичайно ж надає зворотний зв’язок для оперативного вирішення проблем.

Якщо у вас виникли труднощі при створенні нового облікового запису, пишіть в коментарях під статтею.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector