Як записати телефонну розмову на айФоні

Телефон — популярний інструмент спілкування. З його допомогою ми вирішуємо ділові питання, спілкуємося з родичами, домовляємося з комунальними службами і призначаємо потрібні зустрічі. Деякі з дзвінків нам може знадобитися зберегти. І, при необхідності, мати підтверджує аудіоматеріал, де б чітко було чути суть розмови, що відбулася. І якщо з гаджетами на ОС «Андроїд» такої проблеми немає, то з продуктами компанії «Apple» все набагато складніше. Що ж робити власникам яблучних девайсів? Нижче розберемо, яким способом можна записати телефонну розмову зі співрозмовником на айФоні, і який інструментарій нам в цьому допоможе.

Запис телефонних розмов на iPhone — в чому проблема?

У багатьох власників девайсів на ОС Андроїд взагалі немає проблем із записами потрібних телефонних розмов. Досить перейти в Плей Маркет, і до ваших послуг різноманітність програм для запису телефонних розмов, доступних абсолютно безкоштовно.

Плей Маркет програми записи дзвінків
Плей Маркет переповнений безкоштовними програмами для запису дзвінків

У iPhone же ситуація рівно протилежна, таких додатків мало і вони мають платний характер. Чому так відбувається?

Причина в строгому дотриманні корпорацією «Apple» американського законодавства. Деякі штати США (наприклад, Каліфорнія), а також ряд інших країн вимагають згоди на запис дзвінків не одностороннього (коли потрібна згода лише одного боку), а двостороннього (коли про записи розмови знають обидва учасники дзвінка) типу. Одностороння запис розмови в таких країнах (штатах) може кваліфікуватися як порушення законів (федеральних і місцевих), і потягнути за собою кримінальну розгляд.

Каліфорнія заборона запису дзвінків
У штаті Каліфорнія запис дзвінка без згоди сторін беруть участь в розмові заборонена

Намагаючись уникнути подібних ексцесів, компанія Епл встановила на свій айфони блокування можливості запису розмови. При натисканні на кнопку диктофона при дзвінку ви побачите повідомлення, що можливість збереження заблокована.

Диктофон заблокований айфон
Можливість запису буде заблоковано

Що ж робити? Розглянемо перелік способів, які нам доступні.

Це стане в нагоді: як завантажити на Айфон додаток більше 150 МБ.

Яким чином на айФоні зберігати дзвінки

Наш огляд ми почнемо з програмних методів записи дзвінків на iPhone, і закінчимо апаратними девайсами. У першому випадку ми будемо користуватися різними додатками і сервісом від Google, а в іншому — диктофонами і ПК.

Як записувати дзвінки на iOS
Розбираємося, як записувати дзвінки на iOS

Google Voice — допоможе записати важлива розмова на iPhone

Функціонал інструменту «Google Voice» дозволяє фільтрувати вхідні дзвінки і записувати їх. Врахуйте, що це стосується тільки вхідних дзвінків, для вихідних дзвінків такої функції немає.

Google Voice
Додаток Google Voice дозволить записати вхідні дзвінки

У разі роботи з «Google Voice» нам необхідно спочатку налаштувати обліковий запис. Перейдіть на voice.google.com і дотримуйтесь інструкцій сервісу. Після створення облікового запису буде необхідно активувати запис розмов, що дозволить записувати розмову в аудіоформаті MP3.

Виконайте наступне:

 1. Перейдіть на домашню сторінку Google Voice і пройдіть там реєстрацію;
 2. Встановіть додаток «Google Voice» на ваш Айфон;
  Google Voice
  Встановіть «Google Voice» з Еп Стор
 3. Відкрийте програму, перейдіть в його налаштування, і в розділі «Дзвінки» активуйте опцію «Запис дзвінка».
  Опція записи дзвінків
  Активуйте опцію записи дзвінків

Виконавши перераховані кроки, ви зможете записувати вхідні дзвінки за допомогою натискання цифри «4» на віртуальній клавіатурі телефону під час розмови. Після натискання ви почуєте автоматичний голос, що повідомляє сторони розмови про те, що дзвінок записується (компанія Гугл намагається діяти в рамках закону). Щоб зупинити запис, просто натисніть «4» ще раз або завершите виклик, як зазвичай. Після того, як ви зупините запис, Гугл автоматично збереже розмову в папку «Вхідні», де записи можна буде прослухати або завантажити.

Якщо ви хочете прослухати записані телефонні дзвінки на вашому Iphone, тоді:

 1. Запустіть мобільний додаток Google Voice;
 2. Тапніте на «Меню» у верхньому лівому кутку;
 3. Далі виберіть «Записані»;
 4. Знайдіть запис, яку хочете прослухати, і торкніться її для запуску;
 5. Тапніте на значок відтворення в лівому нижньому кутку.

Callina — зручний інструмент для збереження дзвінків на айФоні

Додаток «Callina» для запису дзвінків використовує метод створення конференцій. Для створення запису на iPhone вам буде потрібно під час розмови зателефонувати на сервісний номер програми, після чого об’єднати обидва виклику в конференцію. Сервісні номери є в усіх великих містах Росії, а створені записи автоматично зберігаються в хмарі.

TapeACall Pro — платне додаток для запису розмови

Якщо ви не проти витратити гроші на хороший додаток, зверніть вашу увагу на «TapeACall Pro». Приблизно за 10 доларів ви отримаєте необмежений час запису розмов протягом цілого року, і це незалежно від того кому ви телефонуєте. Нещодавно ціни трохи піднялися, і продовження користування коштує приблизно 4 $ в місяць або 30 $ на рік для необмежених дзвінків.

Додаток працює в наступному ключі на айФоні. Для вхідних викликів ви активуєте запис дзвінка, для чого утримуєте вашого співрозмовника якийсь час на лінії. Паралельно відкрийте його і натисніть кнопку запису. Як тільки ви зробите все це, виклик об’єднується і зберігається в службі віддаленої запису.

TapeACall Pro додаток
Використовуйте додаток «TapeACall Pro» для запису ваших дзвінків

Для вихідних дзвінків, відкрийте програму, натисніть «запис», потім зателефонуйте на потрібний телефон, і об’єднайте виклик. На відміну від того ж Google Voice, «TapeACall Pro» не повідомляє іншу сторону про те, що ви записуєте розмову. Після закінчення запису ви зможете отримати доступ до збереженого аудіофайлу прямо на вашому гаджеті.

Також існує полегшена версія програми «TapeACall» з обмеженим функціоналом.

Call Recorder Pro — збереження через тристоронній виклик

Ви можете записати телефонний дзвінок на iPhone за допомогою програми «Call Recorder Pro». Для цього буде потрібно налаштувати тристоронній виклик, перевівши здійснюваний виклик в режим утримання. Потім наберіть спеціальний номер через додаток, після чого знадобиться об’єднати виклики, що трохи клопітно.

Call Recorder Pro
Записуйте дзвінки за допомогою «Call Recorder Pro»

З іншого боку, це означає, що ви можете легко почати запис виклику, який вже виконується. Ви можете зберігати ваші записані дзвінки, ділитися ними з допомогою електронної пошти, Dropbox і інших додатків.

Твіки джелбрейка для iPhone

Даний напівлегальний метод полягає в залученні джелбрейка — отриманні доступу до файлової системи вашого телефону. Після проведення джелбрейка в телефоні стане доступним додаток «Cydia» — напівлегальний аналог Еп Стор. У ньому ви зможете завантажити програми, що дозволяють записати телефонну розмову на айфон.

Зокрема, це:

Додатки: Опис:
«AudioRecorder 2»Просте додаток з інтуїтивно-зрозумілою налаштуванням. Доступний вибір режиму автоматичного запису всіх розмов або вибір окремого контакту (контактів) для здійснення запису. Під час здійснення дзвінка з’явиться кнопка «Запис / Пауза», за допомогою якої і буде виконуватися запис.
«IOS Call Recorder»Подібне додаток з попереднім для запису дзвінків на iPhone.
«CallRecorder»Ще один додаток, що зберігає записані дзвінки в аудіоформаті mp3.

CallRecorder
«CallRecorder» — досить просте додаток для запису дзвінків

Це корисно знати: як скопіювати контакти з Айфона на Айфон.

Спосіб включити диктофон під час телефонної розмови

Як ми вже описували, просто включити диктофон під час розмови на iPhone не вийде з-за обмежень американського законодавства. Але ви можете використовувати інші доступні нам апаратні альтернативи.

Зокрема, простим способом записати телефонний дзвінок на айФоні є використання цифрового диктофона. Один з найпопулярніших в світі варіантів — «Sony Voice Recorder ICD-PX Series» за ціною приблизно 60 доларів. Чи залишиться включити диктофон, потім включити телефон на гучний зв’язок і здійснити (прийняти) дзвінок.

Використовуйте для запису диктофон Соні
Використовуйте для запису дзвінків якісний диктофон від «Sony»

Недоліком даного методу є його публічність. У місці для запису має бути тихо, повинні бути відсутніми сторонні звуки, інакше вони також будуть записані. При надходженні дзвінка на Айфон вам буде необхідно спочатку включити диктофон, а потім і телефон на гучний зв’язок, що буває зручно далеко не завжди.

Також рекомендуємо придивитися до диктофонам рівня «Waytronic Bluetooth Call Recorder», «Koolertron Phone Call Recorder» і «Techerific’s Digital Voice Recorder».

Techerific's Digital Voice Recorder
Також використовуйте для запису «Techerific’s Digital Voice Recorder»

Використовуйте підключення до Mac

Якщо у вас є Mac, ви можете просто використовувати «QuickTime» для запису телефонних дзвінків і викликів «FaceTime». Це працює тільки в тому випадку, якщо ви розмовляєте на своєму iPhone в режимі динаміка, оскільки ваш Мак не зможе записати звук, що надходить з навушників.

Порядок дій:

 1. Перейдіть в меню «QuickTime»;
 2. Виберіть «Файл», а потім «Новий аудіозапис»;
 3. Натисніть на спадне меню поряд з кнопкою запису і переконайтеся, що для входу мікрофона встановлено значення «Внутрішній мікрофон».

Таким чином, ви задієте Mac в якості зовнішнього пристрою запису. Якщо у вас є додатковий телефон, ви можете використовувати його таким же чином.

Мак для запису дзвінків
Використовуйте ваш Мак для запису дзвінків

висновок

Вище ми розібрали, яким чином можна записати будь-який телефонна розмова на вашому айФоні. А також який апаратний і програмний інструментарій надасть нам в цьому посильну допомогу. Використовуйте перераховані нами способи.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector