Як підключити бездротові навушники до Самсунгу

Останнім часом користувачі все частіше вибирають бездротову гарнітуру. Провідна приносить багато клопоту. В кишені дроти постійно плутаються. І замість того, щоб насолоджуватися музикою, ми вимушені довго розплутувати цей клубок. З цієї статті ви дізнаєтеся, яким чином підключити бездротові блютуз навушники до вашого смартфону Самсунг.

Спосіб підключити бездротові навушники до Samsung

Як багатьом відомо, технологія Bluetooth з часом розвивається і виходять нові її версії. Навіть якщо ваш телефон має, наприклад, Bluetooth 2.0, а навушники підтримують версію 3.0 — ви все одно зможете ними скористатися. Так як версії технології зворотно сумісним. Процес підключення гарнітури до смартфону починається з включення самого пристрою.

Увімкніть навушники
Увімкніть навушники, натиснувши на кнопку харчування

Знайдіть на них кнопку харчування і активуйте її.

Подальший порядок дій:

 1. Необхідно включити блютуз на Самсунг. Це можна зробити в налаштуваннях або в меню швидкого доступу — опустіть шторку і виберіть кнопку з логотипом Bluetooth;
  активуйте Bluetooth
  Активуйте Bluetooth на мобільному телефоні
 2. Далі потрібно відкрити настройки блютуз, для цього утримуйте іконку технології довше звичайного;
  утримуйте кнопку
  Утримуйте кнопку харчування
 3. Наступний крок один з головних. Часто користувачі не можуть знайти в списку знайдених пристроїв навушники, так як його просто немає. На цьому кроці багато користувачів зупиняються і не можуть знайти правильного рішення. Досліджуйте навушники на предмет нової кнопки. Або натисніть ще раз кнопку живлення її;
 4. У телефоні зробите пошук нових пристроїв. У різних моделях Samsung кнопка може бути в різних місцях, наприклад, в настройках блютуз;
  Виберіть модель навушників
  Виберіть модель навушників зі списку пристроїв

Виберіть модель навушників зі списку для підключення.

Такий захист на гарнітурі застосовується в багатьох моделях. Вона необхідна на той випадок, якщо поруч будуть знаходитися інші смартфони з активованою технологією Bluetooth. Часто така процедура необхідна при першому підключенні до Самсунгу. Можна спробувати знайти навушники відразу через пошук.

Це цікаво: як підключити фото на контакт в телефоні Samsung.

Коннект блютуз гарнітури з однією кнопкою

Більшість бездротових моделей навушників або гарнітур мають всього одну кнопку харчування на корпусі або на додатковому пульту управління. Часто вони оснащені індикатором, який демонструє режими, в якому зараз знаходиться пристрій.

Розглянемо процес підключення навушників з технологією Bluetooth до телефону Samsung на прикладі:

 1. Щоб включити їх, натисніть на кнопку харчування. Індикатор повинен спалахнути червоним кольором;
  Натисніть на кнопку харчування
  Натисніть на кнопку живлення, щоб увімкнути навушники
 2. Потім натисніть і утримуйте ту ж кнопку, щоб індикатор став блимати синім і червоним кольорами. Кольори можуть бути і іншими;
  Утримуйте кнопку харчування
  Утримуйте кнопку живлення, щоб підключити навушники
 3. Візьміть в руки смартфон Самсунг і відкрийте його налаштування;
  Відкрийте настройки смартфона
  Відкрийте настройки смартфона Samsung
 4. Знайдіть і виберіть пункт «Bluetooth»;
  Bluetooth
  Знайдіть і виберіть пункт Bluetooth
 5. Увімкніть технологію блютуз за допомогою кнопки активації у вікні налаштувань;
  Натисніть кнопку блютуз
  Натисніть кнопку для активації блютуз
 6. Після активації технологія повинна автоматично почати пошук вашого пристрою. Якщо цього не відбулося, знайдіть кнопку для нового пошуку і натисніть її;
 7. Коли ім’я навушників відобразиться в списку підключених по блютуз пристроїв, виберіть його.
  Виберіть один з пристроїв
  Виберіть один з пристроїв зі списку підключених по блютуз

Після вибору ваших навушників в списку ви можете відразу почати ними користуватися. Для настройки їх в телефоні Samsung необхідно натиснути на іконку з шестерінки в списку підключених пристроїв.

Це може бути корисним: Bixby Samsung — що це і як працює.

Скидання налаштувань для Bluetooth навушників в смартфоні Самсунг

Іноді навушники Bluetooth підключаються окремо. Так як по суті вони є двома окремими пристроями. І можуть працювати на двох смартфонах Samsung одночасно. Якщо підключити їх до одного телефону, вони будуть визначатися не як одне, а як два різних пристрої. Можуть навіть працювати неправильно. В такому випадку допоможе скидання налаштувань. Давайте розглянемо, як його зробити.

Для прикладу будуть взяті AirDots від Redmi:

 1. Якщо ваші навушники мають кейс для зарядки, їх необхідно вийняти;
 2. Також якщо на кожному навушнику є кнопка харчування, утримуйте одночасно їх до 20-30 секунд;
  Скидання налаштувань
  Скидання налаштувань на блютуз навушниках
 3. Час перезавантаження пристрій видасть сигнал. У такому випадку їх необхідно помістити назад в кейс. Або перезавантажити (включити і вимкнути);
 4. Проведіть процес підключення до смартфону Samsung заново.

Практично всі блютуз пристрою в комплекті мають російськомовну інструкцію. Якщо вам що-небудь буде не зрозуміло, ви можете отримати потрібну інформацію з неї. В цілому процес підключення бездротових навушників будь-якої фірми і для будь-якого мобільного телефону є стандартним.

Читайте також: як перенести контакти з Айфона на Самсунг.

Чому не вдалося підключитися блютуз пристрій

Найчастіше з проблемами при коннекте Bluetooth гарнітури до телефону стикаються користувачі, смартфон яких підключає велику кількість пристроїв. Через це перш за все виникає чимала затримка при підключенні. Так як стандартний додаток створює свою малозрозумілу для нас схему, по якій здійснюється підключення декількох пристроїв.

В цьому випадку радимо скористатися сторонніми утилітами менеджерами підключень. Наприклад, Bluetooth Pair або Bluetooth Scanner. І проводити підключення бездротових блютуз навушників зі смартфоном Самсунг з їх допомогою.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector