Як знайти втрачений телефон Самсунг

Багато з нас не уявляють і дня свого життя без смартфона. Це наша зв’язок зі світом, засіб комунікації, інструмент для вирішення безлічі завдань, годинник, будильник, мультимедійний центр та багато іншого. Особливо гірким буває момент, коли ми раптово виявляємо його пропажу. А наш побіжний обшук кишень, сумок і біля лежачих столів не дає будь-якого результату. Що ж робити? У даній статті ми розберемо, яким чином відшукати втрачений телефон на прикладі гаджетів Самсунг. А також перерахуємо інструменти, які нам в цьому допоможуть.

Що необхідно розуміти при втраті мобільного телефону Самсунг

У магазині Google Play є кілька додатків, які можуть врятувати вас в разі, якщо ви захочете знайти ваш втрачений або вкрадений телефон Самсунг. Але при цьому такі програми необхідно встановити на свій телефон ДО ТОГО, як він буде втрачений. Після втрати вже буде занадто пізно. І ваш телефон Samsung може бути втрачений назавжди.

Знайти телефон додаток
Щодо розміщення відповідних додатків необхідно потурбуватися заздалегідь

Для знаходження на такому девайсі необхідно мати функціональне підключення до Інтернету для передачі даних про місцезнаходження пристрою. Без працюючого сигналу (а також включеного визначення місця розташування на втрачений пристрої) знайти його ви не зможете.

Давайте розберемо способи, що дозволяють відшукати втрачений смартфон Samsung.

Знайти телефон Самсунг
Розбираємося, як знайти телефон Самсунг

Читайте також: як включити на Самсунг автоповорот екрану.

Спосіб знайти втрачений смартфон за допомогою «Find My Device» від Google

Компанія Гугл пропонує користувачам Андроїд-пристроїв сервіс «Find My Device» (Знайди моє пристрій).

Для його повноцінної роботи знадобиться виконання наступних умов:

Умови: Пояснення:
Втрачене пристрій повинен бути пов’язано з вашим обліковим записом в Гугл.А також має мати доступ до Інтернету.
Знадобиться дозволити сервісу «Find My Device» знаходити ваш пристрій (включено за замовчуванням).Дану опцію можна змінити в додатку налаштувань Гугл.
Потрібно дозволити сервісу «Find My Device» блокувати ваш аккаунтА також видаляти його дані (за замовчуванням вимкнено).

«Find My Device» — це офіційний інструмент Google для визначення місцезнаходження загубленого телефону. Вам не треба встановлювати який-небудь додаток, досить, щоб ваш телефон був включений, підключений до вашого профілю Гугл, і на ньому був Інтернет.

Далі вам необхідно відвідати веб-сайт «Find My Device», і увійти до вашого профілю Google. Після завантаження сайту система автоматично спробує відстежити ваш Самсунг, який був загублений. Якщо у вас зареєстровано кілька пристроїв Android, виберіть у меню потрібний пристрій.

Find my device
Виберіть в меню потрібний пристрій

У недавньому оновленні компанія «Google» поліпшила пошуковий функціонал своєї системи, дозволяючи знайти будь зареєстрований пристрій Андроїд прямо з пошуковика. Наберіть в пошуковому рядку Гугл «Де мій телефон».

Де мій телефон Гугл
Наберіть в пошуковому рядку Гугл «Де мій телефон»

Пошуковик пошукає і виведе місце на карті, де знаходиться ваш телефон Андроїд.

Місце на мапі
На карті буде відображено місцезнаходження вашого телефону Самсунг

Знайшовши його, ви можете активувати на ньому звуковий сигнал, натиснувши на «продзвонити».

продзвонити
Натисніть на «продзвонити» для активізації дзвінків

Використовуючи сервіс «Find my Device», ви можете відстежувати свої зареєстровані пристрої Android, активувати дзвінок на Samsung і прати його дані.

Якщо у вас поруч немає ПК, тоді при втраті свого телефону ви можете використовувати інший телефон, на який необхідно встановити мобільний додаток «Find My Device». Увійдіть в програму, використовуючи гостьовий режим і свої облікові дані Google. Тепер ви зможете відслідковувати втрачене пристрій, активувати в ньому дзвінок або стерти дані на ньому.

прикладна програма
Використовуйте додаток «Find My Device» для відстеження загублення Самсунг

Залучення історії місцезнаходжень Гугл

Щоб відшукати втрачений гаджет Самсунг, нам знадобиться історія місцезнаходжень Гугл, нині відома як «Хронологія» (Timeline).

Для роботи з нею необхідні наступні умови:

 • Ваш загублений телефон повинен бути пов’язаний з обліковим записом Гугл;
 • Ваш смартфон повинен мати доступ до Інтернету до того, як він був вимкнений;
 • На вашому пристрої повинні бути активовані звіти про місцезнаходження та історія розташування (це можна зробити в додатку «Налаштування Гугл») на вашому телефоні;

На відміну від інструменту «Find My Device», функція «Хронологія» на картах Google не фокусується на відстеження Самсунга. Вона використовує дані історії місцезнаходжень для визначення останнього записаного системою місцезнаходження гаджета. Це означає, що навіть якщо батарея вашого телефону розрядилася, ви все одно зможете його знайти.

Перейдіть на сервіс «Хронологія», і переконайтеся, що в календарі обраний поточний день.

сервіс Хронологія
Виберіть в хронології поточний день

На лівій бічній панелі ви можете бачити тимчасову шкалу цього дня, включаючи назви всіх записаних розташування. Справа ви можете побачити всі локації, візуалізовані на карті.

дані сервісу
Дані сервісу «Хронологія» від Гугл

Перевага Timeline полягає в можливості відстеження розташування телефону Самсунг протягом певного періоду часу. Таким чином, навіть якщо хтось вкрав його, ви можете визначити активно відвідувані місця, які можуть бути будинком або місцем роботи злодія. Це допоможе вам в його затриманні.

відвідувані локації
Відстежуйте відвідувані локації з сервісом Хронологія

Використання функціоналу Google Фото для пошуку втраченого Samsung

У пошуку вашого зниклого смартфона Samsung вам зможе також допомогти сервіс Гугл Фото.

Для роботи з ним знадобиться наступне:

 • Ваше втрачене пристрій повинен мати доступ до інтернету;
 • Повинна бути активована опція «Резервне копіювання та синхронізація» в Google Photo;
 • Хтось повинен робити знімки з втраченого вами пристрою Самсунг.

У разі, якщо ваш пристрій дійсно було вкрадено, ви можете знайти його за допомогою функції резервного копіювання та синхронізації в Google Фото. Якщо ви активували цю опцію в додатку, то все зображення, зроблені на вашому Самсунг, будуть завантажені в ваш аккаунт Гугл Фото.

Гугл Фото
Використовуйте сервіс Гугл Фото

Чому це важливо? Тому що ми завантажуємо не тільки саме зображення, а й дані про місце, де воно було знято. Тому, якщо злодій не вийшов з вашого профілю Google і знімав на камеру вашого телефону, то в вашому Гугл Фото можуть з’явитися нові фотографії.

Очевидно, це працює тільки в тому випадку, якщо у втраченого телефону є активне підключення до Інтернету. І ви надали додатку дозвіл на використання вашого місця розташування. Будьте обережні, якщо ви зможете визначити місцезнаходження вашого втраченого Samsung, який цілком може бути домашньою адресою злодія. Зверніться з цією інформацією в поліцію для упіймання зловмисника.

Що необхідно зробити, щоб відшукати гаджет:

 1. Перейдіть на photos.google.com і увійдіть в систему, використовуючи дані вашого облікового запису Google, на яку зареєстрований ваш Самсунг;
 2. Перевірте, чи були зроблені фото після пропажі пристрою;
 3. Якщо так, тоді натисніть на зображення;
 4. Тепер тапніте на значок інформації в правому верхньому кутку;
 5. У що з’явилася бічній панелі ви зможете бачити інформацію про фото, включаючи місце, де воно було знято.
  Гугл Фото знайти телефон
  Шукайте ваш телефон за допомогою функціоналу Гугл Фото

Це цікаво: Гугл камера на Самсунг.

Сервіс «Find My Mobile» допоможе дізнатися місце розташування втраченого Самсунга

Для роботи цієї рідної для телефонів Samsung системи необхідні наступні умови:

 • Ваш телефон повинен мати доступ до Інтернету;
 • Вам необхідно мати акаунт Самсунг і бути в ньому зареєстрованим;
 • Даний сервіс повинен бути налаштований на вашому телефоні, включаючи активацію віддаленого контролю.

Якщо у вас є пристрій, тоді, можливо, ви зможете знайти свій втрачений телефон за допомогою власної служби відстеження «Find my mobile». Для її роботи необхідна обліковий запис Самсунг і зареєстрований телефон до того, як ви його втратили. Тому постарайтеся згадати, чи є у вас обліковий запис Samsung і зареєстрували ви раніше ваш пристрій. Якщо немає, тоді подальші кроки не мають сенсу.

Якщо «так», тоді виконайте наступне:

 1. Перейдіть на findmymobile.samsung.com і натиснувши на «Увійти» увійдіть у ваш аккаунт;
 2. Перевірте ліву бічну панель і переконайтеся, що ваш пристрій підключено до вашого облікового запису;
 3. Тепер все, що вам потрібно зробити, це вибрати «Знайти моє пристрій» на бічній панелі і клікнути на кнопку «Знайти». Якщо ваш пристрій підключено до мережі і в ньому включено віддалене управління, ви побачите його приблизне місцезнаходження;
 4. Функція «Знайти мій мобільний телефон» також дозволяє вам виконувати інші дії. Наприклад, блокувати пристрій, дзвонити йому з повідомленням і прати наявні на ньому дані.
  Find My Mobile Самсунг
  Шукайте ваш телефон за допомогою «Find My Mobile» від Самсунг

Читайте також: як на Самсунг включити автоповорот екрану.

висновок

Вище ми розглянули, яким чином знайти втрачений вами раніше телефон Самсунг, і які інструменти нам допоможуть. Перераховані нами способи дозволять відшукати пропажу за умови наявності на ньому активованого Інтернету і функції визначення місця розташування. Якщо цього немає, тоді спробуйте просто передзвонити на ваш телефон і орієнтуватися по звуку. Якщо звуку від девайса ви не чуєте, то відшукати гаджет буде вкрай складно, і поліція вам навряд чи в цьому допоможе.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector