Як зробити, щоб екран телефон не гаснув

Уявіть ситуацію. Ви готуєте щось на кухні, руки зайняті, а паралельно ви запустили на своєму телефоні якийсь відеоролик. І ось на найцікавішому місці дисплей вимикається, і ви нічого не можете зробити, так як руки зайняті приготуванням. Знайоме? І подібні ситуації можуть виникнути де завгодно — на роботі, при водінні машини і інших місцях, коли вам потрібно, щоб інтерфейс вашого гаджета весь час працював. Що ж робити? Нижче розберемо, яким чином зробити, щоб екран вашого мобільного телефону ніколи не гаснув. А також розглянемо, які способи нам в цьому допоможуть.

Чому екран мобільного телефону гасне

Як відомо, функція автоматичного відключення екрану телефону (так званий «перехід в сонний режим») існувала ще до появи перших смартфонів. Основна причина її введення — це необхідність збереження розряду батареї, яку працюючий екран активно розряджає.

автовимкнення екрану
Автовимкнення екрану дозволяє економити заряд батареї

До цього додалися міркування безпеки, коли поряд з виключенням дисплея телефон почав блокуватися і гаснути. Це дозволяло уникнути впливу зловмисників, і перешкодити як зчитування інформації з екрана, так і втручання в функціонал пристрою.

зловмисники телефон
Автовимкнення і блокування екрану заважають зловмисникам

Проте існують різні способи зробити так, щоб смартфон не гасло, а також збільшити тривалість його роботи. Розберемося, як це зробити.

Як зробити, щоб екран Андроїд смартфон не гаснув

Функціонал ОС Android дозволяє нам налаштувати час, після якого ваш екран буде відключений. Для цього перейдіть в налаштування вашого телефону, там виберіть розділ «Екран» (Дисплей), і в даному розділі знайдіть опцію «Тайм-аут екрана». Тут ви можете вибрати час відключення дисплея. Зазвичай максимальний рівень — це 30 хвилин.

Сплячий режим телефону
Максимальний режим — 30 хвилин

В інших моделях телефонів дану опцію можна знайти по шляху «Екран», потім «Додатково» і «Сплячий режим».

автовимкнення екрану
Виконайте настройку автоматичного вимкнення екрану

В інших моделях це робиться переходів в «Екран і яскравість» і вибором опції «Автоматичне блокування».

На телефонах компанії Xiaomi опцію «Сплячий режим» можна знайти в розділі «Блокування і захист».

Сплячий режим Xiaomi
Сплячий режим в телефонах Xiaomi

На стандартних ОС Андроїд ви не зможете повністю відключити загасання дисплея смартфона. А максимальний відрізок відключення являє собою 30 хвилин. Але на прошивках рівня MIUI і EMUI це цілком можливо, тут присутня опція «Не вимикати» або «Ніколи».

Чи не вимикати екран
Оболонки ОС дозволяють зовсім не відключати екран

Це корисно знати: що робити, якщо не працює сенсор на телефоні.

Що робити, щоб екран смартфона не вимикався під час заряджання

У розділі для розробників існує опція, що дозволяє не вимикати телефон під час його зарядки. Для цього вам необхідно перейти в налаштування гаджета, вибрати розділ «Для розробників» (Параметри розробників), і активувати опцію «Не вимикати екран» (або «Активний режим»).

Чи не відключати екран під час зарядки
Забороняється відключати екран під час зарядки телефону

Продовження терміну роботи дисплея на iOS

На гаджетах від Епл спосіб, що дозволяє екрану мобільного пристрою не гаснути, виглядає схожим чином. Перейдіть в Налаштування, там виберіть «Екран і яскравість», далі виберіть «Автоблокування», і тапніте на «Ніколи».

Ніколи не відключати екран iOS
Виберіть «Ніколи не відключати»

Мобільні додатки, які забороняють відключати екран телефону

Також існує ряд мобільних додатків, що дозволяють зробити так, щоб екран телефону не гасло.

Серед них відзначимо наступні:

Додаток: Опис:
«Keep Screen On»Тут є кілька зручних опцій, включаючи датчик наближення, настройки для кожної програми і можливість тримати екран включеним під час зарядки пристрою. В цілому за своїм функціоналом поступається додатків, описаним трохи нижче, але завдяки своєму безкоштовному характеру може стати відмінним вибором.
«Stay Alive»пропонує вражаючу кількість безкоштовних опцій, а також додаткові можливості за плату. Безкоштовно ви можете залишити екран включеним на невизначений час, налаштувати параметри відключення екрану для окремого додатка, і відключити програму, якщо батарея досягне певної міри розряду. За додаткову плату доступні функції суцільного чорного, альтернативний екран блокування при натисканні, автоматичний запуск при завантаженні і інші можливості.
«Wakey»безкоштовно робить всю роботу по підтримці екрану включеним. Ви просто натискаєте на лампочку всередині програми, і екран не гасне до тих пір, поки ви цього не захочете. У безкоштовної версії програми є також опція таймера і затемнення. У платній версії є автовимкнення, збереження екрану включеним під час зарядки, і опція пробудження процесора.

лампочка Wakey
Поки лампочка горить — екран не згасне

В цілому перераховані програми — це хороша альтернатива, що дозволяють зробити так, щоб дисплей вашого смартфона не відключався тривалий час.

Читайте також: перекладачі через камеру телефону онлайн.

висновок

У нашому матеріалі ми розібрали, яким чином зробити так, щоб екран мобільного телефону довго не гаснув. А також які способи і інструменти здатні нам в цьому допомогти. Якщо стандартного функціоналу операційної системи недостатньо, скористайтеся спеціальними, описаними вище, додатками. Їх можливості дозволяють деактивувати автовимкнення дисплея, і насолоджуватися потрібним функціоналом вашого гаджета.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector