Як підключити Аірподси до Андроїд

Навушники «AirPods» були представлені компанією «Apple» в жовтні 2016 року, і з тих пір придбали просто шалену популярність. Це найякісніші бездротові навушники на сьогоднішній день, і купивши даний девайс ви відразу відчуєте зручність функціоналу, рівень звуку і тривалість автономної роботи пристрою. Але оскільки навушники спочатку планувалися для екосистеми «Apple», то їх функціонал заточений саме для роботи зі смартфонами і планшетами зазначеного виробника. Нижче ми розберемо, яким чином підключити Аірподси до вашого Андроїд, і що для цього необхідно зробити.

Чи можна підключити Аірподси до смартфону на ОС Android?

Багатьох користувачів цікавить питання про можливість сполучення AirPods з андроїдом. Відповідаємо: звісно ж, це можливо.

підключення AirPods
Підключення AirPods до Андроїд

Але перед тим, як приступити до безпосереднього підключення, необхідно взяти до уваги наступне:

 • При підключенні Аірподсов ви втратите в зручності управління. Перш за все тому, що на Андроїд немає голосового помічника Siri, на роботу з яким заточені бездротові навушники;
  Siri
  Аірподс заточені на роботи з помічником Siri, який (яка) на Андроїд відсутня
 • Для підключення навушників до смартфону останньому необхідна підтримка технології Bluetooth версії 4.0 або вище;
  блютуз 4.0
  Для роботи навушників знадобиться підтримка блютуз 4.0 або вище на вашому смартфоні
 • Звук підключення навушників до телефону ви будете чути на смартфоні під ОС Android тільки при першому підключенні гарнітури до гаджету. На айфонах це звук чути кожен раз, коли ви вставляєте навушники у вуха;
 • За допомогою подвійного тапа по навушників ви зможете ставити музику або відео на паузу, відповідати на дзвінки або класти трубку. При цьому відповідь на подвійному тапу працює тільки при стандартних дзвінках, а в месенджерах рівня Вайбер або Скайп подвійний тап може не працювати;
  Подвійний тап ЕйрПодс
  Подвійний тап по навушників може не спрацювати в Вайбер
 • Ви не побачите рівень заряду акумулятора кейса або навушників під ОС Андроїд. Для відображення цих даних необхідно встановити на телефон спеціальний софт, про який ми розповімо нижче;
  AirPods рівень заряду
  За замовчуванням відображення рівня заряду AirPods на Андроїд не доступний
 • Під час вилучення Аірподса з вуха прослуховується трек не ставитиме на паузу, як на Iphone.

Таким чином, в залишку ми отримуємо якісну блютуз-гарнітуру з відмінним звуком і хорошою тривалістю автономної роботи, що перевищує тривалість конкуруючих Andoird-пристроїв. А це дуже немало, хоча функціональність гарнітури буде поступатися її функціональності при підключенні до Айфон.

ЕйрПодс Андроїд

Це стане в нагоді: як підключити навушники Xiaomi Redmi Airdots до телефону.

Сполучення Airpods з мобільним телефоном

Підключення Аірподсов до мобільного пристрою на операційній системі Andoird виконується досить просто, і полягає у виконанні наступних операцій:

 1. Встановіть ваші Airpods в кейс (кришка кейса повинна залишатися відкритою);
  АірПодс в кейсі
  Встановіть АірПодс в кейс
 2. На вашому смартфоні, перейдіть до вікна налаштувань Блютуз;
 3. На спині кейса навушників є маленька кнопка.
  Кнопка на спині коробки Аірподс
  Натисніть і утримуйте кнопку на спині АірПодс
 4. Натисніть і утримуйте її кілька секунд до тих пір, поки білий індикатор кейса розміщений між навушники не почне блимати;
  Індикатор блимає білим
  Дочекайтеся, поки індикатор не почне блимати білим
 5. «AirPods» відобразяться в меню для підключення (pairing menu) вашого телефону. Чи залишиться вибрати їх там і слідувати подальшим підказкам системи для здійснення швидкого відмінювання.

Описаний механізм досить простий. Але, як ми вже писали, після підключення ви не побачите безліч зручних функцій бездротових навушників, включаючи рівень їх зарядки. Що ж робити? У поліпшенні роботи з навушниками нам допоможуть спеціальні мобільні додатки, про які ми розповімо нижче.

Додатки для підключення бездротових навушників до Андроїд

Без функціоналу даних додатків робота з Аірподс буде урізаною і не до кінця зручною. Тому рекомендуємо встановити на ваш смартфон зазначені продукти, і скористатися їх розширеними можливостями при взаємодії з Airpods.

Додатки: Опис:
AirBatteryМобільний додаток «AirBattery» — із серії «must have!» Для тих користувачів, які хочуть насолоджуватися функціоналом Аірподс на своїх телефонах під управлінням ОС Andoird. Найголовніша функція програми — це відображення рівня заряду як навушників AirPods, так і самого боксу. Додаток повідомить вас про низький рівень заряду, а також виявить навушники при їх вставці в вуха. В даний час програмою не використовувати нові види навушників «AirPods Gen 2».
PodroidНа відміну від «Airbattery» додаток «Podroid» досить непогано працює з другою версією навушників. Програма надає інформацію про стан акумулятора в режимі реального часу. Дозволить вам закріпити за подвійним (четверним) натисканням на навушники будь-яку команду (наступна пісня, збільшення або зменшення гучності і інші). Підтримується функція звукового сповіщення при втраті сполучення з Андроїд-пристроєм.
Assistant TriggerЯк і описані вище два додатки програма «Assistant Trigger» показує рівень зарядки ваших Airpods. До особливостей цього додатка є можливість виклику Гугл Асистента (Bixby або іншого помічника) за допомогою подвійного тапа. Програма добре працює з другим поколінням AirPods, виявляє АірПодс в вусі і продовжує відтворення треку (версія програми Pro).

Assistang Trigger
Додаток «Assistang Trigger» дозволить вам працювати з Гугл Асистентом

Що робити, якщо Аірподси б не з’єднувалися з телефоном

У разі, якщо ваші бездротові навушники, які призначені для Айфона, не підключаються до Андроїд, рекомендуємо зробити наступне:

 • Переконайтеся, що функція Bluetooth на телефоні активована. Банальність, але про неї іноді забувають;
  блютуз активований
  Переконайтеся, що функція блютуз активована
 • Перезавантажте ваш смартфон. Якщо підключення після перезавантаження не вдалося, йдемо далі;
 • Скиньте налаштування гарнітури. Для цього натисніть і утримуйте кнопку налаштувань на задній панелі боксу до тих пір, поки індикатор не мигне жовтим кольором кілька разів, а потім засвітиться білим кольором. На всю процедуру піде близько 15 секунд. Якщо після цього створити пару не вдалося, тоді йдемо далі;
 • Крайнім способом є повне скидання налаштувань Андроїда до заводських. Пам’ятайте, що при виконанні даного скидання ваші файли в пам’яті телефону будуть втрачені.
  Скидання налаштувань
  Виконайте скидання налаштувань Андроїд до заводських

Це корисно знати: чому блютуз навушники не підключаються до телефону.

висновок

У нашому матеріалі ми розглянули, яким чином підключити навушники Аірподс до мобільного пристрою на ОС Андроїд. А також який алгоритм виконання даної операції, і які мобільні додатки допоможуть в роботі з безпровідною гарнітурою. Після створення пари рекомендуємо встановити на ваш девайс додаток «AirBattery». Воно не тільки покаже поточний відсоток розряду батареї, але і виявить навушники у вухах при їх вставці. Ця зручна функція дозволить продовжити відтворення улюбленої пісні прямо з того моменту, коли вона була зупинена, і насолоджуватися улюбленими хітами без зайвих рухів для їх запуску.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector