Чорний список у телефоні Самсунг: Де знайти, як занести і як прибрати?

У багатьох брендах смартфонів є свій Black List. З його допомогою можна відсівати повідомлення від небажаних абонентів. Розглянемо чорний список в телефонах бренду Самсунг: де можна його знайти, як туди занести абонента, а потім прибрати. Про все по порядку ви дізнаєтеся в цій статті.

Для чого потрібен чорний список в Samsung

Більшість з нас стикалися з ситуаціями, коли нас дошкуляють знайомі або незнайомі люди дзвінками по телефону. Чорний список був створений для того, щоб ми змогли блокувати непотрібні вхідні SMS або дзвінки на своєму телефоні. Створювати перелік з номерів, які не зможуть до нас додзвонитися. У мобільних пристроях Самсунг такий список приховує короткі текстові та мультимедійні повідомлення в спеціальну папку заблокованих. При цьому користувач отримує повідомлення, що сховище спаму поповнилося.

Це може бути корисним: як перенести дані з Самсунга на Самсунг.

Де знайти Black List в телефоні Самсунг

Додаток «Чорний список» в смартфонах Samsung може знаходиться в різних місцях. Це залежить не тільки від моделі пристрою, але і від версії ОС Android, якою він володіє.

Для того, щоб відкрити НС, перейдіть в додаток «Телефон»:

 1. У вікні з цифровою клавіатурою для набору номера або комбінації виберіть три точки вгорі;
  Виберіть угорі три точки
  Виберіть угорі три точки в Самсунг
 2. З’явиться контекстне меню з пунктом «Налаштування» — виберіть його;
 3. У новому вікні виберіть рядок «Блокування номерів»;
  Блокування номерів
  Виберіть пункт «Блокування номерів»
 4. У вікні програми можна включити функцію блокування невідомих абонентів. В такому випадку вам зможуть додзвонитися тільки ті, хто занесений в вашу телефонну книгу. При цьому навіть ті номери, для яких не збережено ім’я.
  Блокування невідомих номерів
  Активуйте пункт «Блокування невідомих номерів»

Якщо в даний момент цей пункт активований на Самсунг, ви можете його вимкнути, пересунувши повзунок в положення «Неактивне». Функція буде корисною для тих, хто хоче приймати дзвінки тільки з фіксованого списку або телефонної книги.

Читайте також: KNOX Samsung — що це таке.

Яким чином занести або прибрати контакт з чорного списку на Самсунг

Коли з’являється необхідність знайти контакт, додати його в НС на Самсунг або видалити зі списку, виконайте наступну інструкцію:

 1. Знову відкрийте додаток «Телефон». Це можна зробити, натиснувши зелену трубку в головному меню або внизу екрану смартфона;
  Відкрийте
  Відкрийте програму «Телефон»
 2. У вкладках телефону виберіть «Контакти» і вище натисніть кнопку «Опції»;
  Натисніть на кнопку
  Натисніть на кнопку «Опції» у верхній частині екрану
 3. У контекстному меню натисніть на кнопку «Налаштування»;
  Натисніть на кнопку
  Натисніть на кнопку «Налаштування» в опціях телефону
 4. У деяких версіях ОС необхідно також вибрати пункт «Блокування виклику»;
 5. І відкрийте список блокування смартфона Samsung. У списку будуть знаходитися номера, які були занесені в нього раніше. Або він буде порожній, якщо ви відкриваєте його вперше;
 6. У цьому вікні є три способи додавання контакту: введення цифр номера, додавання з книги контактів або зі списку набраних номерів. Виберіть підходящий і додайте номер;
  3 способу додавання
  3 способи додати контакт до ЧС
 7. Коли у вашому списку з’являться номери, їх можна видалити, натиснувши на знак мінуса червоного кольору.
  Натисніть на знак мінуса
  Натисніть на знак мінуса для видалення контакту з НС

Стандартний додаток має обмежений набір функцій. Але їх цілком достатньо для того, щоб управляти чорним списком контактів. Більш цікаві можливості є в сторонніх додатках, який можна завантажити на Samsung з Play Market.

Це цікаво: як скинути Самсунг до заводських налаштувань.

Додатки «Call Blocker» для додавання абонентів в чорний список

У Плей Маркеті можна завантажити додаток Call Blocker для пристроїв Samsung. Це комплекс утиліт, який допоможе протистояти не тільки небажаним номерами, а й визначити, чи належить він шахраям.

Додаток Call Blocker
Додаток Call Blocker в Play Market

У програмі можна здійснювати пошук по базі номерів зловмисників, якщо вам часто телефонують з невідомих номерів. Заблоковані дзвінки вас не турбуватимуть. Вони безшумно зберігаються в архів, з якого можна переглянути всі деталі.

Ось основні функції Call Blocker:

Можливості програми: Пояснення:
Багатозадачність.Повноцінний блокувальник СМС повідомлень і вхідних викликів.
Додаток вміє розпізнавати дзвінки, які відбуваються роботом з різних сервісів.Воно відразу ж блокує їх.
Функція Enhanced CallerID.Автоматичний визначити контактів.
Функція «Не турбувати».У ній можна створювати розклад, в які години або дні вас не будуть турбувати вхідні дзвінки та SMS.

Додаток підтримується більшістю версій Андроїд, включаючи 4.0.

Чорний список
Чорний список у Call Blocker

Крім згаданих, в додатку Call Blocker є ряд інших, менш значних функцій. Після його установки на смартфон Самсунг ви зможете докладніше з ними ознайомитися.

Чому не приходять повідомлення на Самсунг

Як видаляти контакти зі свого смартфона в стандартному додатку ви вже знаєте. Тому якщо не приходять повідомлень на пристрої — перевірте чорний список в своєму телефоні Самсунг, знайдіть і приберіть контакти з нього, які були додані. Якщо справа не в цьому, потрібно визначити, SMS не приходять від одного абонента або від всіх відразу. Попросіть своїх знайомих надіслати вам повідомлення. Краще, щоб це були абоненти іншого оператора. Можливо, на лінії вашого відбуваються профілактичні роботи. І в даний момент у всіх абонентів проблеми зі зв’язком. Спробуйте також перезавантажити свій мобільний телефон в безпечний режим.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector