Як зняти задню кришку телефону Самсунг

Давайте дізнаємося, якими способами можна відкрити задню кришку вашого мобільного телефону Самсунг. Жоден мобільний телефон не обходиться без SIM-карти. Це невеликий чіп, який надає нам послуги стільникового зв’язку. У деяких моделях Samsung необхідно зняти панель, щоб отримати доступ до осередку, куди вставляється чіп. А також Micro-SD — флешка для мобільного пристрою. Або дістатися до материнської плати для ремонту.

Спосіб зняти кришку на телефоні Самсунг J5

Останнім часом розробники мобільних телефонів різних брендів почали створювати корпусу, в яких задня кришка просто відсутня. Насправді вона є, але звичайним користувачам її відкрити не представляється можливим без спеціальних пристосувань. Так, наприклад, дві складові частини корпусу Samsung J5 склеєні. І щоб їх розклеїти, корпус повинен бути підданий розігрівання при температурі 100 градусів. Для цього зажадає термофен.

розігрів корпусу
Розігрів корпусу термофеном

Перед розкриттям корпусу обов’язково потрібно вийняти осередки для SIM-карти і флешки.

Дуло термофена необхідно направляти на задню частину Samsung і його шви. Потім потрібно озброїтися пластиковою карткою або пластиковим скальпелем, щоб підчепити передній модуль екрану.

Використовуйте пластикову карту
Використовуйте пластикову карту, щоб підчепити шви корпусу

Кришка являє собою не тонке пластикове полотно, як в класичних смартфонах, а скоріше поглиблення у вигляді ванночки. Працювати по шву телефону картою слід дуже обережно. Не заводьте її занадто глибоко. 0.5 см — цілком достатньо. Слідкуйте за тим, щоб не порушити важливі модулі телефону.

Використовуйте пластикову карту
Використовуйте пластикову карту для відкриття корпусу Samsung

Коли кришка піддасться, не поспішайте розкривати корпус повністю, робіть це з обережністю. Адже обидві частини обмінюються інформацією за допомогою широкого шлейфу, яким з’єднані модуль екрану і материнська плата Самсунга.

Шлейф модуля екрану
Шлейф модуля екрану в Samsung

Щоб від’єднати шлейф, необхідно відкрити кришку кріплення і вийняти шлейф з гнізда. Все досить просто. Головне — не поспішати і бути уважним.

Це може бути корисним: як на Самсунг перемістити на карту пам’яті: фото, додатки, дані.

Яким чином відкрити задню панель на Samsung Galaxy S7 Edge

Розглянемо на прикладі, як відкривають незнімні задні кришки на смартфоні Galaxy S7 Edge фахівці. Робити це набагато простіше, коли під рукою є спеціальне для цього обладнання. Воно нагадує звичайні лещата, обладнані великою присоскою.

Пристосування для відкриття кришки
Пристосування для відкриття кришки на смартфоні Samsung

Вона служить інструментом утримування задньої частини корпусу. З цим обладнанням не знадобиться термофен. Так як він відноситься до способів, які мають якусь частку ризику зламати Самсунг високою температурою.

Порядок дій:

 1. Посередині знаходиться ніша для телефону. Між двох гумових власників лещат поміщається корпус;
 2. Кришка пристосування закривається і задіюється присоска. Її кріплять до задньої кришки смартфона Samsung. Стики необхідно змочити спиртом або спиртовим розчином;
  Прикріплення присоски до задньої кришки
  Прикріплення присоски до задньої кришки смартфона Samsung
 3. У справу вступає регулятор тиску, який розташований праворуч. При його закручуванні, корпус смартфона притримують гумові лещата, а присоска «тягне» вгору;
  регулятор тиску
  Регулятор тиску в пристосуванні
 4. Регулятор закручується від руки, але не затягується міцно, так як ми маємо справу з крихким матеріалом. Кожні кілька хвилин підтягуємо регулятор сильніше.
  Відкритий корпус смартфона
  Відкритий корпус смартфона Samsung

В кінцевому підсумку клей між частинами корпусу піддається і пристрій розбирається на дві основні частини — задню кришку і модуль мобільного телефону Samsung. Коли кришка відстане від модуля, не потрібно відразу ж відкривати пристосування. Необхідно прибрати присосок з корпусу, після чого можна відкрити верстат.

Читайте також: як на Самсунг зберігати на карту пам’яті.

Зняття кришки підручними інструментами на Самсунг Galaxy S9

Найбільш відома модель Самсунг Galaxy S9 практично не відрізняється процесом розбору корпусу від інших моделей. Тут все також дві складових частини склеєні, так вже вирішили інженери Samsung. Але ми розглянемо ручну розбирання апарату, без будь-яких спеціальних пристосувань. Будемо використовувати підручні засоби, які є в кожному будинку. Наприклад, замість термофена можна використовувати звичайний фен для сушіння волосся. Але використовуйте його на повну потужність. Потік гарячого повітря направляйте виключно на стики корпусу.

Феном необхідно прогріти склеєні стики протягом декількох хвилин. Для безпечного зняття задньої кришки також необхідна присоска.

Інструменти для відкриття кришки
Інструменти для відкриття кришки Самсунг

Її можна придбати в будь-якому дитячому магазині. У пріоритеті присоски великих розмірів — чим більше покриється область задньої кришки, тим сильніше присоска буде утримувати її. Також нам знадобляться гітарні медіатори (пластикові пластини у формі трикутника) або пластикові карти. Скористайтеся двома, щоб підтримувати вже розкриті частини корпусу.

Порядок дій:

 1. Прикріпіть присоски до верхньої або нижньої частини корпусу Samsung Galaxy S9. Потроху починайте відтягувати кришку від модуля екрану. Це нічого, що спочатку вона не буде піддаватися. Робіть це регулярно, але без особливих зусиль. Через деякий час почне з’являтися зазор між корпусом і кришкою;
  Прикріпіть присоски до задньої кришки
  Прикріпіть присоски до задньої кришки Самсунг
 2. Вставте в нього пластикову карту або медіатор;
  Вставте в з'явилося отвір медіатор
  Вставте в з’явилося отвір медіатор або пластикову карту
 3. Поступово вставляйте в нові отвори пластикові предмети, щоб вони знову не склеєні;
  Медіатор, вставлений в отвір
  Медіатор, вставлений в отвір між кришкою і корпусом Самсунг
 4. Продвигайте медіатор далі, щоб кришка поступово відклеїлась.

Таким нехитрим способом можна легко відкрити задню кришку практично на будь-якому мобільному телефоні Самсунг.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector