Як зайти в Вайбер з комп’ютера онлайн — чи є спосіб?

Багато хто не може уявити своє життя без деяких онлайн-серверів. Прикладом можна назвати те, що кожен день багато хто вирішує зайти в Вайбер для здійснення дзвінків або листування в чаті.

Розглянутий сервіс спочатку позиціонувався як програма для смартфонів і планшетів на мобільних операційних системах. Після значно підвищення популярності розробники випустив також версії для комп’ютера.

Вхід в Viber додаток
Вхід в Viber додаток

На яких пристроях можна використовувати?

Як раніше було зазначено, Вайбер спочатку створювався з вузькою спеціалізацією під мобільні пристрої. З кожним роком кількість мобільних операційних систем, які підтримувала програма, значно збільшувалася.

В даний час встановити і використовувати програму можна практично на всіх мобільних телефонах, які мають операційні системи.

Viber для різних пристроїв
Viber для різних пристроїв

Однак з часом у багатьох також з’явилося бажання зайти в Вайбер з комп’ютера. Саме тому були розроблені версії для Desrtop, які підтримують:

  • Популярну операційну систему Windows XP, 7, 8.
  • Чи не таку популярну на сьогоднішній день операційну систему Linux.
  • Продукт корпорації Apple Mac OSx.

Дану особливість можна віднести до переваг розглянутого месенджера. Тепер використовувати Вайбер можна практично без обмежень.

Налаштування роботи месенджера Viber на комп’ютері

Якщо ви любите повноцінну клавіатуру за допомогою спеціальної функції можна провести переклад чату на комп’ютер. При цьому він не буде перерваний. Також якщо комп’ютер оснащений мікрофоном і камерою через нього можна здійснювати виклики. Налаштування месенджера проходить за допомогою спеціального помічника. Розробники прагнули створити просту і зрозумілу систему, яка налаштовується швидко без особливого вивчення програми.

Обмеження версії для PC

Незважаючи на прагнення розробників зробити свій продукт загальнодоступним, версія ПС має деякі обмеження. Серед них відзначимо те, що проводити реєстрацію нового аккаунта можна тільки з телефону. Процедура реєстрації в Вайбере проходить наступним чином:

Всі версії Вайбер для скачування
Всі версії Вайбер для скачування

  • Скачується додаток для телефону, яке підбирається відповідно до виду і версією операційної системи. Для того щоб підібрати правильну версію досить скористатися підказками від розробників.
  • Проводиться процедура реєстрації, для чого достатньо виконати всі рекомендації помічника. Реєстрація, як правило, не займає багато часу і провести її зможе кожен.
  • Після реєстрації виконується вхід в особистий аккаунт. Для цього слід ввести раніше заповнення дані при реєстрації.

Після того кап процедура реєстрації була проведена успішно, зайти в Виберіть з комп’ютера без скачування стороннього програмного забезпечення зможе кожен користувач системи. Провести установку версії для ПС досить просто.

Спеціальний помічник, який вбудований в систему, дозволить синхронізувати роботу мобільної версії Виберіть і тієї, що встановлена ​​на комп’ютер. Розглянутий месенджер дозволяє значно заощадити на викликах з мобільного телефону. Для його роботи досить забезпечити зв’язок з інтернетом.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector