Як вставити або витягти SIM-карту з iPhone

iPhone, як і будь-якого телефону, для повноцінної роботи потрібна SIM-карта. Через неї мобільний оператор надає послуги зв’язку. Дзвінки, повідомлення, інтернет — все залежить від цього аксесуара. Тому важливо розібратися, як вставити сімку в Айфон, витягнути її звідти, і які види карт треба купувати для Apple-пристроїв.

Стандартна SIM не підходить для сучасних моделей iPhone — вона занадто велика. Можна купити нову. Але це коштує грошей. І якщо на старій карті у вас записані якісь телефони, їх треба перенести. Легше обрізати SIM.

iPhone5 SIM-карта

У цій статті ми розповімо, як підготувати, встановити і витягти СІМ-карту в ваш Айфон

Вставити або витягнути

Карта повинна знаходитися в спеціальному «лотку» iPhone. Але в застарілих моделях гаджета вона може бути всередині девайса. І щоб її дістати або вставити, доведеться зняти задню панель і витягнути акумулятор. Перед тим, як відкрити на айФоні сімку, треба дізнатися, де вона.

Подивіться на корпус пристрою. В iPhone 4, 5, 6 і SE лоток знаходиться збоку. У серії 3G — знизу. У закритому стані його можна розпізнати тільки по контуру і маленької дірочки поруч (з її допомогою отримують сім-карту).

Якщо нічого подібного в вашому девайсі немає, значить, SIM повинна бути всередині. Щоб її витягнути:

 1. Вимкніть пристрій. Для цього затисніть кнопку блокування. На екрані з’явиться червоний повзунок. Натисніть його вбік. У деяких випадках його треба затиснути.
 2. Відкрийте задню панель телефону. Якщо вона не від’єднується, значить, сім-карта не повинна перебувати всередині.
 3. Витягніть акумулятор.
 4. Там є слот для сімки. Поруч з ним вказівки, яким боком її вставити. На SIM завжди роблять косою кут, щоб було видно, де у неї «верх».
 5. Її треба розміщувати чіпом вниз, щоб він прилягав до контактів телефону.
 6. «Витягніть» SIM з слота, якщо вона вам потрібна. І точно також можете засунути її назад.
 7. Карта може бути закріплена кришкою. Подденьте її чимось тонким, щоб відкрити.

Ось як витягнути сімку з Айфона, якщо вона розташована в лотку:

 1. Коли вона в своєму пазу, так просто її НЕ вийняти. У комплекті з iPhone повинен бути інструмент для вилучення сім-карт. Якщо його немає, підійде розгорнута скріпка, затупілась голка або щось подібне. Гострі предмети краще не використовувати.

  Вийняти SIM-карту з iPhone ключем

  Для операції вам буде потрібно спеціальний інструмент

 2. Вставте її в маленьку дірочку поруч з лотком і злегка натисніть. Він висунеться.
 3. Витягніть його повністю.
 4. У ньому буде формочка для SIM і прямокутний отвір. Карту треба розташувати так, щоб чіп збігався з цим отвором. Якщо сімка туди не поміщається, її треба обрізати або придбати нову.
 5. Після всіх маніпуляцій вставте лоток в iPhone.

як обрізати

У різних моделях Apple-девайсів підтримуються різні формати SIM. Можна витягнути лоток і подивитися, яка карта використовується в вашому гаджеті. Також це має бути зазначено в інструкції. Або в інформації про пристрій на офіційному сайті Apple.

Звичайну сім-карту можна обрізати до Micro-SIM і Nano-SIM, якщо у неї «витягнутий» чіп. З великим квадратним контактом це зробити не вийде, так як буде «відрубана» одна з його функціональних частин.

У всіх нових Симко є зарубки. Досить натиснути в потрібному місці, щоб отримати Micro- або Nano-варіант. Непотрібний пластик просто відламати. Якщо нічого схожого немає, найкраще придбати спеціальний набір для обрізання сім-карти (він чимось схожий на степлер). Або віднести її в магазин телефонів від Apple і довірити роботу професіоналам. Якщо робити це вручну, є ризик її пошкодити.

Якщо ви вирішили обрізати сімку самостійно, вам знадобляться гострі і міцні ножиці, добре заточений олівець і лінійка. В процесі головне не пошкодити чіп і відсікати тільки пластик. Якщо у вас вже є SIM потрібного розміру, просто прикладіть обидві карти один одному і відріжте все непотрібне. Або виміряйте лоток. Також можна знайти в інтернеті шаблон з розмірами сімки і роздрукувати його на принтері.

Запам’ятайте, де у неї «куточок» (або відзначте олівцем). У обрізаної версії його теж доведеться зробити. Інакше буде незрозуміло, яким боком треба вставити карту.

Типи SIM-карт

Залежно від моделі iPhone використовуються різні формати СІМ-карт

Micro-SIM

Мікро-сімка має розміри 12 × 15 міліметрів. Щоб її обрізати:

 1. Покладіть її на стіл так, щоб чіп верхнього правого боку зверху. Перед кожною операцією краще намічати лінії олівцем. Їх треба креслити паралельно сторонам чіпа.
 2. Верху відсіку частина карти так, щоб залишився 1 мм пластика до контакту. Чи не зачепіть чіп.
 3. Справа залиште 1,8-2 мм пластмаси.
 4. Вам потрібен прямокутник висотою 12 мм і шириною 15 мм. Він повинен бути пропорційний тій карті, яка у вас зараз. Спочатку її боку теж різних розмірів.
 5. Накресліть лінії для прямокутника. Відзначте, де в ньому буде куточок.
 6. «Недорізаним» краще, ніж «перерізати». Якщо SIM вийде занадто великий, це можна буде підкоригувати. Якщо виявиться занадто маленькою, це вже не виправити.
 7. Тепер вирізуйте свою Micro-сімку.
 8. Куточок треба відсікати по діагоналі (на 45 градусів). Якщо у вас немає під рукою транспортира, відміряйте знизу і зліва SIM по 2,5 мм. Накресліть лінії. Там, де вони перетинаються з краями сімки, відріжте шматок. Куточок завжди повинен бути з однієї і тієї ж сторони.
 9. Спробуйте вставити карту в лоток.

Micro-SIM використовується в iPhone 4 і 4s. Сучасні моделі сумісні з Nano-SIM.

Nano-SIM

У мініатюрній SIM залишається тільки чіп і трохи пластмаси (щоб обрізати куточок, не зачепивши контакти). Її розміри — 12,3 × 8,8. Досить складно виміряти з такою точністю. Нічого страшного, якщо ви помилитеся на півміліметра. Нано-сімки тонше звичайних. Тому знадобиться пилка або наждачний папір, щоб стерти шар пластику.

Ось як обрізати сімку на Айфон:

 1. Покладіть її на стіл так, щоб чіп верхнього правого боку зверху.
 2. Справа, зверху і знизу відсіку всю пластмасу. Перед цим накресліть лінії, за якими збираєтеся різати, і відзначте, з якого боку куточок. Дійте обережно, щоб випадково не пошкодити чіп.
 3. Зліва залиште 1-2 мм пластика.
 4. Акуратно відріжте куточок.
 5. Зітріть пилою шар пластмаси на карті, щоб вона стала тоншою. Не дряпайте чіп.

Розібратися, як дістати сімку з Айфона і вставити її назад, не так складно. Гірше, якщо SIM не підходить за розміром. Тоді доведеться її різати. Або купувати нову.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector