Як встановити проектор на стіну або стелю

Всього лише пару років тому проектори виступали тільки в якості надійного інструменту, що забезпечує демонстрацію відео або презентації під час проведення конференцій, семінарів, інших публічних заходів. В даний час деякі сучасні жителі набувають таку техніку, щоб створити справжній кінотеатр у домашніх умовах. Для чіткого проектування зображення на екран важливо знайти правильне місце для технічного засобу, а слідом за цим придбати надійне стельове або настінне кріплення для такого проектора.

Установка проектора на стелю або стіну

При необхідності можна встановити проектор на стіну або стелю.

Маючи в наявності стельовий проектор, можна в домашніх умовах організувати справжній сучасний кінотеатр, в якому кожному глядачеві буде забезпечено комфортне місце на кріслі або дивані. Переглядаючи фільми в такому режимі, користувачі залишаються неймовірно задоволеними, оскільки демонстрація супроводжується відмінною якістю і зображення, і звуку.

техніка кріплення

Після того як перший крок до створення домашнього кінотеатру зроблений, проектор придбаний і доставлений до місця призначення, доводиться міркувати з приводу того, як встановити проектор, який кріплення для проектора слід обов’язково придбати.

Добре, коли технічний засіб купується до проведення ремонтних робіт. Також не виникає проблем з тим, як повісити проектор на стелю, якщо під час проведення ремонту задовго до придбання технічного засобу, власники все-таки передбачали можливість придбання проектора, тому подбали про створення міні-зони, орієнтованої на кріплення до стелі проектора.

Передбачена заздалегідь ніша

Якщо ж ви входите в число тих, хто ще кілька років тому не мріяв про придбання такого апарату, а тепер знаходиться перед дилемою, не розуміючи, як правильно встановити проектор, тоді вам буде корисно ознайомитися з рекомендаціями тих, хто вже виконав цей шлях.

Підготовчі роботи

Спочатку слід відвідати торговий заклад, щоб вибрати відповідний кріплення для проектора стельовий. У магазині вам можуть запропонувати кілька різновидів кронштейна, що відрізняються один від одного за кількома параметрами.

Перш за все, слід вирішити, з якого матеріалу ви бажали б бачити стельовий кронштейн. Найчастіше користувачі набувають металеві або пластикові конструкції, хоча є можливість придбати і дерев’яні моделі.

Кронштейн, за допомогою якого вдається здійснювати монтаж проектора, складається їх трьох складових частин:

  • монтажного майданчика;
  • штанги;
  • платформи.

Кронштейн для проектора

Особливу увагу важливо звернути на модифікацію платформи, яка може бути орієнтована під конкретну модель проектора, а може бути універсальною. Якщо ви купуєте кронштейн з універсальною платформою, тоді можна встановлювати не тільки проектор, що супроводжується будь-якою вагою і конфігурацією, але і кріпити навіть телевізор.

Як би вас не переконував продавець в магазині, що конкретна модель кронштейна ідеально підійде для установки проектора на стелю своїми руками, не піддавайтеся на такі вмовляння, а особисто досліджуйте поверхню, переконайтеся в точній збігу місць кріплення на корпусі проектора і майданчики кронштейна.

Оскільки кріплення для проектора настінне або стельове слід зафіксувати раз, а не брати участь в проведенні таких маніпуляцій постійно, важливо звернути увагу і на модифікацію штанги. Дуже добре, якщо вона підлягає безперешкодної регулюванню. На жаль, не всі моделі володіють такими характеристиками, тому заздалегідь показано визначитися, на якій висоті слід зафіксувати технічний засіб, щоб згодом зображення якісно відбивалося на екрані, не супроводжуючись спотвореннями.

Визначення висоти кріплення

Досвідчені користувачі акцентують увагу на тому, що кріплення для проектора на стіну або на стелю можна придбати в повному комплекті, але при бажанні можна кожну складову купити окремо, тим самим підбираючи те, що на вашу розумінню максимально підходить для вашого проектора.

Нехай вас особливо не турбує той момент, що стеля в кімнаті не супроводжується горизонтальною поверхнею. Купуючи спеціальний адаптер, проектор можна навіть закріпити на стелі, що складається з балок або має форму купола.

принципи монтажу

Отже, після того як підготовча робота завершена, коли придбані всі необхідні складові, за допомогою яких вдається надійно кріпити проектор до стелі або на стіну, можна сміливо переходити до вивчення рекомендацій, як закріпити проектор на стелі.

Інструкція, як встановити проектор на стелю, має кілька варіантів, що відрізняються між собою в залежності від того, яка стеля є в цьому кімнатному просторі. Однак все-таки є і загальні поради. Зокрема, спочатку слід просвердлити в стелі отвору, в них вставити дюбелі, а вже згодом починає кріпитися монтажна майданчик за допомогою саморізів.

На жаль, загальна естетика стельового простору може погіршуватися за рахунок звисаючих проводів, якщо не передбачається проведення ремонтних робіт, під час яких вдається ховати дроти в спеціальні поглиблення, виконані на стелі або стіні. В цьому випадку придбайте в будівельному магазині кабель-канал, упровадите в нього дроти і акуратно зафіксуйте на стелі.

приховування проводів

Безумовно, розібратися, як кріпити проектор до стелі, якщо він є підвісним, нескладно, хоча і в цьому випадку є свої невеликі секрети.

Стеля з гіпсокартону

Якщо у вашій квартирі є гіпсокартонна стеля, на ньому теж можна надійно зафіксувати проецирующее пристрій. Однак в цьому випадку важливо врахувати загальну вагу проектора. Якщо тільки вага апарату не перевищує п’яти кілограмів, тоді можна сміливо фіксувати кронштейн безпосередньо до самих гіпсокартонних конструкцій.

На жаль, якщо проектор супроводжується більш значним вагою, тоді доведеться вчинити інакше. Можна ставити кріплення на елементах каркаса. Знайти вам їх буде нескладно, якщо скористатися магнітом.

Кріплення до стелі з гіпсокартону

Також можна просвердлити місце в гіпсокартоні і зафіксувати проектор безпосередньо на стелі. Тільки в цьому випадку доведеться після завершення монтажних робіт докласти зусиль, спрямовані на закладення утворилася дірки, декоруючи її підручними засобами. Непоганим варіантом буде придбати полімерну ліпнину і задекорувати технічні огріхи за допомогою її.

касетний стеля

Якщо ваша стеля є різновидом модульної конструкції, тоді вам вдасться уникнути безлічі проблем, в тому числі вам буде досить просто заховати всі проводи, забезпечуючи високу естетику стельового простору.

Цікавлячись, як правильно фіксувати кронштейн до модульного стелі, відповідь знайти досить просто. Точно також просто власними силами здійснити такий монтаж.

Кріплення до стелі

Можна розібрати частину стельової конструкції, виконати монтажні роботи, а потім так само повернути касетні модулі на колишнє місце. При такій натяжна різновиди стелі доводиться робити невеликий отвір, впроваджувати через нього штангу кронштейна, закріплювати її, а потім декорувати отвір за допомогою пластикового кільця.

монтаж екрану

Зовсім не зайвими будуть роздуми щодо того, де ви плануєте згодом ставити свій екран. Від правильного розміщення екрана щодо зафіксованого на стелі або стіні проектора залежить якість зображення.

До речі, важливо правильно вибрати і стіну, щоб на неї не потрапляли прямі сонячні промені, інакше вони будуть значно погіршувати зображення, тому переглядати відео буде зовсім некомфортно.

Екран може бути переносним. В цьому випадку доведеться його постійно вивішувати на стіні. Існують різновиди екрану, оснащені механізмами, за допомогою яких вдається легко піднімати і опускати його. Такі механізми можуть бути орієнтовані на ручне втручання і електронне управління, коли екран піднімається і опускається за допомогою пульта.

монтаж екрану

Отже, бажаючи обладнати кімнату, яка буде використовуватися в якості домашнього кінотеатру, рекомендується спочатку ознайомитися з різноманітними варіантами кріплення, моделями проекторів, екранів, а тільки потім на підставі отриманої інформації вирішити, що конкретно потрібно не тільки вам, а що підходить максимально точно під характеристики навколишнього простору. Відбудеться не імпульсивна придбання, а діючи свідомо, вдається виконати всі роботи максимально ефективно.

Здійснити монтаж стельового або настінного проектора зможе кожен, якщо буде зацікавлений у виконанні таких маніпуляцій, якщо ретельно вивчить рекомендації, запам’ятає і застосує на практиці всі запропоновані нами секрети. Виконані роботи згодом дозволять насолодитися результатом, переглядаючи відео в комфортній обстановці.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector