Як встановити, налаштувати або видалити антивірус 360 Total Security

Сьогодні будь-який користувач комп’ютера чув про вірусні погрози і турбується про безпеку своїх даних. Тим більше, що в багатьох сім’ях зараз є кілька пристроїв на який-небудь операційній системі — настільний комп’ютер, ноутбук, смартфони і планшети. Всі вони потребують антивірусного захисту. Програма 360 Total Security якраз і є одним з рішень для захисту від шкідливих програм. Це продукт китайської компанії Qihoo 360, але не треба думати, що китайський — означає поганий. Цей антивірус входить в число найкращих і надійних. До того ж, він скоєно безкоштовний і має версії для самих різних систем — для Windows, Linux, Android. Користувачі продукції Apple теж не обділені увагою.

Як встановити, налаштувати або видалити антивірус 360 Total Security

Установка, настройка і видалення антивіруса 360 Total Security.

Що являє собою 360 Total Security

Насправді ця програма являє собою цілий комбайн, який містить в собі кілька самостійних блоків:

 • Антивірус, який захищає не тільки від шкідливих програм на комп’ютері, але і контролюючий відвідувані сайти і все завантажуються файли.
 • Firewall, який контролює всі канали зв’язку і блокує весь підозрілий трафік.
 • Браузерні розширення для всіх поширених версій браузерів дозволяють запобігти відвідування небезпечних сайтів.
 • Пісочниця дозволяє антивірусу запустити підозрілу програму в спеціальному середовищі і перевірити, чи не виконує вона якісь дивні і небезпечні дії.
 • Оптимізатор — цей блок аналізує файли і програми і може відключити непотрібні програми або очистити чимало місця на диску.

Антивірусний блок сам по собі складається з чотирьох окремих движків — Avira, Bitdefender, QVMII, і хмарний движок 360 Cloud. Крім того, є ще відновлює движок System Repair, який може відновити систему після нищівної атаки. Перші два антивірусних движка за замовчуванням відключені, але їх можна легко включити, і тим самим дуже посилити захист.

360 Total Security

Переваги і недоліки

Багато з сумнівом ставляться до антивірусних програм, які напхані безліччю інструментів. Адже вони, по суті, не потрібні, зате програма від цього стає набагато об’ємніше і сильніше навантажує систему. Але до 360 Total Security це не відноситься — він має досить скромні розміри, а системні ресурси споживає набагато скромніше більшості конкурентів. Наявність всіх модулів робить цей продукт популярним серед звичайних користувачів — «домогосподарок», адже їм досить натиснути одну кнопку, щоб очистити або прискорити свій комп’ютер. Надійний захист, мінімум налаштувань, простота використання і безкоштовність — саме завдяки цьому 360 Total Security все більше поширюється, особливо на домашніх комп’ютерах.

З недоліків користувачі відзначають такі:

 • Антивірус може не реагувати на загрозу з настройками за замовчуванням. Вирішується включенням двигунів Avira і Bitdefender, які спочатку вимкнені.
 • У антивіруса, навпаки, буває надто параноїдальна поведінка. Наприклад, він може невзлюбить драйвер відеокарти або який-небудь інший. Це нечасте явище, можливо, залежить від конкретної конфігурації або налаштувань самої програми.

В цілому, ніщо не заважає встановити цю програму і особисто перевірити. Багатьом вона подобається своєю невибагливістю і приживається надовго.

Переваги 360 Total Security

установка антивіруса

Установка 360 Total Security дуже проста, і впорається з нею може будь-хто, хто хоч раз встановлював якусь програму. Потрібно просто завантажити з офіційного сайту файл та запустити його. Далі втручання користувача мінімально — встановлення про лише вибрати тата для установки і мову. Перед установкою 360 Total Security обов’язково повністю видаліть інший антивірус, якщо він є в системі. Інакше вони почнуть конфліктувати і створять велике навантаження. Системні вимоги у 360 Total Security досить скромні — антивірусу достатньо 512 Мб оперативної пам’яті і процесора на 1.6 ГГц. Однак насправді він набагато скромніше, коли працює в фоновому режимі — в пам’яті він займає всього кілька десятком мегабайт, а систему навантажує практично непомітно. Для Windows підтримуються всі версії від XP до 10, як 32-х, так і 64-бітові. Однак при скануванні системи навантаження помітно зростає, хоча потім дещо знижується. Але повне сканування комп’ютера — клопітка справа для будь-якого антивіруса в принципі, віднімає практично всі ресурси. Хоча 360 Total Security і тут не особливо ненажерливий і може ефективно працювати навіть на слабкому комп’ютері.

Налаштування захисту

Відразу після установки антивірус готовий до роботи і запропонує виконати повну перевірку та оптимізацію системи. Можна просто погодитися і 360 Total Security все зробить автоматично. Можна відмовитися і виконати все це в більш зручний час. Можна перейти на вкладку «Антивірус» і підключити ще движки Avira і Bitdefender — вони самі по собі належать до одних з найкращих, а в зв’язці забезпечують відмінний захист. Але враховуйте, що навантаження на систему і витрата ресурсів кілька зростуть. Серед інших налаштувань в розділі «Основні» можна відключити висновок часу завантаження системи — ця інформація незначна для рядового користувача. Також програма за замовчуванням не реагує на архіви, які просто зберігаються на диску, навіть якщо в них є віруси. Тому в розділі «Антивірус» корисно включити «Перевірку стислих файлів». У розділі «Конфіденційність» можете включити попередження при спробі використання веб-камери — це захистить від несанкціонованого спостереження через неї.

Налаштування параметрів антивіруса

Як тимчасово відключити антивірус 360 Total Security? Для цього можна просто клікнути по значку в треї правою кнопкою миші і в меню перетягнути повзунок в положення «Викл». Відключення на час 360 Total Security можна зробити і по-іншому. Відкрийте інтерфейс кліком по значку в треї, а потім клацніть по значку в лівому верхньому кутку з написом «Захист: вкл.». У правій частині з’явиться кнопка «Налаштування» — клацніть по ній, потім внизу буде напис «Відключити захист». Включити можна так само.

відключити захист

Перед тим, як відключити антивірус 360 Total Security, подумайте, що ви залишаєте систему без захисту. Будь-яка шкідлива програма в цей час залишається без контролю і може нашкодити. Однак, якщо вимкнути 360 Total Security на невеликий час, а потім знову включити, він проведе сканування і все-одно виявить шкідливі програми.

Як видалити антивірус 360 Total Security

Іноді може виникнути питання, як видалити 360 Total Security з комп’ютера назовсім. Хоча цей антивірус забезпечує хороший захист, але можуть виникати такі ситуації:

 • Антивірус агресивно реагує на деякі програми, вважаючи їх зараженими. Насправді вони можуть бути і безпечними, але використовувати, наприклад, прямий доступ до диска, або клавіатурі, що вважається небезпечною ознакою. Видалення 360 Total Security і установка іншого антивіруса може стати єдиним варіантом.
 • Потрібно встановити інший антивірус. Мати кілька таких програм одночасно не можна, інакше вони почнуть війну один проти одного, віднімаючи дуже багато ресурсів.

Антивірусні програми не так вже й просто видалити — вони спеціально захищені від цього, інакше вірус міг би легко з ними справлятися. Тому перед тим, як видалити Тотал Сек’юріті 360, зайдіть в настройки, на вкладку «Основні», і зніміть галочку з пункту «Увімкнути активний захист при запуску системи» і з пункту «Включити самозахист». Після цього його можна буде видалити без проблем. Якщо цього не зробити, то система покаже повідомлення, що у вас не вистачає прав на цю дію.

Далі можна діяти різними способами:

 1. Зайти в папку, куди встановлена ​​програма, і запустити файл uninstall.exe. Це утиліта видалення 360 Total Security, написана самими розробниками, і вона зробить все правильно.
 2. Зайти в «Панель управління», вибрати в списку антивірус і натиснути «Видалити». Система сама запустить ту ж саму утиліту, так що це теж саме, що і перший спосіб.
 3. Скористатися яким-небудь стороннім дєїнсталлятором, наприклад, iObit Uninstaller, Revo Uninstaller. Ці утиліти після видалення програми також знаходять і видаляють безліч залишкових файлів і записів в реєстрі, які залишаються в системі.

Якщо ви скористаєтеся першими двома способами, то після видалення запустіть утиліту CCleaner, яка також знайде і видалить залишкову інформацію від 360 Total Security. В цілому, 360 Total Security — відмінне, до того ж безкоштовне рішення, що забезпечує хороший захист від самих різних загроз. Але, щоб антивірус працював максимально ефективно, не забувайте своєчасно його оновлювати. Він оновлюється автоматично, тому від вас вимагається лише періодично включати інтернет на комп’ютері.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector