Кращі програми для створення логотипів

Крім назви компанії, логотип є одним з найбільш впізнаваних елементів кожної марки. Якщо ви дбаєте про якість і професійному дизайні, варто ознайомитися зі списком найкращих програм для створення логотипів.

Кращі програми для створення логотипів

Вибір програми для створення логотипів.

Photoshop і аналоги

Якщо ви серйозно ставитеся до фотографії і вам потрібно створити логотип, рано чи пізно прийде час для Photoshop:

 • багато можливостей;
 • легка доступність підручників в Інтернеті;
 • покупка підписки дозволяє зробити логотип з будь-якого пристрою в будь-якій точці світу;
 • маса колірних фільтрів;
 • ви можете ввести навички використання цієї програми в своєму резюме

Недолік у додатки один — ціна. Photoshop — найпопулярніший інструмент для редагування фотографій і лого, але у нього є один недолік. Photoshop необхідно купувати, і ціна його досить висока. На щастя, є кілька програм, які можуть робити те ж, що і Photoshop. Є 5 кращих безкоштовних альтернатив Photoshop. Існує досить багато простих програм, які використовуються для невеликого редагування зображень і розробки логотипу, наприклад Paint в Windows. Тут представлені тільки ті додатки, які мають аналогічні Photoshop можливості, наприклад, пропонують шари або пакетне редагування.

GIMP

Дико популярна і абсолютно безкоштовна альтернатива дорогому Photoshop. Це відмінне рішення для людей, які не хочуть витрачати гроші на ПЗ:

 • безкоштовна програма;
 • можливість працювати з шарами;
 • можливість редагувати тільки окремі елементи логотипу;
 • широкий набір інструментів;
 • висока доступність підручників в Інтернеті.

Серед недоліків можна виділити:

 • складний інтерфейс, схожий на той, що в Photoshop;
 • тонкі настройки можуть придушити початківця користувача.

Більшість людей чули про цю програму. GIMP — найкраща альтернатива Photoshop, тому що він пропонує більшість функцій з усіх програм в цьому списку.

GIMP

Одним з найбільших переваг GIMP є можливість установки плагінів, які ще більше розширюють його можливості. Крім того, у GIMP багато користувачів, а це значить, що в Інтернеті є безліч навчальних програм, які допоможуть вивчити софт. Ця програма постійно доповнюється, тому в майбутньому в GIMP з’являться нові функції.

Photo Pos

Photo Pos — дуже хороша безкоштовна альтернатива Photoshop. Він має безліч функцій Photoshop, таких як шари, маски, фільтри або автоматична настройка логотипів. Він може перемикатися між двома інтерфейсами. Перший — більш простий і ідеальний для новачків. Другий має більше інструментів і націлений на більш просунутих користувачів.

Photo Pos

Pixlr Editor

Pixlr Editor — унікальна альтернатива Photoshop, тому що це веб-програма, написана в Flash. Він не може бути завантажений і може бути використаний тільки в Інтернеті. Pixlr має безліч функцій Photoshop, таких як кисті, шари, різкість, розмиття і т. Д. Його графічний інтерфейс гарний і схожий на Photoshop. Єдиним недоліком програми є те, що воно більше не буде розвиватися, тому що було написано в Flash, який помирає.

Pixlr Editor

Paint.NET

Paint.NET не має стільки функцій, як Photoshop або GIMP, але все ж підходить для редагування логотипів. У ньому є все найбільш важливі інструменти, такі як кисті, шари, фільтри або маски. Paint.NET не має великих апаратних вимог, тому його можна встановити навіть на більш слабких комп’ютерах.

Paint.NET

Adobe Photoshop Express

Photoshop Express — це безкоштовна альтернатива, створена розробниками Photoshop. З усіх програм в цьому списку Photoshop Express має найменшу кількість функцій — немає таких базових інструментів, як шари або кадрування. Великим плюсом програми є те, що ви можете завантажити його не тільки на свій комп’ютер, а й на смартфон з iOS або Android. Графічний інтерфейс приємний і адаптований для сенсорних екранів. Тепер ви знаєте про безкоштовні альтернативи Photoshop все. Виберіть одну з вищевказаних програм, за допомогою якої зможете почати роботу по редагуванню логотипів. Adobe Photoshop, ймовірно, кращий інструмент у своїй категорії. Але мало хто програми можуть відповідати йому.

Adobe Photoshop Express

Adobe Illustrator і аналоги

Протягом багатьох років Illustrator був лідером серед векторного програмного забезпечення для малювання логотипів. В одній програмі є всі функції, необхідні для створення. Illustrator дозволяє створювати векторну графіку, яка завжди зберігає свою якість незалежно від масштабування, на відміну від растрової графіки. Векторна графіка ідеально підходить для лого — завжди можна розраховувати на її ідеальну якість. Незалежно від того, друкуємо ми логотип на візитці компанії або на величезному рекламному банері.

Завдяки спеціальній сітці можна легко змінити окремі частини на емблемі компанії фірми. Крім того, є кілька кистей, можна налаштовувати перспективу і глибину зображення, застосовувати градієнти для окремих кистей (розмір і прозорість). Все це дозволить вам створити реалістичний логотип з багатими візуальними якостями. Однак не слід забувати, що надзвичайно широкі можливості Illustrator також можуть бути великим недоліком для тих, хто тільки починає своє знайомство з графічним дизайном.

Сам Illustrator є досить дорогим ПО. Існує безліч причин, чому Illustrator CC став лідером в галузі дизайну:

 1. Інструменти малювання, які дозволяють користувачеві перетворювати гладкі форми і кольору в складні значки, логотипи і графіку. Малюнок заснований на векторі, тому його можна масштабувати, не втрачаючи якості. Графіка завжди буде виглядати яскравою і вражаючою в будь-якому масштабі.
 2. Кращі типи інструментів, які дозволяють створювати типографические проекти для логотипу компанії. Доступні різні ефекти, стилі і окремі профілі.
 3. Можливість використання малюнків від руки в блогах, на веб-сайтах, в презентаціях і друкованої графіку. Ви також можете зберегти і перефарбувати імпортовані ілюстрації, щоб змінити їх на художні логотипи самостійно.
 4. Постійні оновлення Adobe Illustrator — нові функції включають високошвидкісний експорт даних на монітор, шрифти, поліпшення художніх можливостей і т. Д.

Хоча Adobe Illustrator був визнаний кращим софтом для створення логотипів і векторів, для початківців все ще трохи дорого і складно освоїти рішення. Але є широкий вибір більш дешевих або навіть безкоштовних альтернатив, які так само хороші, як Illustrator.

Vectr

Це безкоштовне кроссплатформне додаток, яке можна використовувати для створення і редагування векторних зображень. Програма працює на будь-якому комп’ютері (яке підтримує Windows, Mac, Linux і ChromeOS) і в сучасному браузері. Програма Vectr пропонує інтуїтивно зрозумілу роботу і всі інструменти, які можуть знадобитися для базової адаптації векторів. Готові проекти можуть бути збережені в папці або експортовані в форматах PNG, JPG або SVG.

Vectr

CorelDRAW

Пакет оснащений усіма необхідними інструментами для редагування векторів і логотипів з простою колірною системою. Додатковою корисною функцією є можливість відкриття папок Microsoft Publisher. Це заощадить час для дизайнерів, які працюють з клієнтами, при використанні цього формату для відправки графіки.

CorelDRAW

Logo Design Studio

Логотип Design Studio візуально нагадує пакет Office. Тут 2000 готових шаблонів і 6000 об’єктів, можна редагувати кольору, шрифти, фігури і ефекти. Ви також можете імпортувати свою власну графіку і намалювати свої власні фігури для ще більшої персоналізації логотипу. Як і у випадку з іншими програмами, щоб отримати доступ до повної функціональності і високим дозволами готових шаблонів лого, необхідно придбати повну версію програми.

Logo Design Studio

Logomaker

Для тих, хто не має досвіду проектування і хоче створити простий, але крутий логотип, рішення теж є. Logomaker надає доступ до більш ніж 10000 значків і зображень, які можна використовувати в процесі створення. Недоліком є ​​те, що ми використовуємо ті ж елементи, що і інші, і не володіємо такою ж свободою в процесі створення, як у випадку з Illustrator. Logomaker дозволяє нам безкоштовно завантажувати тільки логотипи з низьким дозволом. За логотипи компаній з високою роздільною здатністю потрібно платити.

Logomaker

Ну, з такою великою порцією порівняння переваг і недоліків тепер ви точно зможете вибрати, в якій програмі зробити логотип можна самому. Наведений вище список не є повним — в мережі є тисячі програм. Експериментуйте!

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector