Як вставляти Gif-анімацію в соціальних мережах

Сучасна дійсність характеризується стрімким розвитком інформаційних технологій. Те, що ще вчора вважалося абсолютно неможливим, вже сьогодні переходить в статус абсолютно простих речей.

Gif-анімація набула широкого поширення, оскільки саме вона здатна викликати інтерес, підвищити настрій. Спочатку, анімовані gif-зображення використовували при створенні презентацій в програмі Power Point зі складу Microsoft Office. Однак користувачі не побажали обмежитися тільки цим офісним додатком.

Логотипи соціальних мереж

У наш час соціальні мережі стали невід’ємною частиною життя кожної сучасної людини

Gif-анімація, яка використовується в соціальних мережах, допомагає додатково висловлювати захоплення, здивування, гнів або невдоволення. Без зайвих слів стає зрозуміло, в якому душевному стані перебуває співрозмовник. До речі, такі анімовані малюнки здатні також поліпшити настрій.

Додавання анімаційних картинок в соціальні мережі

Якщо додавати анімовані зображення в Power Point виявилося простим завданням, з якою досить швидко і легко навчилися справлятися ті, хто змушений був часто мати справу зі створенням презентацій, то, як додати gif в ВКонтакте або в іншу соціальну мережу, деяким користувачам спочатку було складно розібратися .

Маючи таке бажання, досить ознайомитися з деякими рекомендаціями досвідчених користувачів, після чого відразу ж приступити до виставлення анімації і подив своїх друзів і передплатників дивовижними динамічними картинками.

Як додати gif в ВКонтакте

Gif-анімація представляє собою кілька статичних зображень, які змінюються з плином короткого проміжку часу. Всі ці зображення з’єднуються, внаслідок чого з’являється щось подібне міні-відеоролику. Недоліком такої анімованої картинки є те, що при її створенні використовується обмежена палітра кольорів, що не перевищує 256 штук.

Логотип ВКонтакте

Однак навіть такого обмеженої кількості колірних відтінків досить для того, щоб створити цікаву і яскраву динамічну картинку. З цієї причини багато користувачів просто «закохалися» в різні елементи, намагаючись ними супроводжувати листування, оживляти сторінки в такій популярній соціальній мережі, як ВКонтакте.

Для того щоб додати анімацію в ВКонтакте, слід в коментарях знайти кнопку «Прикріпити», після чого відразу ж перейти в пункт «Документ». Далі, сервіс в ВКонтакте запропонує вибрати місце, де розташований бажаний файл, документ. Залишається вказати цей шлях, і чудова анімація з’явиться в коментарях соціальної мережі ВКонтакте.

Якщо у кого-то з друзів була помічена в цій мережі дуже цікава анімація, її можна завантажити і на свою сторінку. Для цього в нижньому лівому кутку анімованої картинки є маленький плюсик, натиснувши на який, ви скачаєте це зображення на свій жорсткий диск.

Адміністрація соцмережі не перешкоджає поширенню анімаційних зображень, однак обмежує користувача, якщо він побажає виставити таку картинку в якості аватарки. У цьому випадку зображення буде статичним.

Як додати gif в Інстаграм

Інстаграм — соціальна мережа, яка створювалася для того, щоб користувачі могли ділитися своїми особистими фото, тому, в цій мережі спочатку існувало досить жорстке обмеження.

У Інстаграм можна було відправити виключно тільки фотографії з мобільного телефону. Трохи пізніше з’явилася можливість викладати фото і з комп’ютера, але тільки на якому була встановлена ​​програма, що імітує Андроїд.

В даний час розробники Інстаграм дозволяють вже відправляти навіть невеликі відеоролики. А зовсім недавно з’явилася унікальна можливість особисто створювати невеликі анімаційні ролики за допомогою спеціальної програми Boomerang, розробленої спеціально для Інстаграм. Після завершення роботи з такою програмою, виходить цікавий міні-ролик, який легко відправити на особисту сторінку в Інстаграм і Facebook.

Розробники постаралися зробити все настільки просто, що практично ніхто не потребує додаткової інформації, як завантажити gif в Інстаграм.

Особливості завантаження в Whatsapp і Facebook

Деякі соцмережі досі не дозволяють безпосередньо завантажувати анімовані картинки, щоб зберегти свій унікальний web-інтерфейс. Однак досвідчені користувачі все одно знаходять лазівки, як завантажити gif в Facebook і як відправити gif в Whatsapp.

Білий телефон в руці з WhatsApp

Хитрощі завантаження gif анімації

Надіслати вподобану анімацію в Facebook можна декількома способами. Під кожною анімованої картинкою, що знаходиться в сховищі анімаційних зображень, є спеціальна кнопка «Facebook», натискаючи на яку, користувачеві більше нічого не доводиться робити — зображення автоматично перенаправляється в соціальну мережу.

Можна скористатися і другим способом, що передбачає копіювання URL сторінки, на якій розміщена анімована картинка, після чого посилання слід вставити в поле поновлення статусу соцмережі Facebook. На жаль, перебуваючи в стрічці, gif-анімація нічим не буде відрізнятися від простої картинки. Тільки після натискання на неї, вона розгортається і запускається.

Щоб відправити анімацію в Whatsapp, користувач повинен спочатку підготувати картинку до відправки. Whatsapp підтримує відправку тільки коротких відеороликів, тому спочатку зображення gif конвертують за допомогою спеціальної програми, розробленої для смартфонів. Без конвертації Whatsapp не дозволить передати бажаний динамічний малюнок. По завершенні конвертації, слід зайти в чат і перейти до бажаного співрозмовника, після чого, шляхом натискання кнопки завантаження, відправити файл. Тільки з такою невеликою хитрістю вдається передати своєму співрозмовнику цікаву анімацію в Whatsapp.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector