Кращі відеоредактори

У наше століття кожен з нас має можливість в одну мить відобразити будь-який момент, будь-який спогад у вигляді фотографії або відео. У зв’язку з цим у багатьох виникає бажання зробити з усього цього матеріалу що-небудь цікаве, що запам’ятовується. Наприклад, коротенький фільм, кліп або слайдшоу, які можна скомпонувати з улюблених знімків, відео та додати відповідну за настроєм пісню. Все це можна зробити прямо вдома, сидячи за комп’ютером за допомогою програм відеоредакторів. У цій статті поговоримо про те, які відеоредактори є кращими, в чому переваги і недоліки кожного, а також для яких цілей конкретна програма підійде краще. Поїхали!

Програми для обробки відеофайлів

За допомогою додатків користувачі можуть додавати звуковий супровід і різні ефекти

Ця добірка складена з найпопулярніших програм для відеомонтажу. Пам’ятайте, що ідеального рішення немає. У цій збірці ви зможете знайти той самий відеоредактор, який ви шукали, і який відповідає всім вашим вимогам.

Windows Movie Maker

Популярний Windows Movie Maker

Це вбудоване засіб від Microsoft для роботи з відео (в ранніх версіях Windows). Для більш сучасних версій операційних систем ця утиліта також доступна, проте завантажувати її доведеться окремо. Сама програма гранично проста у використанні і розрахована на новачків у цій справі. Виходячи їх цього, можна зробити висновок, що ніякими особливими функціями і можливостями Movie Maker не володіє. Зате базовий рівень можливостей роботи з відеофайлами тут реалізований максимально доступно, так що розбереться навіть людина, яка вчора перший раз сів за комп’ютер. В редакторі відео присутній набір ефектів, а також функції склейки, титрів, створення заголовків. Серед недоліків, мабуть, можна виділити дуже обмежений вибір форматів відеофайлів, через що виникне необхідність у використанні конвертера. Другим недоліком можна назвати дуже обмежений функціонал, але відзначимо, що багатьом користувачам його цілком достатньо.

Movavi Video Editor

Інтерфейс Movavi Video Editor

Це відмінний засіб для роботи з відео. Володіє широким функціоналом, а також відмінним і дуже зручним інтерфейсом. Величезним плюсом є можливість працювати практично з усіма існуючими форматами відео, в тому числі і що стосуються тільки до мобільних пристроїв. У Movavi є величезний вибір найрізноманітніших фільтрів і ефектів, за допомогою яких можна суттєво облагородити блёклую картинку. Також є функція додавання субтитрів і саундтреків, що не може не радувати користувачів, які займаються перекладами відео.

Sony Vegas Pro

Програма Sony Vegas Pro

Ця утиліта вже навряд чи підійде для домашнього використання. Її швидше можна зарахувати до професійного софту. У Sony Vegas Pro просто величезний вибір самих різних налаштувань, ефектів і функцій, які не знадобляться рядовим користувачам, зате припадуть до душі професійним монтажер, веб-розробникам і іншим людям, кому необхідний грунтовний підхід при роботі з відео. Програмою можна управляти як мишею, так і за допомогою гарячих клавіш, що дуже зручно, особливо якщо розібратися. Найрізноманітніші види склеювання, тонкі налаштування звуку і ефекти, можливість працювати з файлами в дуже великому дозволі і багато-багато іншого — все це є в Sony Vegas Pro. Зрозуміло, доступ до настільки широкому спектру функцій не безкоштовний і після закінчення 30 днів доведеться заплатити гроші, щоб користуватися програмою і далі.

відеомонтаж

Огляд утиліти відеомонтажу

Популярний відеоредактор для домашнього користування, який зміг завоювати любов величезного числа користувачів. Головним достоїнством програми можна назвати дуже зручний і зрозумілий інтерфейс, до того ж російською мовою, а також чудовий помічник, який дійсно пояснює, як користуватися тією чи іншою функцією редактора відео. Головним недоліком є ​​те, що в демоверсії (якою користується абсолютна більшість) накладається логотип програми поверх вже готового відео. До неприємних моментів відноситься і вкрай обмежений термін тріалу — всього десять днів. Вартість повноцінного редактора відео досить скромна (990 р.), Але все ж буде неприємна багатьом користувачам.

Avidemux

Функціонал програми Avidemux

Цей відеоредактор є просунуте засіб для роботи з відео. Безперечними плюсами програми є швидкодія і кроссплатформенность, що робить її досить популярною в певному колі користувачів. Avidemux підтримує безліч форматів і дозволяє працювати з мобільними пристроями, що багатьом припаде до смаку. Програма швидко виконує основні функції редагування і має досить великий набір фільтрів і ефектів.

VideoPad Video Editor

Додаток VideoPad Video Editor

Відмінний редактор відео з широким функціоналом, при цьому безкоштовний. Підтримує всі найпопулярніші формати і дозволяє захоплювати зображення з веб-камери вашого комп’ютера. До переваг VideoPad Video Editor варто зарахувати широкі можливості роботи зі звуком і досить простий інтерфейс при чималій наборі функцій.

WOMBLE MPEG VIDEO WIZARD

Утиліта WOMBLE MPEG VIDEO WIZARD

Дуже непогана програма для домашнього користування, працювати з якою просто і приємно. Підтримує не тільки MPEG, як зазначено в назві, а й кілька інших популярних форматів. Володіє всіма необхідними для редагування відео функціями, при цьому без особливих «наворотів». Дозволяє покадрово переміщатися по відео і накладати різноманітні ефекти.

Lightworks

Це редактор відео для так званого нелінійного монтажу. Дає можливість швидко синхронізувати звук і відео, а також накладати цікаві ефекти в режимі Realtime. Ця програма широко використовується в кіно, проте це не заважає їй бути непоганим рішенням для домашнього редагування відео. Lightworks доступна в платній і безкоштовній версії. Великим недоліком є ​​те, що в безкоштовній версії дозволяється завантажувати файли тільки у форматі MPEG-4 і з дозволом не більше 720p. Однак широкому колу користувачів вистачить всіх цих можливостей, навіть з урахуванням обмежень.

Редагування відео за допомогою Lightworks

Adobe Premiere Pro

Редагування відео Adobe Premiere Pro

Дуже потужний і улюблений професіоналами відеоредактор. Програма платна і вільно покористуватися їй можна тільки обмежений час, проте для тих, хто дійсно розуміє в відеомонтаж ця утиліта повністю виправдовує свої гроші. У Adobe Premiere Pro є можливість працювати з усіма форматами і в самому високому дозволі, при цьому завантажувати відео з різних пристроїв. Тут присутній величезний вибір налаштувань, фільтрів і крутих спецефектів, в тому числі і тих, що використовуються в кіно. Загалом, Adobe Premiere Pro — це справжній монстр у світі відеоредакторів, але працювати з ним варто виключно професіоналам цієї справи.

VSDC Free Video Editor

Огляд VSDC Free Video Editor

Являє собою безкоштовну програму для редагування відеофайлів. Утиліта не володіє широким набором можливостей і при удаваним простим інтерфейсі не є зовсім вже зрозумілою з першого кліка. VSDC Free Video Editor дозволяє працювати з відео у високій роздільній здатності і записати його DVD-диск або зберегти в зручному вам форматі. Загалом, нічого видатного, хоча назвати цей відеоредактор поганим категорично не можна.

Pinnacle Studio

Інтерфейс Pinnacle Studio

Цікавий і функціональний продукт. Тут є просто величезний вибір ефектів, можливість працювати з шістьма доріжками і імпортувати відео з iPhone. У цій програмі дуже зручно працювати з відео, знятим з двох камер. Просто одночасно завантажуєте обидва ролика і паралельно редагуєте кожен і поєднуєте в один. Також є спеціальний набір функцій для корекції помилок в зображенні.

Corel VideoStudio Pro

Програма Corel VideoStudio Pro

Хороший редактор відео, який дозволяє відразу викладати готове відео в Facebook, YouTube і деякі інші сервіси. В Corel VideoStudio ви можете самі створювати фільтри і зберігати їх, щоб застосовувати їх в подальшому. Цікавою може видатися функція накладення ефекту не на все зображення, а тільки на його частину. Програма має досить зрозумілий інтерфейс, проте призначена, скоріше, для професіоналів, ніж для пересічних користувачів.

Avid Media Composer

Функціональний Avid Media Composer

Являє собою потужний відеоредактор, який використовується в Голлівуді для створення найбільших блокбастерів. Як ви вже зрозуміли, нестача в наборі можливостей виключена. Avid Media Composer має всі найкрутіші «фішки» для роботи з відео, однак, щоб розібратися у всьому цьому пишноті, від вас буде потрібно неабиякий професіоналізм, а тому для домашнього користування ця утиліта абсолютно не підходить.

Edius

Обробка відео за допомогою Edius

Це прекрасний відеоредактор для професійного монтажу, що володіє широким функціоналом. Edius дозволяє працювати з усіма форматами і навіть компонувати з файлів різних форматів єдине відео. Також до достоїнств варто віднести можливість роботи з високою роздільною здатністю і додавати необмежену кількість звукових доріжок. Незважаючи на те що Edius активно використовується кліпмейкерами, ви при бажанні зможете самостійно розібратися з цією програмою вдома і спробувати створити свій шедевр.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector