Як встановити Instagram для Windows Phone

Instagram є однією з найпопулярніших соціальних мереж в світі. Щодня свої фотографії викладають десятки мільйонів користувачів цього сервісу. Так як здебільшого Інстаграм орієнтований на користувачів мобільних пристроїв, ця соцмережа має своє офіційне додаток, за допомогою якого дуже зручно переглядати фотографії, викладати свої, коментувати і лайкать їх. З недавніх пір з’явилася дуже зручна для багатьох функція перемикання між двома профілями. В першу чергу, додаток з’явилося під найпопулярніші платформи Android і iOS, а вже через деякий час вийшло і під Windows Phone. У цій статті докладно розглянемо, як встановити Instagram для Windows Phone. Давайте розбиратися. Поїхали!

Instagram на Windows Phone

Instagram на Windows Phone

Отже, якщо ви власник смартфона під управлінням Windows Phone, то для установки Instagram, вам знадобиться версія операційної системи не нижче 8. Завантажити додаток можна там же, де і всі інші, а саме в Магазині Microsoft. Але майте на увазі, що вам необхідно мати акаунт Windows Live, щоб отримати спеціальний ідентифікатор. Отримавши його, відкрийте розділ меню «Налаштування», потім «Пошта і Облікові записи». Натисніть кнопку Додати і вкажіть Windows Live ID, якщо до цих пір у вас його не було.

Завантаживши Інстаграм на свій смартфон, вкажіть авторизовані дані, щоб увійти в профіль, або пройдіть процедуру реєстрації, якщо у вас його ще немає. Процедура стандартна і нічим не відрізняється від інших сервісів. Все, що потрібно — ввести email-адреса, пароль, телефон і ім’я.

Використання Instagram на Windows Phone

Використання Instagram на Windows Phone

Після того як ви, нарешті, потрапили в свій профіль, можете починати повноцінно використовувати всі переваги програми. Переглядайте фото друзів, викладайте і редагуйте свої фотографії, залишайте коментарі, ну і звичайно ж, ставте лайки. Додаток під Windows Phone нічим не поступається своїм аналогам під Android і iOS- ні за зручністю, ні по функціоналу, що не може ні радувати користувачів Віндовс, які іноді стикаються з подібними проблемами.

Тепер ви знаєте, як встановити Instagram для Windows Phone. Як бачите, тут, взагалі, немає нічого складного. Пара хвилин і користуватися Інстаграмом стало набагато комфортніше. Пишіть в коментарях була корисною для вас ця стаття, діліться з іншими користувачами своєю думкою щодо цього додатка і задавайте будь-які питання по темі цієї статті.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector