Як включити демонстрацію екрану в Скайпі і показати свій екран співрозмовника

Одним з основних переваг програми Skype є можливість показати своєму співрозмовнику всю необхідну інформацію, яка знаходиться на екрані вашого пристрою. Таким чином, програма допоможе вирішити велику кількість проблем і стане зручною для кожного користувача. За допомогою цієї утиліти можна з легкістю зробити будь-яку презентацію для навчання і роботи, поділитися живими фотографіями зі своїми друзями, навчитися різним програмам на комп’ютері.

Особливості функції демонстрації екрану в Skype:

  • Щоб скористатися цією корисною утилітою обов’язковою умовою є наявність мережі інтернет та встановленої програми Skype.
  • Немає необхідності в установці додаткових додатків.
  • Безкоштовність демонстрації не поширюється на колективні дзвінки. Якщо Вам необхідно подати екран монітора під час групового дзвінка, то купите підписку в Skype Premium.

Недоліком функції є те, що під час показу неможливо скористатися своїм комп’ютером. Як вихід, можна керуватися підказками куди натискати.

відеодзвінок

Як включити демонстрацію екрану

Для того, щоб скористатися цією функцією в Skype, необхідно зробити ряд таких дій:

  • Запустіть програму Skype і виберіть свого друга у списку користувачів.
  • Виберіть Зателефонувати. Потім в контекстному меню лівою кнопкою миші натисніть на Демонстрація екрану. У тому випадку, коли ця функція не виділяється червоним кольором, необхідно оновити програму Skype.
  • Якщо Вам необхідно продемонструвати екран під час розмови з користувачем, то внизу діалогового вікна натисніть на значок +, і лівою кнопкою миші виберіть Демонстрація екрану. Зліва буде зображена стрілка. У контекстному меню зробіть вибір на користь робочого столу або вікна.
  • Після включення опції користувач зможе бачити те, що зображується на екрані вашого монітора, навіть курсор.
  • Вимкнути функцію дуже просто, натиснувши кнопку Вимкнути показ.

Ви зможете показати зображення на вашому моніторі тільки в режимі голосового виклику. Якщо Ви спілкуєтеся зі співрозмовником по відеозв’язку, то потрібно вийти з цього режиму, вимкнувши значок камери в меню діалогового вікна.

При запуску демонстрації можуть виникати деякі труднощі. Наприклад, не працює звук або відео.

При демонстрації екрану Ви не зможете бачити свого співрозмовника. Раніше було можна безкоштовно демонструвати екран і користуватися відеозв’язком одночасно. Тепер для отримання такої можливості необхідно оформити платну підписку в Skype Premium.

Щоб співрозмовник чув звуки з вашого комп’ютера, необхідно переключити звук мікрофона на звук комп’ютера. Під час демонстрації свого екрану неможливо використовувати одночасно мікрофон і звук пристрою.

Основні причини проблем при використанні функції:

  • Погана швидкість інтернету у користувачів програми.
  • Коли у співрозмовників встановлені різні версії програми Skype.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector