Як включити або відключити контроль облікових записів в Windows

Для того щоб відповісти на питання, як включити або відключити контроль облікових записів в Windows, потрібно зрозуміти, що це таке. UAC — це захисна функція операційної системи, підтримувана всіма останніми версіями Windows (Vista, 7, 8, 10). Незалежно від того, яку обліковий запис використовує користувач, система видає запит про дозвіл запускається з додатком внести зміни.

Включення і відключення UAC

Порядок включення і відключення UAC в Windows 10 має свої відмінності.

Якщо власник ПК Адміністратор, то він може дозволити чи ні цій програмі увійти в ОС і змінити параметри, лише натиснувши кнопки «Так» або «Ні». В іншому випадку доведеться вводити пароль. Причини для відключення контролю облікових даних можуть бути різні, але іноді це дійсно необхідно.

На що потрібно звернути увагу при появі консолі

При завантаженні програми у вікні повідомлення 10 ОС є інформація про ім’я програми, її видавця і джерелі файлу. Все це дає повну картину про запускається софт. Тому, коли додаток не має назви, у користувачів має постати питання про його «доброчесності». Таким чином, разом з інсталяційний файл дуже часто проникають і віруси. Якщо ж програма перевірена або ви покладаєтеся на антивірус, в будь-якому випадку є можливість відключити захист.

ВАЖЛИВО. UAC в системі Windows 10 включений за замовчуванням. Після його відключення завжди можна включити контроль заново.

Відключення контрольної функції

Спосіб 1.

Щоб викликати повідомлення контролю в Windows 10, можна спробувати завантажити інсталяційний файл будь-який простий програмки, наприклад, Media Player. Для цього у користувачів повинен бути доступ до запису Адміністратором. У нижньому правому куті з’явився повідомлення клацнути по «Настройці видачі таких повідомлень». Відредагувати функцію на свій розсуд.

«Налаштування видачі таких повідомлень»

Спосіб 2.

У меню «Пуск» ввести слово «UAC». Далі вибрати «Зміна параметрів контролю облікових записів». В налаштуваннях повідомлення встановити селектор на нижній рівень «Ніколи не повідомляти».

«Зміна параметрів контролю облікових записів»

Спосіб 3.

У меню «Пуск» знайти вкладку «Панель управління». У правій частині вікна відкрити «маленькі значки» і вибрати рядок «Облікові записи користувачів». Потім натиснути на пункт «Змінити параметри контролю облікових записів». Також налаштувати роботу опції або зовсім відключити її.

«Змінити параметри контролю облікових записів»

Спосіб 4.

На клавіатурі набрати Win + R. У відкрилася консолі прописати «UserAccountControlSetting» і введення. У з’явилися параметрах провести відключення опції.

Спосіб 5.

Клікнути по клавішах Win + R. У вікні «Виконати» ввести слово «regedit» і «ок». У лівій частині редактора реєстру знайти «Sistem». У відкрилася правої консолі клікнути подвійним натисканням миші по напису «EnableLUA». У віконці, що з’явилося поміняти значення «1» на «0» і «ок». Для збереження змін вискочить повідомлення про перезавантаження комп’ютера.

Виправлення реєстру

Для того щоб включити контрольну захист в ОС Windows 10, в його настройках слід повернути селектор в початкове положення. Також можна налаштувати функцію під свої параметри, де найкращим варіантом може вважатися друге положення селектора зверху.

Що означають 4 положення UAC

  1. Завжди повідомляти — найбезпечніший і оптимальний варіант. Тобто будь-яке несанкціоноване дію програми буде викликати появу вікна з повідомленням.
  2. Повідомляти при спробі програми внести зміни (за замовчуванням). Зазвичай включається при завантаженні програми.
  3. Повідомляти про внесення змін без затемнення і блокування екрану. Такий стан не перешкоджає вторгнення троянів.
  4. Чи не повідомляти ніколи, тобто повне відключення функції.

Якщо все ж було вирішено відключити захисну опцію в Windows 10, слід бути готовим до атак шкідливого ПО. В цьому випадку потрібно бути особливо уважним до запускаються додатків, так як вони мають такий же доступ до інформації на комп’ютері, як і у користувачів з правами адміністратора. Тому, якщо ви відключили UAC тільки для того, щоб він не заважав, то це дуже неправильна тактика. В цьому випадку краще встановити захисну функцію за замовчуванням.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector