Як виправити системну помилку Engine.exe

Engine.exe — це системний файл операційної системи Windows. У таких файлах, з розширенням «.exe», в програмному коді прописаний план дій для операційної системи. Коли ви вручну відкриваєте додаток, то запускається автоматичний процес виконання пунктів за списком. Файли з розширенням «.exe» мають велике значення, так як без них не обходиться жодне встановлене додаток.

Як усунути помилку Engine.exe

Через що з’являється помилка при відкриванні exe-шних файлів

Через те, що файли «.exe» присутні на комп’ютерах у великій кількості, а стирання ехе-шника унеможливить використання програми, зазвичай шкідливе програмне забезпечення потрапляє на ваш пристрій саме під виглядом виконуваних файлів, таких як engine.exe. Ці віруси постійно розсилаються за допомогою спаму або через небезпечні сторінки інтернету. Після активації вірусної програми на вашому комп’ютері може статися ураження вірусом системних файлів і програм, внаслідок чого працездатність пристрою буде порушена. Виходячи з вищесказаного, необхідно обов’язково перевіряти виконувані файли спеціальними антивірусними програмами.

Коли виникають збої запуску виконуваних файлів?

У більшості випадків збої при відкриванні exe-шних файлів відбуваються під час включення пристрою та запустити програму або виклику функцій, таких як Print.

Всі ці проблеми з’являються, коли відкривається програма викликає Engine.exe. Таке можливо при інсталяції програмного забезпечення, при включенні або виключенні комп’ютера і навіть при інсталяції оболонки Windows. Щоб розібратися з помилкою Engine.exe, потрібно розуміти причину її появи, тому важливо стежити, коли саме вискакує помилка.

Основні причини проблем з Engine.exe

В цілому можна класифікувати всі причини виникнення проблем з Engine.exe за трьома принципами:

 • вони спровоковані зверненням до віддалених або непрацюючим файлів;
 • додаток посилається на пошкоджені файли кешу;
 • пристрій заражено вірусами, на які посилається програма.

Розглянемо причини виникнення проблем з Engine.exe більш детально. Помилки бувають у таких випадках:

 • Присутні биті файли кеша операційної системи, які контактують з engine.exe. Наприклад, файли Third-Party Software.
 • Пристрій заражено вірусами, що завдали шкоди Engine.exe і файлів Third-Party Software.
 • Стороннє додаток спеціально або випадково знищило файли Engine.exe.
 • Стороннє додаток і Third-Party Software конфліктують через невідповідність параметрів.
 • При інсталяції ПО для Third-Party Software стався збій і робота програми була припинена.

ВАЖЛИВО. Наша редакція не радить шукати engine.exe на сторонніх сайтах. Як правило, подібні ресурси поширюють вірусне ПО, яке може завдати непоправної шкоди вашому комп’ютеру. Найнадійніший варіант — отримати файл з офіційного сайту розробника, компанії Freegamepick. Ми наводимо всі способи в послідовності від самого невибагливого до найбільш хитромудрого, тому рекомендуємо вам виконувати всі дії в порядку, запропонованому нами — це дозволить вам швидко знайти причину збою і оперативно її видалити.

Усуваємо проблему з Engine.exe. Покрокова інструкція

 1. Чистимо кеш, що впливає на роботу Third-Party Software. У реєстрі операційної системи зберігається адреса файлу. При переміщенні файлу або видаленні трапляється, що файл кеша залишається без змін, тобто при спробі знайти файл виникає помилка через неправильне шляху. Радимо утриматися від спроб виправити кеш операційної системи самостійно. Навіть самі незначні зміни здатні нанести критичний шкоди працездатності системи, і ваш комп’ютер просто перестане працювати.
  Рекомендуємо використовувати спеціальні утиліти по роботі з файлами реєстру, наприклад, WinThruster. WinThruster перевіряє реєстр операційної системи на наявність помилок і виправляє порушення. Крім коду 0x80072EE7, усуваються будь-які інші знайдені баги (порожні папки, непрацюючі посилання і т. П.).
 2. Зручність використання WinThruster в тому, що в процесі внесення змін до реєстру програма періодично зберігає робочі зміни, тому в разі пошкодження файлів ви завжди можете відкотити систему до робочого варіанту.

  Вікно програми WinThruster

  Вікно програми WinThruster

 3. Виконуємо перевірку комп’ютера антивірусами. Тут все просто. Якщо ви ще не використовуєте антивірусну програму, настійно рекомендуємо завантажити останню версію будь-якої антивірусної програми і включити постійний захист від вірусів. Дотримуйтесь інструкцій, щоб просканувати ваш пристрій і видалити шкідливі програми.
 4. Прибираємо сміття з системи. Під час роботи операційна система зберігає величезну кількість тимчасових файлів, які згодом сильно засмічують пам’ять і сповільнюють роботу комп’ютера.
  Існує рідна програма в ОС Windows для видалення сміття — Cleanmgr. Відкриваємо командний рядок, пишемо command, потім тримаємо клавіші Ctrl + Shift і натискаємо Enter. У новому віконці натискаємо «Так», пишемо cleanmgr. Після натискання Enter програма автоматично знаходить непотрібні файли, вам залишається тільки вибрати зі списку ті, що ви точно хочете видалити, і система буде очищена.

  Запуск програми Cleanmgr

  Запуск програми Cleanmgr

 5. Шукаємо свіжі версії драйверів. Проблема з Engine.exe буває наслідком установки некоректних або застарілих драйверів. З метою оновлення драйверів найпростіше завантажити спеціальну утиліту, наприклад DriverDoc. Дотримуйтесь інструкцій програми, і оновлення відбудеться в автоматичному режимі.

  Вікно програми DriverDoc

  Вікно програми DriverDoc

 6. Відновлення останньої працездатної конфігурації Windows. Якщо ви зберігали точку відновлення операційної системи, то можете відкотити конфігурацію Windows до вашого збереженому працездатного варіанту. Для цього можна скористатися вбудованим майстром відновлення системи або будь-якої спеціалізованої утилітою.
 7. Перевстановлення програми Third-Party Software. Розглянемо порядок дій на прикладі Windows 7 або Vista:
 • Заходимо в Панель управління через меню Пуск, далі натискаємо Програми, Програми та засоби.
 • Кількома на рядок Third-Party Software в колонці Ім’я та вибираємо пункт Видалити в самому верху віконця.
 • Далі, відкриється майстер видалення програм.
 • Після деінсталяції заходите на сайт розробника Freegamepick.сом і встановлюйте програму заново, слідуючи інструкціям.
 1. Скануємо ОС на наявність проблем. Для цього в командному рядку набираємо слово command і, утримуючи кнопки Ctrl і Shift, натискаємо Enter. Погоджуємося з спливаючих вікном, в поле для введення тексту прописуємо «sfc / scannow», після чого знову натискаємо Enter. Таким чином, ми запустили програму пошуку системних проблем, яка в автоматичному режимі постарається їх виправити.
 2. Оновлюємо Windows і супутні програми. У деяких випадках щоб вирішити проблему Engine.exe досить оновлення системи. Щоб з’ясувати, чи є оновлені релізи потрібних програм, відкриваємо командний рядок і вводимо update, натискаємо Enter. Програма шукає можливі варіанти. Якщо вони знайдені, встановлюємо.
 3. Перевстановлення ОС. У разі якщо всі перераховані вище способи виявилися безсилі, залишається останній радикальний метод — перевстановлення Windows. Щоб не втратити важливі файли, ми рекомендуємо зробити резервну копію диска.

висновок

Причин появи помилки Engine.exe досить багато, тому важливо стежити, які саме дії спровокували помилку. Тоді можна підібрати конкретний спосіб і усунути проблему. Якщо ви не змогли визначити причину, то ми рекомендуємо дотримуватися наших інструкцій від початку до кінця — це найпростіший спосіб знайти рішення.

Ссылка на основную публикацию
Adblock
detector